1. Українське товариство глухих /   
  2. Новини /   
  3. Із славним 50-річчям
Із славним  50-річчям

Із славним 50-річчям

348

Із славним  50-річчям, шановний

Із славним 50-річчям, шановний Вікторе Володимировичу!

Від усього Українського товариства глухих, від багатьох друзів і колег з усіх куточків України щиро й сердечно вітаємо Вас із "золотою" ювілейною датою!

Ваші 50 років - це гідний наслідування шлях успішного здобуття вищої економічної освіти, плідної праці на керівних посадах на виробництві та в соціальній сфері. Накопичивши безцінний фаховий досвід і вміння працювати з людьми, Ви по праву очолили найважливіший напрям роботи Українського товариства глухих, спрямовуючи зусилля на вирішення важливих економічних та соціальних завдань. Тож бажаємо Вам подальших успіхів у роботі, реалізації всіх Ваших планів і задумів, заможності й процвітання і Вашій родині, і рідному Товариству, і всій нашій неньці - Україні!

Хай Ваші будні приносять високі результати, будуть наповненими радістю від гарно виконаної справи, а вихідні та свята - веселими та безтурботними у колі рідних та близьких людей!

Нехай Господь дарує Вам міцне козацьке здоров'я, хай у Вашій душі бринить золота струна добра і любові, а тепло родинного затишку та дружніх сердець завжди зігріває Вас на весь довгий і славний вік!

З шаною та повагою президія Центрального правління Українського товариства глухих, Рада голів обласних організацій УТОГ, Рада директорів підприємств УТОГ, колектив виконавчого апарату ЦП УТОГ.

Вибачте, на мобільній версії сайт
все ще розробляється.
Із славним  50-річчям