Реєстр діючих перекладачів жестової мови глухих

Дата: 10-10-2016, 10:00 Автор: Admin Переглядів: 2 534 Надрукувати

РЕЄСТР ПЕРЕКЛАДАЧІВ ЖЕСТОВОЇ МОВИ 

(ПЕРЕКЛАДАЧІВ-ДАКТИЛОЛОГІВ) 
УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ГЛУХИХ

ПЕРЕКЛАДАЧ МАЄ ПРАВО НА ЗДІЙСНЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З НАДАННЯ ПОСЛУГ 
ПЕРЕКЛАДУ МІЖ УКРАЇНСЬКОЮ ЖЕСТОВОЮ МОВОЮ (У ТОМУ ЧИСЛІ ЗНАКОВИМИ 
СИСТЕМАМИ) ТА СЛОВЕСНОЮ МОВОЮ НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Місце роботи та підпорядкування

Прізвище, ім’я та по батькові перекладача

категорія

Надано право про надання послуг у юридичній сфері

Порядковий номер посвідчення

Термін дії посвідчення

Вінницька обласна організація УТОГ

МЕТЬ

Володимир Михайлович

перша

так

028-17

01.01.2017

31.12.2017

НІКІТІНА

Марина Андріївна

перша

так

030-17

01.01.2017

31.12.2019

АБРАМОВА

Валентина Дмитрівна

друга

так

045-17

01.01.2017

31.12.2018

ГОРОБЕЦЬ 

Людмила Володимирівна

друга

так

066-17

01.01.2017

31.12.2018

ДУЛЕНКО 

Ольга Іванівна

друга

так

072-17

01.01.2017

31.12.2018

КОПИЦЯ 

Оксана Юріївна

друга

так

077-17

01.01.2017

31.12.2018

Волинська обласна організація УТОГ

КУЗЬМИЧ

Лілія Миколаївна

перша

ні

024-17

01.01.2017

31.12.2019

ЛІЩУК 

Зоя Анатоліївна

друга

ні

084-17

01.01.2017

31.12.2018

МЕЛЬНИК 

Раїса Олександрівна

без категорії

ні

095-17

01.01.2017

31.12.2018

МИРОНЕНКО 

Ірина Георгіївна

друга

так

097-17

01.01.2017

31.12.2018

НАЗАРУК 

Лариса Луківна

без категорії

ні

099-17

01.01.2017

31.12.2018

ПАРВАСЮК 

Лідія Аврамівна

друга

ні

103-17

01.01.2017

31.12.2018

Дніпропетровська обласна організація УТОГ

ВЮНИК

Світлана Михайлівна

друга

так

008-17

01.01.2017

31.12.2019

ГЛУШКО

Мелітіна Петрівна

друга

так

009-17

01.01.2017

31.12.2019

ДІГТЯРЕНКО

Лідія Миколаївна

вища

так

012-17

01.01.2017

31.12.2019

КРАЧКО

Галина Іванівна

перша

так

022-17

01.01.2017

31.12.2019

Донецька обласна організація УТОГ

ВАСЮТІНА

Олена Юріївна

перша

ні

006-17

01.01.2017

31.12.2019

Житомирська обласна організація УТОГ

ГІРОЛЬ 

Людмила Петрівна

друга

ні

061-17

01.01.2017

31.12.2018

ЛАЗАРЕНКО 

Олена Анатоліївна

друга

так

081-17

01.01.2017

31.12.2018

МАРКЕВИЧ 

Марина Олегівна

без категорії

так

092-17

01.01.2017

31.12.2018

ПЕШКОВА 

Галина Іванівна

без категорії

так

106-17

01.01.2017

31.12.2018

ТКАЧУК 

Марія Вікторівна

без категорії

так

119-17

01.01.2017

31.12.2018

УРАЛЬЦЕВА 

Світлана Миколаївна

друга

ні

120-17

01.01.2017

31.12.2018

ФЕРЕНЧУК 

Галина Гарифівна

друга

так

122-17

01.01.2017

31.12.2018

Закарпатська обласна організація УТОГ

ЦИБИЛЕНКО

Лариса Юріївна

перша

так

040-17

01.01.2017

31.12.2019

БЕРЕГОВСЬКА 

Ганна Миколаївна

друга

так

052-17

01.01.2017

31.12.2018

БРИЧ 

Олена Миколаївна

друга

так

055-17

01.01.2017

31.12.2018

БУЛЕЦА 

Наталія Сергіївна

друга

так

056-17

01.01.2017

31.12.2018

ВАЙС 

Ірина Густавівна

друга

так

057-17

01.01.2017

31.12.2018

ВУРСТА 

Ганна Михайлівна

друга

так

059-17

01.01.2017

31.12.2018

Івано-Франківська обласна організація УТОГ

КАЖУКАЛО

Кароліна Миколаївна

перша

ні

018-17

01.01.2017

31.12.2019

ГОРЕВА 

Людмила Олексіївна

друга

так

064-17

01.01.2017

31.12.2018

МАГАС 

Світлана Йосипівна

друга

ні

089-17

01.01.2017

31.12.2018

МАНДРІЙЧУК 

Ольга Адамівна

друга

ні

091-17

01.01.2017

31.12.2018

СЕМЧИШИН 

Ганна Яківна

друга

так

115-17

01.01.2017

31.12.2018

Київська організація УТОГ

БОЙКО

Ангеліна Тимофіївна

перша

ні

003-17

01.01.2017

31.12.2019

БОНДАРЕНКО

Ігор Володимирович

вища

так

004-17

01.01.2017

31.12.2019

БУТЕНКО

Олена Юріївна

перша

ні

005-17

01.01.2017

31.12.2019

ГУРА

Зоя Іванівна

перша

так

010-17

Не дійсне


ДЖАБРАІЛОВА

Валентина Миколаївна

перша

так

011-17

01.01.2017

31.12.2019

ЖУРКОВА

Тетяна Вікторівна

вища

ні

014-17

01.01.2017

31.12.2019

ЗАКРАСНЯНА

Наталія Леонідівна

перша

ні

015-17

01.01.2017

31.12.2019

ЗАМША

Віра Олександрівна

вища

ні

016-17

01.01.2017

31.12.2019

ЗУЄВА

Євдокія Михайлівна

вища

ні

017-17

01.01.2017

31.12.2019

КРАВЦОВА

Наталія Михайлівна

вища

ні

021-17

01.01.2017

31.12.2019

КУРАШОВА

Аноніна Петрівна

перша

ні

025-17

01.01.2017

31.12.2019

СКОЛОТОВА

Ірина Іванівна

перша

ні

034-17

01.01.2017

31.12.2017

СМЄХОВА

Світлана Борисівна

перша

ні

036-17

01.01.2017

31.12.2019

ТАТАРІНОВА

Інна Валеріївна

вища

ні

037-17

01.01.2017

31.12.2019

ТЕРЕЩЕНКО

Оксана Д'єрдьовна

перша

ні

038-17

01.01.2017

31.12.2019

ТРИКІН

Олександр Іванович

перша

ні

039-17

01.01.2017

31.12.2019

ШИНКАРЕНКО

Леся Станіславівна

вища

так

042-17

01.01.2017

31.12.2019

ЗАКРАСНЯНИЙ 

Микола Петрович

без категорії

ні

074-17

01.01.2017

31.12.2018

ПОРПЛІК 

Юлія Петрівна

друга

ні

109-17

01.01.2017

31.12.2018

Кіровоградська обласна організація УТОГ

СЛОБОДЯНИК

Олена Михайлівна

друга

так

035-17

01.01.2017

31.12.2019

КОВАЛЕНКО 

Людмила Володимирівна

без категорії

ні

047-17

01.01.2017

31.12.2018

ГОРБЕНКО 

Оксана Антонівна

без категорії

ні

063-17

01.01.2017
31.12.2018

ГОТІШАН 

Вікторія Сергіївна

без категорії

ні

067-17

01.01.2017

31.12.2018

КУРКАН 

Оксана Василівна

друга

ні

080-17

01.01.2017

31.12.2018

ЛУКАШУК 

Галина Василівна

без категорії

ні

086-17

01.01.2017

31.12.2018

МАЛА

Руслана Валентинівна

без категорії

ні

090-17

01.01.2017

31.12.2018

МЕТКА 

Олена Миколаївна

друга

ні

096-17

01.01.2017

31.12.2018

СОЛОДОВНІКОВА

Віра Павлівна

без категорії

ні

118-17

01.01.2017

31.12.2018

ШАЛИГІНА 

Наталія Миколаївна

друга

так

125-17

01.01.2017

31.12.2018

Львівська обласна організація УТОГ

ПЕТРЕНКО

Наталія Василівна

друга

ні

032-17

01.01.2017

31.12.2019

ЧЕРНИШОВА

Олена Олександрівна

друга

ні

041-17

01.01.2017

31.12.2019

Миколаївська обласна організація УТОГ

ШУЛЬГА

Світлана Жоржівна

перша

ні

043-17

01.01.2017

31.12.2019

Одеська обласна організація УТОГ

ЄВСЕЄВА

Оксана Анатоліївна

перша

ні

013-17

01.01.2017

31.12.2019

ГИНЧАК 

Ганна Олександрівна

друга

так

060-17

01.01.2017

31.12.2018

Полтавська обласна організація УТОГ

БАКЛИЦЬКА

Світлана Семенівна

вища

так

002-17

01.01.2017

31.12.2019

МОСКОВЕЦЬ

Наталія Олексіївна

перша

ні

029-17

01.01.2017

31.12.2019

БЕЗКИШКА 

Наталія Іванівна

друга

ні

051-17

01.01.2017

31.12.2018

ГОРІШНИЙ

 Геннадій Іванович

друга

ні

065-17

01.01.2017

31.12.2018

ГРОЗА 

Марія Іванівна

друга

ні

068-17

01.01.2017

31.12.2018

ДЕНИСЕНКО 

Карина Валеріївна

друга

ні

069-17

01.01.2017

31.12.2018

ДІДЕНКО 

Лариса Григорівна

друга

ні

070-17

01.01.2017

31.12.2018

ДРИПАН 

Олена Анатоліївна

друга

так

071-17

01.01.2017

31.12.2018

КАЛАШНИК 

Наталія Дмитрівна

друга

так

076-17

01.01.2017

31.12.2018

КРІДНЄВА 

Світлана Олександрівна

друга

ні

078-17

01.01.2017

31.12.2018

ЛУК?ЯНОВА 

Світлана Петрівна

друга

ні

087-17

01.01.2017

31.12.2018

МАРЧУК 

Марина Олегівна

друга

ні

094-17

01.01.2017

31.12.2018

ПАЛАЛО 

Сергій Семенович

друга

ні

102-17

01.01.2017

31.12.2018

ПУШКІНА 

Наталія Семенівна

друга

так

111-17

01.01.2017

31.12.2018

СИДОРЕНКО 

Олена Дмитрівна

друга

ні

116-17

01.01.2017

31.12.2018

СІРЕНЧЕНКО 

Геннадій Миколайович

друга

так

117-17

01.01.2017

31.12.2018

ФАЛЬКО 

Наталія Михайлівна

друга

ні

121-17

01.01.2017

31.12.2018

ШЕВЧЕНКО 

Світлана Василівна

друга

ні

126-17

01.01.2017

31.12.2018

Рівненська обласна організація УТОГ

КРОТ

Ольга Петрівна

перша

так

023-17

01.01.2017

31.12.2019

ГЛУХ 

Любов Ігорівна

без категорії

ні

062-17

01.01.2017

31.12.2018

ЖАБЧИК 

Олена Борисівна

друга

так

073-17

01.01.2017

31.12.2018

ЛЯШ 

Наталія Олексіївна

друга

так

088-17

01.01.2017

31.12.2018

САМЧУК 

Катерина Володимирівна

друга

ні

114-17

01.01.2017

31.12.2018

ЯЩУК 

Ольга Олексіївна

друга

так

130-17

01.01.2017

31.12.2018

Сумська обласна організація УТОГ

ОСТРОЖИНСЬКА

Олена Миколаївна

вища

так

031-17

01.01.2017

31.12.2019

АВІЛЕНКО 

Світлана Вікторовна

без категорії

так

046-17

01.01.2017

31.12.2018

БЕСПРОЗВАННА 

Вікторія Олександрівна

друга

так

053-17

01.01.2017

31.12.2018

ЛИХОВІДЬКО 

Наталія Іванівна

без категорії

так

083-17

01.01.2017

31.12.2018

ОСТРОВСЬКА 

Антоніна Володимирівна

друга

так

101-17

01.01.2017

31.12.2018

ПЕТРЕНКО 

Ірина Сергіївна

друга

так

104-17

01.01.2017

31.12.2018

ПОПОВА 

Лідія Миколаївна

без категорії

так

108-17

01.01.2017

31.12.2018

Тернопільська обласна організація УТОГ

КАРПЮК

Олександра Василівна

перша

так

019-17

01.01.2017

31.12.2019

КОЦОВСЬКА

Надія Дмитрівна

друга

так

020-17

01.01.2017

31.12.2019

БАБЮК 

Оксана Любомирівна

без категорії

ні

049-17

01.01.2017

31.12.2018

ЛУКАСЕВИЧ 

Любов Миколаївна

друга

ні

085-17

01.01.2017

31.12.2018

Харківська обласна організація УТОГ

АСТАФ'ЄВА

Лариса Миколаївна

друга

так

001-17

01.01.2017

31.12.2019

КУШНАРЬОВА

Валентина Валеріївна

вища

так

026-17

01.01.2017

31.12.2019

Херсонська обласна організація УТОГ

ЛІСТРАТЕНКО

Олена Анатоліївна

друга

ні

027-17

01.01.2017

31.12.2019

ПОЛЯСКОВСЬКА 

Тетяна Сергіївна

без категорії

ні

107-17

01.01.2017

31.12.2018

ШЕХТМАН 

Вікторія Григорівна

друга

ні

127-17

01.01.2017

31.12.2018

ЯРОШЕНКО 

Інна Павлівна

друга

ні

128-17

01.01.2017

31.12.2018

ЯЦОЛА 

Наталія Андріївна

друга

ні

129-17

01.01.2017

31.12.2018

Хмельницька обласна організація УТОГ

РИБАК

Ольга Анатоліївна

вища

так

033-17

01.01.2017

31.12.2019

БІРЮКОВА 

Марина Василівна

друга

ні

054-17

01.01.2017

31.12.2018

ВЕРЕМІЙЧУК 

Світлана Василівна

друга

так

058-17

01.01.2017

31.12.2018

НОСАРЕВА 

Валентина Сергіївна

друга

ні

100-17

01.01.2017

31.12.2018

ФІНОВСЬКА 

Оксана Романівна

друга

ні

123-17

01.01.2017

31.12.2018

Черкаська обласна організація УТОГ

АБРАМЕНКО 

Галина Миколаївна

перша

ні

044-17

01.01.2017

31.12.2017

Чернігівська обласна організація УТОГ

ВЛАСКІНА

Тетяна Володимирівна

друга

так

007-17

01.01.2017

31.12.2019

БАБЕНКО 

Людмила Олексіївна

друга

так

048-17

01.01.2017

31.12.2018

КУЗНЕЦОВА 

Ніна Володимирівна

друга

ні

079-17

01.01.2017

31.12.2018

ЛЕЩЕВА

 Олена Василівна

друга

так

082-17

01.01.2017

31.12.2018

МАРУС 

Ірина Іванівна

друга

так

093-17

01.01.2017

31.12.2018

МОВЧАРЕНКО 

Лідія Володимирівна

друга

так

098-17

01.01.2017

31.12.2018

ПЕТРОВА 

Ірина Дмитрівна

друга

так

105-17

01.01.2017

31.12.2018

ПРИХОДЬКО 

Світлана Михайлівна

друга

так

110-17

01.01.2017

31.12.2018

САМОЙЛЕНКО 

Олена Іванівна

друга

так

113-17

01.01.2017

31.12.2018

ФОТ 

Вікторія Сергіївна

друга

так

124-17

01.01.2017

31.12.2018





1
2
3
4
5
6

п/п
Прізвище, імя та по по батькові перекладача
Номер посвідчення перекладача
Термін дії посвідчення
Кваліфікаційний рівень
Регіон обслуговування
3
Андрієнко Марія Олександрівна
№ 153
01.04.18
друга
м. Київ
6
Бабенко Людмила Олексіївна
№ 178
22.02.19
друга
Чернігівська область
10
Біляновська Ірина Володимирівна
№ 154
01.04.18
перша
м. Київ
13
Бородай Катерина Володимирівна
№ 145
01.01.18
друга
Харківська область,
Донецька область
15
Буглак Євдокія Юріївна
№ 162
01.04.18
без категорії
м. Київ
19
Василенко Людмила Ігорівна
№ 155
01.04.18
перша
м. Київ
21
Веніамінова Римма Іванівна
№ 147
01.01.18
без категорії
Харківська область,
Донецька область
29
Гінчак Ганна Олександрівна
№ 177
22.03.19
друга
Одеська область
32
Глиняна Лілія Олегівна
№ 163
01.04.18
без категорії
м. Київ
33
Гойнік Наталія Степанівна
№ 134
17.10.17
без категорії
Чернівецька область
38
Грекова Ірина Василівна
№ 136
09.10.17
без категорії
Харківська область
60
Касай Ольга Миколаївна
№ 172
19.11.18
без категорії
Запорізька область
61
Кисляк Наталія Анатоліївна
№ 173
19.11.18
без категорії
Запорізька область
63
Козинець Світлана Вікторівна
№ 137
09.10.17
без категорії
Харківська область
68
Кривко Тетяна Олександрівна
№ 175
01.03.19
перша
Рівненська область
71
Кудрявцева Віталія Володимирівна
№ 138
09.10.17
без категорії
Харківська область
72
Кузнєцова Ніна Володимирівна
№ 179
22.02.19
друга
Чернігівська область
80
Лещева Олена Василівна
№ 180
22.02.19
друга
Чернігівська область
85
Ляшенко Зоя Яківна
№ 176
01.03.19
друга
м. Київ
87
Майданіченко Юлія Іванівна
№ 165
24.09.18
друга
Черкаська область
88
Малюга Зіновія Василівна
№ 128
01.10.17
перша
Львівська область
92
Мацапура Інна Сергіївна
№ 146
01.01.18
друга
Харківська область,
Донецька область
99
Миснікова Тетяна Іванівна
№ 131
01.07.17
вища
Миколаївська область
102
Мовчаренко Лідія Володимирівна
№ 181
22.02.19
друга
Чернігівська область
103
Москаленко Наталія Миколаївна
№ 156
01.04.18
перша
м. Київ
109
Новікова Еленора Миколаївна
№ 167
19.11.18
друга
Запорізька область
111
Оберемок Валентина Володимирівна
№ 139
09.10.17
без категорії
Харківська область
112
Олійник Надія Олександрівна
№ 157
01.04.18
перша
м. Київ
115
Охріменко Тетяна Олександрівна
№ 140
09.10.17
без категорії
Харківська область
116
Палало Сергій Семенович
№ 174
22.01.19
друга
Полтавська область
118
Перепелиця Оксана Олександрівна
№ 141
09.10.17
без категорії
Харківська область
119
Перепелиця Ольга Володимирівна
№ 166
24.09.18
друга
Черкаська область
121
Петрова Ірина Дмитрівна
№ 182
22.02.19
друга
Чернігівська область
122
Петрова Тетяна Григорівна
№ 148
01.01.18
без категорії
Харківська область,
Донецька область
124
Прохоренко Леся Богданівна
№ 132
17.10.17
друга
Чернівецька область
125
Приходько Світлана Михайлівна
№ 183
22.02.19
друга
Чернігівська область
131
Садовнича Тетяна Іванівна
№ 159
01.04.18
друга
м. Київ
132
Самойленко Олена Іванівна
№ 184
22.02.19
без категорії
Чернігівська область
135
Симірякін Олексій Миколайович
№ 98
06.08.17
друга
Миколаївська область
137
Скібінська Анна-Марія Михайлівна
№ 133
17.10.17
друга
Чернівецька область
143
Соробей Моніка Володимирівна
№ 142
09.10.17
без категорії
Харківська область
145
Сотниченко Наталія Миколаївна
№ 168
19.11.18
друга
Запорізька область
146
Соцька Ілона Олексіївна
№ 164
01.04.18
без категорії
м. Київ
147
Стефанчук Марина Вікторівна
№ 169
19.11.18
друга
Запорізька область
148
Табака Юрій Зіновійович
№ 129
01.10.17
перша
Львівська область
149
Терещенко Оксана Д’єрдьовна
№ 158
01.04.18
друга
м. Київ
151
Троян Валентина Іванівна
№ 170
19.11.18
друга
Запорізька область
152
Турубар Анатолій Анатоійович
№ 171
19.11.18
друга
Запорізька область
156
Фокіна Наталія Олександрівна
№ 160
01.04.18
друга
м. Київ
158
Франковська Уляна Олегівна
№ 135
09.10.17
друга
Харківська область
160
Холіна Людмила Іванівна
№ 130
01.10.17
перша
м. Київ
168
Шкітіна Зинаїда Вікторівна
№ 143
09.10.17
без категорії
Харківська область
179
Шпак Світлана Дмитрівна
№ 144
09.10.17
без категорії
Харківська область
171
Яременко Наталія Павлівна
№ 161
01.04.18
перша
м. Київ



Єдиний Реєстр діючих перекладачів жестової мови глухих, атестованих Українським товариством глухих

">


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Реєстр діючих перекладачів жестової мови глухих

Перекладачі жестової мови / Реєстр діючих перекладачів http://utog.org/uploads/posts/2016-12/medium/1481628336_reestr.jpg

Єдиний Реєстр діючих перекладачів жестової мови глухих, атестованих Українським товариством глухих

Юридична адреса


Виконавчий апарат
Центрального правління УТОГ:
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 74.

Приймальня:
тел/факс: (044) 246-76-33,
e-mail: cputog@ukr.net
 

Голосування

Все опросы Оцініть дизайн сайту