Реєстр перекладачів жестової мови

Реєстр перекладачів жестової мови

Реєстр перекладачів жестової мови українського товариства глухих. У реєстрі відомості виключно про перекладачів жестової мови, які пройшли атестацію в Українському товаристві глухих на рівень володіння жестовою мовою. Атестація перекладачів жестової мови в Українському товаристві глухих проводиться не рідше одного разу на 3 роки.

Знайти перекладача жестової мови можна через організації Українського товариства глухих (Інформація додається).

Зверніть увагу! Не всім, а лише ОКРЕМИМ перекладачам жестової мови надано право перекладу в юридичній сфері. Це перекладачі жестової мови, які є посадовими особами Українського товариства глухих та несуть відповідальність за свої дії.

Актуальну інформацію про діючих перекладачів жестової мови Ви завжди можете знайти на офіційному сайті УТОГ: www.utog.org в розділі «Реєстр перекладачів жестової мови»

ВАЖЛИВО! Участь атестованого перекладача жестової мови – запорука якісного та відповідального перекладу з участю глухої особи.

ПЕРЕКЛАДАЧ ЖЕСТОВОЇ МОВИ МАЄ ПРАВО НА ЗДІЙСНЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З НАДАННЯ ПОСЛУГ ПЕРЕКЛАДУ МІЖ УКРАЇНСЬКОЮ ЖЕСТОВОЮ МОВОЮ (У ТОМУ ЧИСЛІ ЗНАКОВИМИ СИСТЕМАМИ) ТА СЛОВЕСНОЮ МОВОЮ НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

станом на 07.06.2019

Місце роботи та підпорядкуванняПрізвище, ім’я та по батькові перекладачаКатегоріяНадано право про надання послуг у юридичній сферіПорядковий номер посвідченняТермін дії посвідчення
Вінницька обласна організація УТОГ АБРАМОВА Валентина Дмитрівна друга так 047-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ГОРОБЕЦЬ Людмила Володимирівна друга так 049-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ГРАБОСІНСЬКА Марія Євгенівна друга так 050-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ДЕМИДАСЬ Ольга Леонідівна друга так 048-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ДУЛЕНКО Ольга Іванівна друга так 051-19 01.01.2019 - 31.12.2021
КОПИЦЯ Оксана Юріївна друга так 052-19 01.01.2019 - 31.12.2021
МЕТЬ Володимир Михайлович перша так 008-18 01.01.2018 - 31.12.2020
НІКІТІНА Марина Андріївна перша так 030-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ПІЧКУР Світлана Іллівна друга так 053-19 01.01.2019 - 31.12.2021
Волинська обласна організація УТОГ КАРПЮК Анастасія Русланівна без категорії ні 051-18 01.01.2018 - 31.12.2020
КУЗЬМИЧ Лілія Миколаївна перша ні 024-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ЛІЩУК Зоя Анатоліївна друга ні 030-19 01.01.2019 - 31.12.2022
МИРОНЕНКО Ірина Георгіївна друга так 029-19 01.01.2019 - 31.12.2022
ПАРВАСЮК Лідія Аврамівна друга так 031-19 01.01.2019 - 31.12.2021
Дніпропетровська обласна організація УТОГ ВЮНИК Світлана Михайлівна друга так 008-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ГЛУШКО Мелітіна Петрівна друга так 009-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ДІГТЯРЕНКО Лідія Миколаївна вища так 012-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ЖДАНЮК Антоніна Григорівна без категорії ні 068-18 01.01.2018 - 31.12.2020
КРАЧКО Галина Іванівна перша так 022-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ПЕРЕПАДА Ольга Юхмимівна без категорії ні 067-18 01.01.2018 - 31.12.2020
РЕШЕТНЯК Оксана Володимирівна без категорії ні 066-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ШКУРКО Ольга Олександрівна друга ні 065-18 01.01.2018 - 31.12.2020
Донецька обласна організація УТОГ ВАСЮТІНА Олена Юріїївна перша ні 006-17 01.01.2017 - 31.12.2019
Житомирська обласна організація УТОГ ВІТЕНКО Зоя Михайлівна перша так 094-19 01.01.2019 - 31.12.2021
КИРНИЦЬКА Марина Олегівна друга так 014-19 01.01.2019 - 31.12.2021
КЛИМЕНКО Людмила Іванівна перша так 008-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ПЕШКОВА Галина Іванівна друга так 013-19 01.01.2019 - 31.12.2021
РОЗБИЦЬКА Марія Вікторівна друга так 012-19 01.01.2019 - 31.12.2021
УРАЛЬЦЕВА Світлана Миколаївна друга ні 015-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ФЕДОНЮК Наталія Михайлівна друга так 095-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ФЕРЕНЧУК Галина Гарифівна друга так 011-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ЯВОРСЬКА Олена Вітольдівна друга ні 111-19 01.03.2019 - 01.03.2021
ЯНЕНКО Валентина Іллівна друга ні 112-19 01.03.2019 - 01.03.2021
Закарпатська обласна організація УТОГ ЦИБИЛЕНКО Лариса Юріївна перша так 040-17 01.01.2017 - 31.12.2019
БРИЧ Олена Миколаївна друга так 003-19 01.01.2019 - 31.12.2021
БУЛЕЦА Наталія Сергіївна друга так 002-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ВАЙС Ірина Густавівна друга так 005-19 01.01.2019 - 31.12.2019
ВУРСТА Ганна Михайлівна друга так 004-19 01.01.2019 - 31.12.2021
Запорізька обласна організація УТОГ КИСЛЯК Наталія Анатоліївна без категорії так 008-19 01.01.2019 - 31.12.2021
КОВАЛЬОВА Світлана Олександрівна друга так 006-19 01.01.2019 - 31.12.2021
НОВІКОВА Елеонора Миколаївна друга так 007-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ПОПОВИЧ Тетяна Вікторівна перша так 011-18 01.01.2018 - 31.12.2020
СЕМЕНЮТЕНКО Олена Іванівна перша так 012-18 01.01.2018 - 31.12.2020
СТЕФАНЧУК Марина Вікторівна друга так 010-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ТРОЯН Валентина Іванівна друга так 009-19 01.01.2019 - 31.12.2021
Івано-Франківська обласна організация УТОГ КАЖУКАЛО Кароліна Миколаївна перша ні 018-17 01.01.2017 - 31.12.2019
МАГАС Світлана Йосипівна перша ні 096-19 01.01.2019 - 31.12.2021
СЕМЧИШИН Ганна Яківна друга так 025-19 01.01.2019 - 31.12.2021
Київська організація УТОГ АЛІМБАЄВА Ольга Анатоліївна без категорії ні 071-19 01.01.2019 - 31.12.2021
БАЗЬ Вікторія Вікторівна без категорії ні 060-18 01.01.2018 - 31.12.2020
БЕРЕЗОВА Дарія Іванівна друга ні 062-18 01.01.2018 - 31.12.2020
БІЛАНОВА Анна Миколаївна друга ні 072-19 01.01.2019 - 31.12.2021
БІЛЯНОВСЬКА Ірина Володимирівна вища ні 002-18 01.01.2018 - 31.12.2020
БОЙКО Ангеліна Тимофіївна перша ні 099-19 01.01.2019 - 31.12.2021
БОНДАРЕНКО Ігор Володимирович вища так 004-17 01.01.2017 - 31.12.2019
БУТЕНКО Олена Юріївна перша так 005-17 01.01.2017 - 31.12.2019
БУГЛАК Євдокія Юріївна друга ні 061-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ВАСИЛЕНКО Людмила Ігорівна перша так 003-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ВІСКУШЕНКО Світлана Іванівна без категорії ні 073-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ВОВК Сергій Анатолійович друга ні 074-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ВОЗДВИЖЕНСЬКА-ПАВЛЮК Ганна Вадимівна друга ні 075-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ГОНЧАРЕНКО Володимир Михайлович друга ні 057-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ГУРА Зоя Іванівна перша так 010-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ЖУРКОВА Тетяна Вікторівна вища так 014-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ЗАКРАСНЯНА Наталія Леонідівна перша ні 015-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ЗАМША Віра Олександрівна вища ні 016-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ЗУЄВА Євдокія Михайлівна вища так 017-17 01.01.2017 - 31.12.2019
МИШАЛОВ Сергій Сергійович друга ні 076-19 01.01.2019 - 31.12.2021
КОРНЕЙЧУК Ольга Костянтинівна без категорії ні 1113-19 01.03.2019 - 01.03.2021
КОТОВА Тамара Іванівна без категорії ні 1114-19 01.03.2019 - 01.03.2021
КРАВЦОВА Наталія Михайлівна вища так 021-17 01.01.2017 - 31.12.2019
КУТІНА Наталія Михайлівна друга ні 058-18 01.01.2018 - 31.12.2020
КУРАШОВА Антоніна Петрівна перша ні 025-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ЛОЗОВИК Ірина Йосипівна друга ні 016-18 01.01.2018 - 31.12.2020
МОСКАЛЕНКО Наталія Миколаївна перша так 010-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ОЛІЙНИК Надія Олександрівна перша ні 097-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ПІДОПРИГОРА Ганна Сергіївна друга ні 077-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ПОКУСАЙ Олександр Борисович друга ні 078-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ПОРПЛІК Юлія Петрівна друга ні 079-19 01.01.2019 - 31.12.2021
РАЙКОВСЬКА Альона Юріївна друга ні 001-19 01.01.2019 - 31.12.2021
САДОВНІЧА Тетяна Іванівна друга ні 080-19 01.01.2019 - 31.12.2021
СМЄХОВА Світлана Борисівна перша ні 036-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ТАТАРІНОВА Інна Валеріївна вища ні 037-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ТЕРЕЩЕНКО Оксана Д"єрдьовна перша ні 038-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ТРИКІН Олександр Іванович перша ні 039-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ШЕВЧЕНКО Віра Миколаївна без категорії ні 059-18 01.01.2017 - 31.12.2019
ШИНКАРЕНКО Леся Станіславівна вища так 042-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ХОЛІНА Людмила Іванівна перша так 014-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ХОМЕНКО Оксана Василівна перша ні 098-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ЯКОВЛЄВ Володимир Геннадійович без категорії ні 115-19 01.03.2019 - 01.03.2021
ЯРЕМЕНКО Наталія Павлівна перша ні 015-18 01.01.2018 - 31.12.2020
Кіровоградська обласна організація УТОГ БАБИЧ Ольга Іванівна друга ні 024-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ГОТІШАН Вікторія Сергіївна друга ні 021-19 01.01.2019 - 31.12.2021
КОВАЛЕНКО Людмила Володимирівна друга ні 018-19 01.01.2019 - 31.12.2021
КУРКАН Оксана Василівна друга ні 016-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ЛУКАЩУК Галина Василівна друга ні 019-19 01.01.2019 - 31.12.2021
МАЛА Руслана Валентинівна друга так 022-19 01.01.2019 - 31.12.2021
МЕТКА Олена Миколаївна друга ні 017-19 01.01.2019 - 31.12.2021
СЛОБОДЯНИК Олена Михайлівна друга так 035-17 01.01.2017 - 31.12.2019
СОЛОДОВНІКОВА Віра Павлівна друга ні 020-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ШАЛИГІНА Наталія Миколаївна друга так 023-19 01.01.2019 - 31.12.2021
Львівська обласна організація УТОГ ГЕЛЬ Катерина Миколаївна друга так 020-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ГОЛОВІНА Романа Михайлівна друга так 021-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ЖОЛУДЄВА Наталія Василівна друга так 022-18 01.01.2018 - 31.12.2020
КІТ Галина Йосифівна друга так 023-18 01.01.2018 - 31.12.2020
КОСТИШИН Лілія Володимирівна друга так 086-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ЛУКАВЕЦЬКА Марія Федорівна друга ні 087-19 01.01.2019 - 31.12.2021
МАЛЮГА Зіновія Василівна перша так 007-18 01.01.2018 - 31.12.2020
МЕЛЬНАРОВИЧ Яніна Якубівна друга так 024-18 01.01.2018 - 31.12.2020
МУЦЬ Віра Костянтинівна друга ні 101-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ОВСЯННІКОВА Леся Іванівна друга так 025-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ПЕТРЕНКО Наталія Василівна без категорії так 032-17 01.01.2017 - 31.12.2019
СИВЕРА Оксана Михайлівна друга так 100-19 01.01.2019 - 31.12.2021
СИНЄОК Олег Кімович друга так 089-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ТОВЧКО Наталія Зіновіївна друга ні 088-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ЧЕРНИШОВА Олена Олександрівна друга так 041-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ЯНКІВСЬКА Ореста Йосифівна друга так 026-18 01.01.2018 - 31.12.2020
Миколаївська обласна організація УТОГ АБАКУМОВА Тетяна Олександрівна перша так 102-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ГОЛУБЕНКО Данило Степанович без категорії ні 045-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ЖЕРЕБЕНКО Валентина Іванівна без категорії ні 046-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ЗІБАРЄВА Валентина Яківна без категорії ні 116-19 01.03.2019 - 01.03.2021
ІВАНОВА Марія Ніколаєва без категорії ні 047-18 01.01.2018 - 31.12.2020
КОЛОМІЄЦЬ Євгенія Павлівна друга так 048-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ЛАТИШЕВА Олена Василівна без категорії ні 049-18 01.01.2018 - 31.12.2020
МІНСЬКА Оксана Анатоліївна без категорії ні 050-18 01.01.2018 - 31.12.2020
МИСНІКОВА Тетяна Іванівна перша так 103-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ШУЛЬГА Світлана Жоржівна перша ні 043-18 01.01.2017 - 31.12.2019
Одеська обласна організація УТОГ ЄВСЕЄВА Оксана Анатоліївна перша ні 013-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ЄПУР Ілона Павлівна друга ні 090-19 01.01.2019 - 31.12.2021
КОБИЛЄН Людмила Михайлівна друга ні 091-19 01.01.2019 - 31.12.2021
МАКАСЬОР Юлія Миколаївна друга ні 123-19 01.01.2019 - 31.12.2021
САМАРІНА Наталія Дмитрівна друга ні 092-19 01.01.2019 - 31.12.2021
СЕРГЄЄВА Тетяна Анатоліївна друга ні 092-19 01.01.2019 - 31.12.2021
Полтавська обласна організація УТОГ БАКЛИЦЬКА Світлана Семенівна вища так 002-17 01.01.2017 - 31.12.2019
БЕЗКИШКА Наталія Іванівна друга ні 032-19 01.01.2019 - 31.12.2021
БУТЕНКО Наталія Василівна без категорії ні 033-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ГРОЗА Марія Іванівна друга ні 034-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ДІДЕНКО Лариса Григорівна друга ні 035-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ДРИПАН Олена Анатоліївна друга так 036-19 01.01.2019 - 31.12.2021
КАЛАШНИК Наталія Дмитрівна друга так 041-19 01.01.2019 - 31.12.2021
КРІДНЄВА Світлана Олександрівна перша ні 105-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ЛУК'ЯНОВА Світлана Петрівна перша ні 104-19 01.01.2019 - 31.12.2021
МАРЧУК Марина Олегівна друга ні 106-19 01.01.2019 - 31.12.2021
МОСКОВЕЦЬ Наталія Олексіївна перша ні 029-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ПАЛАЛО Сергій Семенович друга ні 037-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ПУШКІНА Наталія Семенівна друга так 038-19 01.01.2019 - 31.12.2021
СІРЕНЧЕНКО Геннадій Миколайович друга так 039-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ФАЛЬКО Наталія Михайлівна друга ні 107-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ШУМИХІНА Юлія Констянтинівна без категорії ні 040-19 01.01.2019 - 31.12.2021
Рівненська обласна організація УТОГ ГЛУХ Любов Ігорівна без категорії ні 054-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ДУДКА Ольга Олексіївна друга так 055-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ЖАБЧИК Олена Борисівна друга так 057-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ЖАКУН Лілія Василівна без категорії ні 056-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ЗИМИНА Тетяна Анатоліївна без категорії ні 117-19 01.03.2019 - 01.03.2021
ЗАРІЧНЮК Катерина Володимирівна друга так 058-19 01.01.2019 - 31.12.2021
КРОТ Ольга Петрівна перша так 023-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ЛЯШ Наталія Олексіївна друга так 059-19 01.01.2019 - 31.12.2021
Сумська обласна організація УТОГ АВІЛЕНКО Світлана Вікторівна друга так 060-19 01.01.2019 - 31.12.2021
БЕСПРОЗВАННА Вікторія Олександрівна друга так 061-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ЛИХОВІДЬКО Наталія Іванівна без категорії так 062-19 01.01.2019 - 31.12.2021
МАКСИМУК Оксана Василівна друга так 019-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ОСТРОВСЬКА Антоніна Володимирівна друга так 063-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ОСТРОЖИНСЬКА Олена Миколаївна вища так 031-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ПЕТРЕНКО Ірина Сергіївна друга так 104-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ПОПОВА Лідія Миколаївна без категорії так 064-19 01.01.2019 - 31.12.2021
Тернопільська обласна організація УТОГ КАРПЮК Олександра Василівна перша так 019-17 01.01.2017 - 31.12.2019
КОЦОВСЬКА Надія Дмитрівна друга так 020-17 01.01.2017 - 31.12.2019
Харківська обласна організація УТОГ АСТАФ"ЄВА Лариса Миколаївна друга так 001-17 01.01.2017 - 31.12.2019
БИК Валентина Олександрівна без категорії так 052-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ВЕНІАМІНОВА Римма Іванівна без категорії так 027-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ГРЕКОВА Ірина Василівна без категорії ні 028-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ГРОМОВА Олена Вікторівна без категорії ні 029-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ГРОМОВА Тетяна Василівна без категорії ні 118-19 01.03.2019 - 01.03.2021
ІВАХНЕНКО Людмила Адамівна без категорії ні 053-18 01.01.2018 - 31.12.2020
КОЗИНЕЦЬ Світлана Вікторівна друга ні 030-18 01.01.2018 - 31.12.2020
КОРОВНА Наталія Валеріївна без категорії ні 054-18 01.01.2018 - 31.12.2020
КУДРЯВЦЕВА Віталія Володимирівна без категорії ні 131-17 01.01.2017 - 31.12.2019
КУШНАРЬОВА Валентина Валеріївна вища так 026-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ЛЕБЕДЄВА Лариса Олександрівна друга ні 031-18 01.01.2018 - 31.12.2020
МОНАСТИРСЬКА Олеся Вікторівна без категорії ні 032-18 01.01.2018 - 31.12.2020
МЯСОЇД Наталія Миколаївна без категорії ні 033-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ОХРІМЕНКО Тетяна Олександрівна без категорії так 034-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ПЕРЕПЕЛИЦЯ Оксана Олександрівна друга ні 035-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ПЕТРОВА Тетяна Григорівна друга так 036-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ПОЛІЩУК Олена Миколаївна без категорії ні 037-18 01.01.2018 - 31.12.2020
САПРИКІНА Ольга Василівна без категорії ні 042-18 01.01.2018 - 31.12.2020
СБІТНЄВА Людмила Олександрівна без категорії ні 038-18 01.01.2018 - 31.12.2020
СОРОБЕЙ Моніка Володимирівна без категорії ні 039-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ФРАНКОВСЬКА Уляна Олегівна друга ні 040-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ШКІТІНА Зінаїда Вікторівна друга ні 041-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ШПАК Світлана Дмитрівна без категорії ні 042-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ШВАРЦ Ніна Андріївна без категорії так 056-18 01.01.2018 - 31.12.2020
Херсонська обласна організація УТОГ ЛІСТРАТЕНКО Олена Анатоліївна друга ні 027-17 01.01.2017 - 31.12.2019
МЕРКУШЕВА Валентина Іванівна без категорії так 044-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ПОЛЯСКОВСЬКА Тетяна Сергіївна друга так 043-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ЯРОШЕНКО Інна Павлівна друга ні 045-19 01.01.2019 - 31.12.2021
Хмельницька обласна організація УТОГ РИБАК Ольга Анатоліївна вища так 033-17 01.01.2017 - 31.12.2019
БІРЮКОВА Марина Василівна друга ні 026-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ВЕРЕМІЙЧУК Світлана Василівна друга так 027-19 01.01.2019 - 31.12.2021
НОСОРЕВА Валентина Сергіївна друга так 028-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ФІНОВСЬКА Оксана Романівна перша так 108-19 01.01.2019 - 31.12.2021
Черкаська обласна організація УТОГ АБРАМЕНКО Галина Миколаївна перша так 001-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ЛЕВЧЕНКО Віра Василівна перша так 006-18 01.01.2018 - 31.12.2020
ПЕРЕПЕЛИЦЯ Ольга Володимирівна друга так 046-19 01.01.2019 - 31.12.2021
Чернівецька обласна організація УТОГ ПЕТРОВА Ольга Леонідівна друга ні 0119-19 01.03.2019 - 01.03.2021
БАДИЧКА Валентина Іванівна друга так 081-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ГОЙНІК Наталія Степанівна друга ні 082-19 01.01.2019 - 31.12.2021
НАКАЙ Марія Василівна друга ні 083-19 01.01.2019 - 31.12.2021
СКИБІНСЬКА Віоріка Дмитрівна друга ні 084-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ХІЛЬКО Олена Анатоліївна без категорії ні 120-19 01.03.2019 - 01.03.2021
ЦИКАЛЯК Марина Миколаївна без категорії ні 085-19 01.01.2019 - 31.12.2021
Чернігівська обласна організація УТОГ БАБЕНКО Людмила Олексіївна друга так 109-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ВАСІНА Наталія Сергіївна друга ні 121-19 01.03.2019 - 01.03.2021
ВЛАСКІНА Тетяна Володимирівна друга так 007-17 01.01.2017 - 31.12.2019
ДРОБНА Леся Станіславівна друга ні 122-19 01.03.2019 - 01.03.2021
КУЗНЕЦОВА Ніна Володимирівна друга ні 066-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ЛЕЩЕВА Олена Василівна друга так 067-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ЛОЗОВА Надія Петрівна без категорії так 043-18 01.01.2018 - 31.12.2020
МОВЧАРЕНКО Лідія Володимирівна перша так 110-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ПЕТРОВА Ірина Дмитрівна друга так 068-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ПРИХОДЬКО Світлана Михайлівна друга так 069-19 01.01.2019 - 31.12.2021
ФОТ Вікторія Сергіївна друга так 070-19 01.01.2019 - 31.12.2021
Вибачте, на мобільній версії сайт
все ще розробляється. Трошки терпіння.
Реєстр перекладачів