Діяльність УТОГ

З когорти кращих підприємств УТОГ

Житомирське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих відноситься до когорти найкращих підприємств УТОГ. Очолює підприємство протягом останніх 15 років Олександр Павлович Єфимович. До вашої уваги пропонуємо інтерв'ю з керівником підприємства.
456

Кадрові зміни на Херсонському учбово-виробничому підприємстві УТОГ

Відповідно до рішення президії Центрального правління УТОГ від 09 липня 2019 року № 162/2019 призначено з 12 липня 2019 року КАПУСТНІКОВУ Аллу Миколаївну та укладено з нею контракт про найм на роботу директором Херсонського учбово-виробничого підприємства УТОГ.
191

Кадрові зміни в Черкаській обласній організації УТОГ

Відповідно до рішення президії Центрального правління УТОГ від 25 червня 2019 року № 157/2019 призначено з 11 липня 2019 року виконуючою обов'язки голови Черкаської обласної організації УТОГ ПЕТРОВУ Ольгу Леонідівну на період до проведення позачергової або чергової звітно-виборної конференції Черкаської обласної організації УТОГ.
135

Інформація про стан справ на Херсонському УВП УТОГ

Широкому загалу членів УТОГ добре відома ситуація на Херсонському УВП УТОГ коли два роки тому за сприяння сторонніх осіб , які пообіцяли золоті гори, була спровокована кризова ситуація, яка призвела до зміни керівництва підприємством.
297

Доступність для глухих у відділеннях ПФУ

Найперше, що потрібно зробити, коли заходиш до будь-якого відділення ПФУ, це отримати необхідну інформацію. При наявності інформаційного терміналу можна легко і просто записатися на прийом до відповідного спеціаліста для отримання інформації з необхідного питання, але це не вирішує питання необхідності очікування в черзі...
1581

Огляд сайтів триває! Беріть участь і вигравайте!

Чи потрібні підприємствам УТОГ сайти? Дехто з керівників підприємств вже давно успішно працює у цьому важливому напрямку. Але є й такі, які доводять, що їм це не потрібно, бо, мовляв, вони працюють на давальницькій сировині або із Міністерством оборони та іншими силовими відомствами і не потребують зайвої реклами..
390
Вибачте, на мобільній версії сайт
все ще розробляється.
Діяльність УТОГ