реєстр діючих перекладачів жестової мови глухих

Єдиний Реєстр діючих перекладачів жестової мови глухих,
атестованих Українським товариством глухих





1
2
3
4
5
6

п/п
Прізвище, імя та по по батькові перекладача
Номер посвідчення перекладача
Термін дії посвідчення
Кваліфікаційний рівень
Регіон обслуговування
1
Адаменко Людмила Володимирівна
№ 108
20.11.16
без категорії
Кіровоградська область
2
Адамюк Інна Валеріївна
№ 9
01.10.16
перша
м. Київ
3
Андрієнко Марія Олександрівна
№ 153
01.04.18
друга
м. Київ
4
Апреленко Ніна Андріївна
№ 47
25.11.16
друга
Луганська область
5
Астаф’єва Лариса Миколаївна
№ 23
01.06.16
перша
Харківська область
6
Бабенко Людмила Олексіївна
№ 178
22.02.19
друга
Чернігівська область
7
Баклицька Світлана Семенівна
№ 24
01.11.16
перша
Полтавська область
8
Барчан Ольга Володимирівна
№ 109
20.12.16
без категорії
Черкаська область
9
Безкишка Наталія Іванівна
№ 48
20.10.16
друга
Полтавська область
10
Біляновська Ірина Володимирівна
№ 154
01.04.18
перша
м. Київ
11
Бойко Агнгеліна Тимофіївна
№ 21
01.03.17
перша
м. Київ
12
Бондаренко Ігор Володимирович
№ 1
31.12.2016
вища
м. Київ
13
Бородай Катерина Володимирівна
№ 145
01.01.18
друга
Харківська область,
Донецька область
14
Брич Олена Миколаївна
№ 49
01.11.16
друга
Закарпатська область
15
Буглак Євдокія Юріївна
№ 162
01.04.18
без категорії
м. Київ
16
Булеца Наталія Сергіївна
№ 50
25.11.16
друга
Закарпатська область
17
Бутенко Олена Юріївна
№ 10
31.12.2016
перша
м. Київ
18
Вайс Ірина Густавівна
№ 110
01.11.16
без категорії
Закарпатська область
19
Василенко Людмила Ігорівна
№ 155
01.04.18
перша
м. Київ
20
Васютина Олена Юріївна
№ 25
01.12.16
перша
Донецька область
21
Веніамінова Римма Іванівна
№ 147
01.01.18
без категорії
Харківська область,
Донецька область
22
Вермійчук Світлана Василівна
№ 111
05.12.16
без категорії
Хмельницька область
23
Вітенко Зоя Михайлівна
№ 26
01.11.16
перша
Житомирська область
24
Власкіна Тетяна Володимирівна
№ 51
07.10.16
друга
Чернігівська область
25
Вурста Ганна Михайлівна
№ 52
01.11.16
друга
Закарпатська область
26
Вус Лариса Юріївна
№ 27
31.12.2016
перша
Закарпатська область
27
Гавриличенко Тетяна Олександрівна
№ 53
10.11.16
друга
Донецька область
28
Гергель Ірина Володимирівна
№ 54
01.10.16
друга
м. Київ
29
Гінчак Ганна Олександрівна
№ 177
22.03.19
друга
Одеська область
30
Гіроль Людмила Петрівна
№ 55
06.10.16
друга
Житомирська область
31
Гіцарєва Олена Валерівна
№ 11
01.10.16
перша
м. Київ
32
Глиняна Лілія Олегівна
№ 163
01.04.18
без категорії
м. Київ
33
Гойнік Наталія Степанівна
№ 134
17.10.17
без категорії
Чернівецька область
34
Горбенко Оксанга Антонівна
№ 112
20.11.16
без категорії
Кіровоградська область
35
Горева Людмила Олексіївна
№ 56
25.10.16
друга
Івано-Франківська область
36
Горобець Людмила Володимирівна
№ 57
24.10.16
друга
Вінницька область
37
Грабовська Марина Анатоліївна
№ 58
25.11.16
друга
Луганська область
38
Грекова Ірина Василівна
№ 136
09.10.17
без категорії
Харківська область
39
Гроза Марія Іванівна
№ 59
20.10.16
друга
Полтавська область
40
Гура Зоя Іванівна
№ 12
31.12.2016
перша
м. Київ
41
Джабраілова Валентина Миколаївна
№ 60
31.12.2016
друга
Київська область
42
Дикунова Вікторія Олександрівна
№ 61
25.11.16
друга
Луганська область
43
Дігтяренко Лідія Миколаївна
№ 28
01.12.16
перша
Дніпродзержинськ
44
Діденко Лариса Григорівна
№ 62
20.10.16
друга
Полтавська область
45
Дмитрук Наталія Андріївна
№ 2
01.10.16
вища
м. Київ
46
Домбровська Олена Олегівна
№ 63
06.02.17
друга
Одеська область
47
Дрипан Олена Анатоліївна
№ 64
20.10.16
друга
Полтавська область
48
Дудка Світлана Леонідівна
№ 65
20.12.16
друга
Черкаська область
49
Дужанова Ольга Миколаївна
№ 66
06.02.17
друга
Одеська область
50
Дуленко Ольга Іванівна
№ 67
24.10.16
друга
Вінницька область
51
Єрмакова Людмила Вадимівна
№ 68
20.12.16
друга
Черкаська область
52
Жабчик Олена Борисівнав
№ 69
25.11.16
друга
Рівненська область
53
Жосан Галина Валеріївна
№ 70
25.11.16
друга
Луганська область
54
Журкова Тетяна Вікторівна
№ 3
31.12.2016
вища
м. Київ
55
Закрасняна Наталія Леонідівна
№ 13
31.12.2016
перша
м. Київ
56
Закрасняний Микола Павлович
№ 71
01.10.16
друга
м. Київ
57
Замша Віра Олександрівна
№ 4
01.10.16
вища
м. Київ
58
Калашник Наталія Дмитрівна
№ 72
20.10.16
друга
Полтавська область
59
Карпюк Олександра Василівна
№ 29
01.11.16
перша
Тернопільска область
60
Касай Ольга Миколаївна
№ 172
19.11.18
без категорії
Запорізька область
61
Кисляк Наталія Анатоліївна
№ 173
19.11.18
без категорії
Запорізька область
62
Клименко Людмила Іванівна
№ 30
01.03.17
перша
Житомирська область
63
Козинець Світлана Вікторівна
№ 137
09.10.17
без категорії
Харківська область
64
Коломієць Євгенія Павлівна
№ 74
06.02.17
друга
Миколаївська область
65
Кондратюк Ірина Володимирівна
№ 73
06.10.16
друга
Житомирська область
66
Кравцова Наталія Михайлівна
№ 5
31.12.2016
вища
м. Київ
67
Крачко Галина Іванівна
№ 31
01.12.16
перша
Дніпропетровська область
68
Кривко Тетяна Олександрівна
№ 175
01.03.19
перша
Рівненська область
69
Кріднева Світлана Олександрівна
№ 32
01.11.16
перша
Полтавська область
70
Крот Ольга Петрівна
№ 33
01.10.16
перша
Рівненська область
71
Кудрявцева Віталія Володимирівна
№ 138
09.10.17
без категорії
Харківська область
72
Кузнєцова Ніна Володимирівна
№ 179
22.02.19
друга
Чернігівська область
73
Кузьмич Лілія Миколаївна
№ 34
01.12.16
перша
Волинська область
74
Курашова Антоніна Петрівна
№ 6
31.12.2016
вища
м. Київ
75
Куркан Оксана Василівна
№ 76
20.11.16
друга
Кіровоградська область
76
Кушнарьова Валентина Валеріївна
№ 35
01.11.16
перша
Харківська область
77
Кушнір Валентина Іванівна
№ 114
20.12.16
без категорії
Черкаська область
78
Лазаренко Олена Анатоліївна
№ 77
06.10.16
друга
Житомирська область
79
Левченко Віра Василівна
№ 36
01.03.17
перша
Черкаська область
80
Лещева Олена Василівна
№ 180
22.02.19
друга
Чернігівська область
81
Ліщук Зоя Анатоліївна
№ 79
15.10.16
друга
Волинська область
82
Лозова Надія Петрівна
№ 80
20.12.16
друга
Черкаська область
83
Лозовик Ірина Йосипівна
№ 14
01.10.16
перша
м. Київ
84
Лукашук Галина Василівна
№ 115
20.11.16
без категорії
Кіровоградська область
85
Ляшенко Зоя Яківна
№ 176
01.03.19
друга
м. Київ
86
Магас Світлана Йосіпівна
№ 81
25.10.16
друга
Івано-Франківська область
87
Майданіченко Юлія Іванівна
№ 165
24.09.18
друга
Черкаська область
88
Малюга Зіновія Василівна
№ 128
01.10.17
перша
Львівська область
89
Марус Ірина Іванівна
№ 82
07.10.16
друга
Чернігівська область
90
Марчук Марина Олегівна
№ 37
01.11.16
перша
Полтавська область
91
Матола Іван Іванович
№ 116
01.11.16
без категорії
Закарпатська область
92
Мацапура Інна Сергіївна
№ 146
01.01.18
друга
Харківська область,
Донецька область
93
Медоренко Валентина Павлівна
№ 83
25.11.16
друга
Луганська область
94
Мельник Раїса Олександрівна
№ 117
15.10.16
без категорії
Волинська область
95
Мельникова Лідія Василівна
№ 84
10.11.16
друга
Донецька область
96
Метка Олена Миколаївна
№ 85
20.11.16
друга
Кіровоградська область
97
Меть Володимир Михайлович
№ 38
01.11.16
перша
Вінницька область
98
Мироненко Ірина Георгіївна
№ 118
15.10.16
без категорії
Волинська область
99
Миснікова Тетяна Іванівна
№ 131
01.07.17
вища
Миколаївська область
100
Митронова Ольга Ігорівна
№ 40
01.11.16
перша
Донецька область
101
Міщук Андрій Ігорович
№ 119
25.11.16
без категорії
Рівненська область
102
Мовчаренко Лідія Володимирівна
№ 181
22.02.19
друга
Чернігівська область
103
Москаленко Наталія Миколаївна
№ 156
01.04.18
перша
м. Київ
104
Московець Наталія Олексіївна
№ 41
31.12.2016
перша
Полтавська область
105
Назарук Лариса Луківна
№ 120
15.10.16
без категорії
Волинська область
106
Наливайчук Світлана Миколаївна
№ 121
25.10.16
без категорії
Івано-Франківська область
107
Нікітіна Марина Андріївна
№ 42
01.12.16
перша
Вінницька область
108
Новак Надія Миколаївна
№ 87
06.02.17
друга
Одеська область
109
Новікова Еленора Миколаївна
№ 167
19.11.18
друга
Запорізька область
110
Носарева Валентина Сергіївна
№ 88
05.12.16
друга
Хмельницька область
111
Оберемок Валентина Володимирівна
№ 139
09.10.17
без категорії
Харківська область
112
Олійник Надія Олександрівна
№ 157
01.04.18
перша
м. Київ
113
Осторожинська Олена Миколаївна
№ 43
01.11.16
перша
Сумська область
114
Островська Антоніна Володимирівна
№ 89
30.11.16
друга
Сумська область
115
Охріменко Тетяна Олександрівна
№ 140
09.10.17
без категорії
Харківська область
116
Палало Сергій Семенович
№ 174
22.01.19
друга
Полтавська область
117
Парвасюк Лідія Аврамівна
№ 90
15.10.16
друга
Волинська область
118
Перепелиця Оксана Олександрівна
№ 141
09.10.17
без категорії
Харківська область
119
Перепелиця Ольга Володимирівна
№ 166
24.09.18
друга
Черкаська область
120
Петренко Ірина Сергіївна
№ 91
30.11.16
друга
Сумська область
121
Петрова Ірина Дмитрівна
№ 182
22.02.19
друга
Чернігівська область
122
Петрова Тетяна Григорівна
№ 148
01.01.18
без категорії
Харківська область,
Донецька область
123
Попович Тетяна Вікторівна
№ 44
01.03.17
перша
Запорізька область
124
Прохоренко Леся Богданівна
№ 132
17.10.17
друга
Чернівецька область
125
Приходько Світлана Михайлівна
№ 183
22.02.19
друга
Чернігівська область
126
Прущак Лідія Григорівна
№ 93
06.02.17
друга
Миколаївська область
127
Пушкіна Наталія Семенівна
№ 94
20.10.16
друга
Полтавська область
128
Радченко Тетяна Миколаївна
№ 15
01.10.16
перша
м. Київ
129
Решківська Катерина Степанівна
№ 122
01.06.16
без категорії
Житомирська область
130
Савкова Ірина Олександрівна
№ 95
10.11.16
друга
Донецька область
131
Садовнича Тетяна Іванівна
№ 159
01.04.18
друга
м. Київ
132
Самойленко Олена Іванівна
№ 184
22.02.19
без категорії
Чернігівська область
133
Сивера Оксана Михайлівна
№ 96
01.06.16
друга
Львівська область
134
Сидоренко Олена Дмитрівна
№ 97
20.10.16
друга
Полтавська область
135
Симірякін Олексій Миколайович
№ 98
06.08.17
друга
Миколаївська область
136
Сірош Наталія Петрівна
№ 16
01.10.16
перша
м. Київ
137
Скібінська Анна-Марія Михайлівна
№ 133
17.10.17
друга
Чернівецька область
138
Сколотова Ірина Іванівна
№ 17
31.12.2016
перша
м. Київ
139
Слободяник Олена Михайлівна
№ 45
01.11.16
перша
Кіровоградська область
140
Смєхова Світлана Борисівна
№ 19
31.12.2016
перша
м. Київ
141
Соколюк Лада Василівна
№ 18
01.10.16
перша
м. Київ
142
Солодовнікова Віра Павлівна
№ 123
20.11.16
без категорії
Кіровоградська область
143
Соробей Моніка Володимирівна
№ 142
09.10.17
без категорії
Харківська область
144
Соснова Тетяна Олександрівна
№ 22
01.10.16
перша
м. Київ
145
Сотниченко Наталія Миколаївна
№ 168
19.11.18
друга
Запорізька область
146
Соцька Ілона Олексіївна
№ 164
01.04.18
без категорії
м. Київ
147
Стефанчук Марина Вікторівна
№ 169
19.11.18
друга
Запорізька область
148
Табака Юрій Зіновійович
№ 129
01.10.17
перша
Львівська область
149
Терещенко Оксана Д’єрдьовна
№ 158
01.04.18
друга
м. Київ
150
Трикін Олександр Іванович
№ 7
31.12.2016
вища
м. Київ
151
Троян Валентина Іванівна
№ 170
19.11.18
друга
Запорізька область
152
Турубар Анатолій Анатоійович
№ 171
19.11.18
друга
Запорізька область
153
Уварова Неллі Федорівна
№ 100
25.11.16
друга
Луганська область
154
Федчишина Оксана Григорівна
№ 101
24.10.16
друга
Вінницька область
155
Ференчук Галина Гарифівна
№ 107
06.10.16
друга
Житомирська область
156
Фокіна Наталія Олександрівна
№ 160
01.04.18
друга
м. Київ
157
Фоміна Вікторія Григорівна
№ 102
01.11.16
друга
Херсонська область
158
Франковська Уляна Олегівна
№ 135
09.10.17
друга
Харківська область
159
Харченко Олександра Юріївна
№ 124
01.06.16
без категорії
Харківська область
160
Холіна Людмила Іванівна
№ 130
01.10.17
перша
м. Київ
161
Цуканова Людмила Євгенівна
№ 46
01.03.17
перша
Миколаївська область
162
Чорновол Галина Іванівна
№ 125
01.12.16
без категорії
Київська область
163
Чуєва Наталія Василівна
№ 103
10.11.16
друга
Донецька область
164
Шалигіна Наталія Миколаївна
№ 126
20.11.16
без категорії
Кіровоградська область
165
Шаповалова Яна Юріївна
№ 20
01.10.16
перша
м. Київ
166
Шевченко Світлана Василівна
№ 104
20.10.16
друга
Полтавська область
167
Шинкаренко Леся Станиславівна
№ 8
31.12.2016
вища
м. Київ
168
Шкітіна Зинаїда Вікторівна
№ 143
09.10.17
без категорії
Харківська область
179
Шпак Світлана Дмитрівна
№ 144
09.10.17
без категорії
Харківська область
170
Яременко Денис Русланович
№ 105
01.10.16
друга
м. Київ
171
Яременко Наталія Павлівна
№ 161
01.04.18
перша
м. Київ
172
Ящук Ольга Олексіївна
№ 106
25.11.16
друга
Рівненська область



Юридична адреса


Виконавчий апарат
Центрального правління УТОГ:
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 74.

Приймальня:
тел/факс: (044) 246-76-33,
e-mail: cputog@ukr.net
 

Голосування

Все опросы Оцініть дизайн сайту