20 травня – День перекладача жестової мови

Дата: 21-05-2017, 09:00 Автор: Admin Переглядів: 555 Надрукувати


Перекладачів жестової мови Українського товариства глухих та всіх тих, хто здійснює особистий внесок в надання допомоги особам з порушеннями слуху зрозуміти недоступний світ, щиро вітаємо з професійним святом! Професія "Перекладач жестової мови", "Перекладач-дактилолог" та врешті-решт по-колишньому "Сурдоперекладач" - покликання душі, внутрішній обов'язок, який спонукав сотні осіб в Україні обрати відповідальний шлях щоденної безперервної праці донесення особам, які не мають можливості почути мову, навіть близьких людей, відчути красу  мелодій і звуків навколишнього світу, за допомогою невтомної праці рук те, що можна почути. Ваша праця ще не має гідної оцінки, але Ви всі маєте безмежну вдячність від людей, яким Ви допомогли і допомагаєте. Бажаємо Вам - міцного здоров'я, благополуччя, достатку, мирного неба і того, що всі називають - людським щастям. З свого боку ми будемо намагатися зробити все, щоб професія "Перекладач жестової мови" була дійсно престижною, а якісна робота достойно оціненою.


Центральне правління УТОГПерекладачів жестової мови Українського товариства глухих та всіх тих, хто здійснює особистий внесок в надання допомоги особам з порушеннями слуху зрозуміти недоступний світ, щиро вітаємо з професійним святом!

">


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

20 травня – День перекладача жестової мови

Членам УТОГ / Анонси https://utog.org/uploads/posts/2017-05/1495107941_20.jpg

Перекладачів жестової мови Українського товариства глухих та всіх тих, хто здійснює особистий внесок в надання допомоги особам з порушеннями слуху зрозуміти недоступний світ, щиро вітаємо з професійним святом!

Юридична адреса


Виконавчий апарат
Центрального правління УТОГ:
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 74.

Приймальня:
тел/факс: (044) 246-76-33,
e-mail: cputog@ukr.net
 

Голосування

Все опросы Де ви працюєте?