» » » З днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

З днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Щиро вітаємо всіх із світлими і радісними святами — Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються в нашій країні.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу, аби на всіх людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Сердечно бажаємо вам, дорогі члени нашого Товариства, щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні й УТОГ. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці, а наші мужні захисники стійко стоять на сторожі нашої свободи і незалежності!

З повагою президія ЦП УТОГ
Щиро вітаємо всіх із світлими і радісними святами — Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються в нашій країні.

">
ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!