Про скасування проведення лекцій Аркадія Бєлозовського в Україні

Дата: 27-01-2017, 21:14 Автор: Admin Переглядів: 2 864 Надрукувати
Пропонуємо вашій увазі нову інформацію Центрального правління УТОГ стосовно приїзду Аркадія Бєлозовського в Україну.


Нещодавно на нашому сайті було розміщено оголошення про те, що у чотирьох обласних центрах мають відбутися лекції Аркадія Бєлозовського — нашого земляка з Харкова, у родині якого три покоління нечуючих людей. Він зараз живе і працює в США, навчає і викладає, їздить по світу зі своїми лекціями.


Аркадій Бєлозовський професійно займається проблемами глухих та їхніх взаємовідносин з оточуючим світом, допомагає нечуючим розкрити себе, самореалізуватися. Аркадій має досвід викладацької роботи у вищих навчальних закладах США, а зараз працює перекладачем (в США і в деяких інших країнах є така спеціальність – глухий перекладач).


А. Бєлозовський – дуже цікава особистість, унікальна людина, яка вміє зацікавити і переконати людей для пошуку себе, визначення свого місця у світі, своїм прикладом надихає на досягнення кращих результатів.


У минулому році киянам пощастило побувати на лекціях Аркадія під час його приїзду до столиці України. Це були яскраві й цікаві зустрічі з педагогами, з перекладачами жестової мови, зі студентами Київського коледжу легкої промисловості та зі слухачами Центру жестової мови Культурного центру УТОГ, з захопливими розповідями про розвиток глухої особистості, історію спільноти нечуючих, навчання та виховання глухої дитини, особливості надання допомоги перекладача жестової мови в США тощо.


Певна річ, було б чудово ще раз зустрітись з Аркадієм, послухати його виступи, які надихають нечуючих і дають їм багато інформації для роздумів.


Саме тому Центральне правління УТОГ підтримало ідею щодо приїзду Аркадія в Україну у лютому 2017 року і створило умови для його виступів перед нечуючими.


Але, на жаль, надійшла інформація про скасування лекцій Аркадія Бєлозовського. Проте ми не втрачаємо надію, що ця зустріч відбудеться у майбутньому Адже це дуже важливо для отримання глухими українцями нової цікавої інформації, знайомства з новими ідеями й унікальними особистостями...Пропонуємо вашій увазі нову інформацію Центрального правління УТОГ стосовно приїзду Аркадія Бєлозовського в Україну. Нещодавно на нашому сайті було розміщено оголошення про те, що у чотирьох обласних центрах мають відбутися лекції Аркадія Бєлозовського — нашого земляка з Харкова, у родині якого три покоління нечуючих людей. Він зараз живе і працює в США, навчає і викладає, їздить по світу зі своїми лекціями.

">


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про скасування проведення лекцій Аркадія Бєлозовського в Україні

Членам УТОГ / Анонси https://utog.org/uploads/posts/2017-01/1485592259_maxresdefault.jpg

Пропонуємо вашій увазі нову інформацію Центрального правління УТОГ стосовно приїзду Аркадія Бєлозовського в Україну. Нещодавно на нашому сайті було розміщено оголошення про те, що у чотирьох обласних центрах мають відбутися лекції Аркадія Бєлозовського — нашого земляка з Харкова, у родині якого три покоління нечуючих людей. Він зараз живе і працює в США, навчає і викладає, їздить по світу зі своїми лекціями.

Юридична адреса


Виконавчий апарат
Центрального правління УТОГ:
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 74.

Приймальня:
тел/факс: (044) 246-76-33,
e-mail: cputog@ukr.net
 

Голосування

Все опросы Де ви працюєте?