» » » Працевлаштування Українців за кордоном

Працевлаштування Українців за кордоном

В рамках соціального проекту “Працевлаштування Українців за кордоном”, польська  компанія AP “Solano” та ТОВ “Скайворк Україна” пропонує легальну і стабільну роботу на заводах харчової промисловості, у одного з найбільших працедавців в Польщі.

Компанія ТОВ “Скайворк Україна” безкоштовно надає повний супровід, підтримку і консультації, при отриманні національної робочої візи категорії “D”, яка потрібна для офіційного працевлаштування в Польщі.

Працевлаштування пропонується для наступних категорій громадян України:
- жінки та сімейні пари віком від 18 до 50 років (за окремим погодженням можливе працевлаштування громадян старше 50 років).

Працедавець — компанія AP “Solano”, оплачує податки відповідно до Законодавства Польщі, тому після відпрацьованих понад 5 років в Польщі Ви матимете можливість отримувати пенсію з Польщі.

Працедавець має заводи на яких можуть працювати робітники з вадами слуху. Це заводи рибних консервів і фасування філе червоної риби, та завод по переробці курячого м’яса. Робітники з вадами слуху працюють на усіх стадіях виробництва - від забою до упаковки та складування продукції.

Працівникам надається безкоштовне проживання - орендну плату оплачує роботодавець, а працівники оплачують лише комунальні послуги в розмірі 200 злотих на місяць — дані надані станом на червень 2017 року). Працівникам винаймаються квартири, хостели та будинки на 4-6 осіб в кімнаті, окремо надаються кімнати для жінок, для чоловіків та для сімейних пар. Житло обладнане кухнею, ванною кімнатою, пральними машинами, сушками для одягу, інтернетом. Будинки утеплені та обігріваються взимку.

Як проходить процес оформлення та які документи потрібні?
  • Формується група від 18 осіб.
  • Кандидату для початку оформлення потрібен тільки закордонний паспорт та внутрішній паспорт громадянина України з пропискою (фото або скановані копії цих документів).
  • Після отримання копій документів роботодавець протягом 2-3 тижнів оформлює запрошення для майбутнього працівника.
  • Паралельно з оформленням запрошення для потенційного робітника оформлюється страховий поліс і формується пакет документів для отримання польської національної візи категорії «D».
  • Сформований пакет документів подається до консульства Польщі. Протягом 6-10 календарних днів після подачі документів відкривається робоча національна віза.

Після формування групи працівників та оформлення документів призначається дата виїзду до Польщі. Для групи надається перевізник і координатор-перекладач, який володіє мовою жестів, для комфортного проїзду до роботодавця та перетину кордону, і вирішує питання, що можуть виникнути по дорозі до Польщі.

За працівниками в Україні та в Польщі закріплюють координаторів зі знанням мови жестів для спрощення комунікації з роботодавцем в питаннях, які можуть виникати у працівника в процесі переїзду та роботи в Польщі.

Працюємо по всій Україні. Більш детально отримати інформацію Ви можете на сайті www.swu.agency

e-mail: swu.agency@gmail.com
+38 098 589 4142


В рамках соціального проекту “Працевлаштування Українців за кордоном”, польська компанія AP “Solano” та ТОВ “Скайворк Україна” пропонує легальну і стабільну роботу на заводах харчової промисловості, у одного з найбільших працедавців в Польщі.

">

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

Працевлаштування Українців за кордоном

2017-07-12
Членам УТОГ / Де шукати роботу https://utog.org/uploads/posts/2017-07/1499774698_111111.jpg

В рамках соціального проекту “Працевлаштування Українців за кордоном”, польська компанія AP “Solano” та ТОВ “Скайворк Україна” пропонує легальну і стабільну роботу на заводах харчової промисловості, у одного з найбільших працедавців в Польщі.

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!