» » » Перелік вищих навчальних закладів України, де могли б навчатися глухі члени УТОГ

Перелік вищих навчальних закладів України, де могли б навчатися глухі члени УТОГ

Центральне правління УТОГ вважає за доцільне надати потрібну якісну інформа­цію всім тим, хто потребує підвищення ос­вітнього рівня та отримання робітничої про­фесії.


До уваги членів УТОГ— читачів нашої газе­ти пропонується перелік вищих навчальних закладів, у яких у складі спеціальної групи мють можливість навчатися особи з пору­шеннями слуху.


Це не означає, що їхні бажання мають обме­жуватися лише цим переліком: навпаки, вони можуть і мають право навчатися у будь-яко­му вищому навчальному закладі України, щоб здобути омріяну ними професію.


Поданий перелік є лише свідченням то­го, що глухі та слабкочуючі особи надають перевагу саме їм, тому там формуються спеціальні групи у супроводі перекладача жестової мови.

Інф. НЖ


Центральне правління УТОГ вважає за доцільне надати потрібну якісну інформацію всім тим, хто потребує підвищення освітнього рівня та отримання робітничої професії. До уваги членів УТОГ— читачів нашої газети пропонується перелік вищих навчальних закладів, у яких у складі спеціальної групи мють можливість навчатися особи з порушеннями слуху.

">
ПОПУЛЯРНЕ

Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!