Перелік вищих навчальних закладів України, де могли б навчатися глухі члени УТОГ

Дата: 18-12-2017, 12:13 Автор: Admin Переглядів: 1 855 Надрукувати

Центральне правління УТОГ вважає за доцільне надати потрібну якісну інформа­цію всім тим, хто потребує підвищення ос­вітнього рівня та отримання робітничої про­фесії.


До уваги членів УТОГ— читачів нашої газе­ти пропонується перелік вищих навчальних закладів, у яких у складі спеціальної групи мють можливість навчатися особи з пору­шеннями слуху.


Це не означає, що їхні бажання мають обме­жуватися лише цим переліком: навпаки, вони можуть і мають право навчатися у будь-яко­му вищому навчальному закладі України, щоб здобути омріяну ними професію.


Поданий перелік є лише свідченням то­го, що глухі та слабкочуючі особи надають перевагу саме їм, тому там формуються спеціальні групи у супроводі перекладача жестової мови.

Інф. НЖЦентральне правління УТОГ вважає за доцільне надати потрібну якісну інформацію всім тим, хто потребує підвищення освітнього рівня та отримання робітничої професії. До уваги членів УТОГ— читачів нашої газети пропонується перелік вищих навчальних закладів, у яких у складі спеціальної групи мють можливість навчатися особи з порушеннями слуху.

">


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Перелік вищих навчальних закладів України, де могли б навчатися глухі члени УТОГ

Членам УТОГ / Для вас, абітурієнти https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-12/1513324537_title_picture_ucheba-za-granicey.jpg

Центральне правління УТОГ вважає за доцільне надати потрібну якісну інформацію всім тим, хто потребує підвищення освітнього рівня та отримання робітничої професії. До уваги членів УТОГ— читачів нашої газети пропонується перелік вищих навчальних закладів, у яких у складі спеціальної групи мють можливість навчатися особи з порушеннями слуху.

Юридична адреса


Виконавчий апарат
Центрального правління УТОГ:
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 74.

Приймальня:
тел/факс: (044) 246-76-33,
e-mail: cputog@ukr.net
 

Голосування

Все опросы Де ви працюєте?