ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. Її серце спокою не знає

Її серце спокою не знає

Діяльність УТОГ

Зі словами пошани і любові працівники виконавчого апарату ЦП УТОГ вітали сьогодні з ювілеєм Почесного члена УТОГ, начальника відділу соціальної та кадрової роботи Катерину Захарівну НЕСТЕРЕНКО.

Голова УТОГ І.І. Чепчина щиро привітала її і вручила ювілярці вітальний лист від міністра соціальної політики України А.О. Реви.


Роки промайнули, як вода у швидкоплинному Південному Бузі, на берегах якого пройшло її дитинство. Здається, наче недавно юна Катруся закінчила 8 класів Маньківської масової школи, що на рідній Вінниччині, а скільки років минуло і вже пішли до школи її внуки…

Катруся була відмінницею, хоча у дитинстві втратила слух і навчалася одна серед чуючих однолітків. Після школи розпочала трудову біографію на Вінницькому УВП УТОГ, потім працювала на підприємствах Товариства у Запоріжжі та Києві. І продовжувала наполегливо здобувати освіту: закінчила Гомельський машинобудівний технікум, а потім Київський державний педагогічний інститут ім. М. Горького.

Знання, отримані в технікумі та інституті, безумовно, знадобилися їй у роботі, адже з 1992 року вона очолила відділ оргмасової та реабілітаційної роботи апарату ЦП УТОГ. Зроблено нею, разом із працівниками оргвідділу, чимало: це щоденна копітка робота з важливими документами, прийом відвідувачів і надання їм усебічної допомоги у вирішенні складних питань, підготовка та проведення пленумів, конференцій, конкурсів, фестивалів... А скільки було відряджень до обласних організацій УТОГ для перевірки роботи, розгляду скарг, надання необхідної допомоги на місцях! Але, попри велику зайнятість, Катерина Захарівна завжди була і залишається гостинною господинею, вірним другом, чуйною людиною.

З особливою увагою і теплом ставиться вона до людей: у дні проведення засідань президії ЦП УТОГ та здачі звітів обласними організаціями їхні голови та бухгалтери приходили до оргвідділу, як до гостинної домівки. І всім Катерина Захарівна надає допомогу і пораду, підтримує і лагідним словом, і ділом. Вона завжди уважна, терп­ляча, з усмішкою на устах, однак у роботі вимоглива до своїх працівників та голів обласних організацій УТОГ.

У 2012 році Катерина Захарівна звільнилася з посади, тому що необхідно було їхати до села, до старенької мами. Але зв’язку з Товариством не поривала — щоразу, коли приїздила до Києва, бувала на всіх значних заходах УТОГ: пленумах, з’їздах, конкурсах...

У 2018 році у Катерини Захарівни з’явилася можливість повернутися до роботи, тож з 1 травня 2018 року вона знову працює на посаді начальника відділу соціальної та кадрової роботи виконавчого апарату ЦП УТОГ. До того ж, у цьому році її обрано до складу Всеукраїнської ради ветеранів УТОГ.

А вдома ждуть діти, внуки, у селі — старенька матуся, і всім потрібна її порада, підтримка і ласка. І скрізь вона встигає, все проходить через її роботящі руки й небайдуже серце.


Дорога Катерино Захарівно!

 

У цей святковий світлий день
Ми всі сердечно Вас вітаємо,
Добра і щастя Вам бажаємо.
Хай обминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла, радісна дорога
Щасливо стелиться в житті!
Тож не старійте і не знайте
В житті ні смутку, ані бід,
У серці молодість плекайте,
Живіть до ста щасливих літ!
Бажаємо світлої радості й сили,
Щасливої долі, добра і тепла,
Щоб ласку Вам слало небесне світило,
Здоров’ям наповнила рідна земля!

 

Президія Центрального правління УТОГ, 
Всеукраїнська та обласна ради ветеранів УТОГ, 
Рада голів облорганізацій УТОГ, 
колеги з апарату ЦП УТОГ, 
друзі

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину