ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. Із славним 50-річчям

Із славним 50-річчям

Діяльність УТОГ
 

Із славним  50-річчям, шановний

Із славним 50-річчям, шановний Вікторе Володимировичу!

Від усього Українського товариства глухих, від багатьох друзів і колег з усіх куточків України щиро й сердечно вітаємо Вас із "золотою" ювілейною датою!

Ваші 50 років - це гідний наслідування шлях успішного здобуття вищої економічної освіти, плідної праці на керівних посадах на виробництві та в соціальній сфері. Накопичивши безцінний фаховий досвід і вміння працювати з людьми, Ви по праву очолили найважливіший напрям роботи Українського товариства глухих, спрямовуючи зусилля на вирішення важливих економічних та соціальних завдань. Тож бажаємо Вам подальших успіхів у роботі, реалізації всіх Ваших планів і задумів, заможності й процвітання і Вашій родині, і рідному Товариству, і всій нашій неньці - Україні!

Хай Ваші будні приносять високі результати, будуть наповненими радістю від гарно виконаної справи, а вихідні та свята - веселими та безтурботними у колі рідних та близьких людей!

Нехай Господь дарує Вам міцне козацьке здоров'я, хай у Вашій душі бринить золота струна добра і любові, а тепло родинного затишку та дружніх сердець завжди зігріває Вас на весь довгий і славний вік!

З шаною та повагою президія Центрального правління Українського товариства глухих, Рада голів обласних організацій УТОГ, Рада директорів підприємств УТОГ, колектив виконавчого апарату ЦП УТОГ.

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину