ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. Кадрові зміни в організаціях та на підприємствах УТОГ

Кадрові зміни в організаціях та на підприємствах УТОГ

Діяльність УТОГ

Закінчення 2019 року та початок 2020 ознаменовані кадровими змінами на Бахмутському УВП УТОГ і у Київській та Івано-Франківській обласних організаціях УТОГ.

Перервати свою тривалу трудову діяльність та піти на заслужений відпочинок вирішили одразу три керівники:

Микола Петрович Чаус
Чаус
Микола Петрович

Директор Бахмутського учбово-виробничого підприємства УТОГ
Михайло Мусійович Левицький
Левицький
Михайло Мусійович

Голова Київської організації УТОГ
Марія Максимівна Пашник
Пашник
Марія Максимівна

Голова Івано-Франківської обласної організації УТОГ

М.П. Чаус протягом 15 років очолював Бахмутське (раніше Артемівське) учбово-виробниче підприємство УТОГ, яке спеціалізується на швейному виробництві. Всі справи з управління підприємством ним передано Олені Василівні Завгородній, яка тривалий час працює на вказаному підприємстві.

Заслужений працівник соціальної сфери України М.М. Левицький понад 34 роки очолював Київську організацію УТОГ. Президією ЦП УТОГ виконання обов’язків голови Київської організації УТОГ покладено на Тамару Іванівну Котову, яка має багаторічний стаж роботи в цій же організації.

М.М. Пашник протягом 27 років очолювала Івано-Франківську обласну організацію УТОГ. Рішенням президії ЦП УТОГ виконуючим обов’язки голови Івано-Франківської обласної організації УТОГ призначено вихідця з Івано-Франківщини, молодіжного лідера Одеської обласної організації УТОГ, піонера практики стажування в системі УТОГ – Дениса Олександровича Шенеленка.

Завгородня Олена Василівна
Завгородня
Олена Василівна
Котова Тамара Іванівна
Котова
Тамара Іванівна
Шенеленко Денис Олександрович
Шенеленко
Денис Олександрович

Бажаємо новопризначеним керівникам успіхів на трудовій ниві в сфері соціального захисту осіб з порушеннями слуху в Україні, ефективної діяльності, направленої на розвиток та примноження успіхів Українського товариства глухих.

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину