ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. На базі НВЦ УТОГ відбувся Молодіжний табір УТОГ "Крок до взаємодії"

На базі НВЦ УТОГ відбувся Молодіжний табір УТОГ "Крок до взаємодії"

Діяльність УТОГ
 

20 - 22 вересня 2019 року на базі Навчально-відновлювального центру УТОГ відбувся Молодіжний табір УТОГ "Крок до взаємодії", в якому взяли участь 20 лідерів обласних молодіжних організацій УТОГ. Представники Волинської, Тернопільської і Черкаської обласних організацій УТОГ не брали участь у Таборі у зв'язку з об'єктивними обставинами.

Учасники Табору ознайомилися один з одним, показали презентації по роботі з молоддю за період з вересня 2018 року до вересня 2019 року, ділилися досвідом і думками, вивчали особливості організації та проведення молодіжних заходів, тренувалися у плануванні та організації різноманітних заходів, вивчали особливості фінансової практики, пропонували ідеї для втілення у майбутньому, а також обрали новий склад Всеукраїнської молодіжної організації УТОГ.

Вікторія Кириченко, провідній спеціаліст відділу зв'язків з громадськістю ЦП УТОГ виступила з презентацією "Про шляхи створення Всеукраїнської молодіжної організації УТОГ, спрямованої на забезпечення соціального становлення та розвитку молодих осіб з інвалідністю зі слуху".

Тетяна Кривко, перший заступник голови ЦП УТОГ запропонувала провести вибори нового складу Всеукраїнської молодіжної організації УТОГ. Більшістю голосів учасників Табору шляхом таємного голосування обрано головою Всеукраїнської молодіжної організації УТОГ Бадюл Надію, лідера Київської молодіжної організації УТОГ.

До нового складу ВМО УТОГ увійшли 4 особи, а саме:

  • Валерія Шевчук, лідер Закарпатської обласної молодіжної організації УТОГ;
  • Павло Бабін, лідер Одеської обласної молодіжної організації УТОГ;
  • Олена Біла, лідер Харківської обласної молодіжної організації УТОГ;
  • Юрій Щербак, лідер Сумської обласної молодіжної організації УТОГ.

Наталія Ткач, начальник відділу зв'язків з громадськістю ЦП УТОГ виступила з презентацією щодо заповнення даних до бази обліку членів УТОГ у новому форматі.

Ірина Чепчина, голова УТОГ привітала учасників Табору, розповідала про діяльність УТОГ, подякувала за активну участь у роботі Молодіжного табору УТОГ, роздала всім Подяки за участь у Таборі.

Після закінчення заходу відбулося фотографування учасників Табору з представниками ЦП УТОГ на пам'ять.

Бажаємо учасникам Табору нових звершень, креативних ідей, налагодження співпраці з обласними організаціями УТОГ.

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину