ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. Огляд сайтів триває! Беріть участь і вигравайте!

Огляд сайтів триває! Беріть участь і вигравайте!

Діяльність УТОГ
 

Чи потрібні підприємствам УТОГ сайти? Дехто з керівників підприємств вже давно успішно працює у цьому важливому напрямку. Але є й такі, які доводять, що їм це не потрібно, бо, мовляв, вони працюють на давальницькій сировині або із Міністерством оборони та іншими силовими відомствами і не потребують зайвої реклами. Проте, у будь-якому разі ця робота на підприємствах УТОГ має проводитися і вимоги до неї теж мають бути відповідно до вимог часу.

У квітні 2018 року президія ЦП УТОГ затвердила «Положення про систему стимулювання роботи сайтів підприємств УТОГ», згідно з яким протягом року працювала моніторингова група у складі працівників інформаційно-видавничого відділу. Вона двічі на рік (у середині та в кінці звітного періоду) розглядала сайти 13 підприємств та КЦ УТОГ за п’ятьма затвердженими критеріями:

  • Видимість сайту у пошукових системах;
  • Зручність користування сайтом;
  • Дизайн сайту;
  • Функціональність, навігація по сайту;
  • Наявність інформації про продукцію підприємства та його послуги.

Зокрема, згідно з попереднім моніторингом, який проводився влітку 2018 року, кращими визнано сайти наступних підприємств: Бахмутського, Кропивницького і Полтавського «Універсал».

Проте з 13 згаданих вище підприємств лише 3 надіслали свої підтвердження участі в огляді — Запорізьке ВП «Неон», Одеське ВО «Електрик» та Полтавське ВП «Універсал».

Виходячи з цього і керуючись Положенням про систему стимулювання роботи сайтів підприємств УТОГ, моніторинговою групою прийнято рішення про розгляд сайтів в залежності від поданих підприємствами заявок станом на кінець 2018 року.

Уважно розглянувши наповнення сайтів цих 3 підприємств за затвердженими критеріями, моніторингова група запропонувала присудити:

1 місце —Полтавському ВП «Універсал» УТОГ;

2 місце — Запорізькому ВП «Неон» УТОГ;

3 місце — Одеському ВО «Електрик» УТОГ.

Проте, у зв’язку з малою кількістю заявок, президія ЦП УТОГ у грудні 2018 року прийняла рішення грошову премію підприємствам не сплачувати.

Оголошуємо подяку тим трьом підприємствам, які відгукнулися на наш заклик у 2018 році і нагадуємо, що у цьому році цей огляд триватиме далі.

Чекаємо заявки на участь в огляді від підприємств УТОГ, які мають активні сайти. Беріть участь і вигравайте!

 Моніторингова група ВА ЦП УТОГ
i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину