ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. Представники України виступили в Женеві з доповідями

Представники України виступили в Женеві з доповідями

Діяльність УТОГ

На продовження реалізації програми перебування представників Національної асамблеї  людей з інвалідністю і  Українського товариства глухих  в Женеві 6 вересня  відбулася важлива подія.

У цей день на черговій сесії Комітету ООН з прав людей з інвалідністю представники Національної асамблеї людей з інвалідністю та Українського товариства глухих виступали з доповідями про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права людей з інвалідністю. Після виступів з доповідями представники України надали вичерпні відповіді на запитання, поставлені членами Комітету ООН.

Ці виступи і відповіді на запитання дали можливість членам Комітету ООН отримати безпосередньо від представників організацій, які представляють осіб з інвалідністю в Україні, найвичерпнішу інформацію, яка характеризузує стан справ у цій сфері в нашій країні.

До речі, із 18 членів Комітету ООН – дві особи мають порушення слуху: Лашло Габор Ловаши із Угорщини та Дмитро Ребров із Росії.

У комунікації всім глухим учасникам цього важливого міжнародного заходу допомагали 7 перекладачів: 3 -  міжнародної жестової мови, 3 - російської жестової мови, 1 -  української жестової мови. 

 

 

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину