1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. Про роботу президії ЦП УТОГ у січні 2020 (ЖМ)

Про роботу президії ЦП УТОГ у січні 2020 (ЖМ)

1370 Діяльність УТОГ

29 січня 2020 року пройшло перше в цьому році засідання президії центрального правління УТОГ, яке розглянуло низку питань.

Перше питання . Для аналізу діяльності Дніпровського УВП УТОГ за 2019 рік була запрошена директорка Карпова Вікторія, яка мала пояснити причину низького обсягу випуску продукції, неперерахування податку за оренду. Іі відповіді зводилися до: відсутність замовлення, мала чисельність працівників, складність товарообороту тощо, але основним тягарем для підприємства є утримання гуртожитку, який має великі борги за комунальні послуги, оскільки мешканці гуртожитку просто не платять. В суді вже розглядається позов на трьох осіб : Зарудьку, Губу і Сковородко, які «заробили» борг на 30 і більше тис грн. Планується подання позову на дві родини Прокоф’євих.

Президія звернулася до директорки підприємства з проханням звільнити помешкання на першому поверсі з тим, щоб здати його в оренду. Щоб контролювати діяльність підприємства Карпова В. має звітуватися в ЦП УТОГ, допоки не стабілізується ситуація.

Друге питання. Щороку директори підприємств УТОГ звітуються про діяльність своїх підприємств за минулий рік. Як було виявлено у січні, лише 12 підприємтсв УТОг виконали та перевиконали план. Це: Житомирське УВП, Конотопське УВП, Львівське УВП «Силует», Сумське УВП «Стиль», Ужгородське УВП-2, Ужгородське УВП «Синевір», Чернівецьке УВП, Запорізьке УВП «Неон», Київське ДВП «Контакт», Кропивницьке УВП, Рівненське УВП і Чернігівське УВП.

Третє питання . ЦП УТОГ завжди переймається питанням власності свого Товариства, зокрема, питанням про утримання будівель, приміщень та виділення коштів на ремонт. Раніш на адресу ЦП надходили заявки на виділення коштвв на ремонт і всі отримували рівну частку, якої не завжди вистачало на проведення суттєвого ремонту. Прийнято рішення виділяти солідну суму на капітальний ремонт якогось певного об’єкту. Наразі сума, яка може піти на такий ремонт становить 2,5 млн грн (1 млн грн за 2019 рік та 1,5 млн грн за 2020 рік). Отримавши всі заявки від підприємств і обласних організацій УТОГ до 01 березня 2020 року президія ЦП УТОГ прийме рішення щодо виділення одному підприємству/організації чи двом-трьом в залежності від їхніх запитів. На пленумі у березні місяці ЦП УТОГ буде оголошено про виділення конкретним організаціям/підприємствам коштів на проведення капітального ремонту або придбання чогось. Звичайно, що буде провадитися контроль за використанням коштів.

Четверте питання. Земля і будівлі підприємств, гуртожитків обласних організацій тощо – це власність Українського товариства глухих. Багато хто з голів і директорів оформив документи власності. Але не всі оформили і не всі правильно оформили (наприклад, оформили як власність організації чи підприємства – що є неправильним). Відтак, прийнято рішення у певний термін привести документи власності в порядок.

П’яте питання. На початку січня на адресу ЦП УТОГ було подано дві заяви на звільнення у зв’язку з виходом на пенсію від директора КЦ УТОГ Гончаренка В.М. та директорки малого підприємства «Антія» (кафе при КЦ УТОГ Р.М. Заяви їхні були задоволені. На місце директора підприємства «Антія» було прийнято рішення поставити особу з числа глухих. Ним став Олійник Олександр, який вирішив розпочати зміниз оновлення приміщення і попросив про виділення коштів у сумі 100 тис. грн. прохання було задоволене з умовою виплати впродовж двох років.

Шосте питання. У 2021 році відбудеться з’їзд УТОГ, на якому треба затвердити зміни до Статуту УТОГ (відповідно до нових віянь часу треба змінити терміни тощо). Президія прийняла рішення створити комісію для обговорення змісту Статуту та внесення до нього змін. До Комісії увійшли: голова УТОГ Чепчина І., її заступники Кривко Т, Шевчук В., Котельянець С., юрист апарату ЦП УТОГ Габдулов Р., голова Ради директорів УВП – Суббота О., голова Ради голів обласних організацій – Дем’янчук В., голова Всеукраїнської Ради перекладачів жестової мови – Журкова Т., голова Всеукраїнської молодіжної організації – Бадюл Н. та голова Всеукраїнської Ради «Ветеран» - Лапієва Т.

Сьоме питання. Уточнення дати проведення пленуму УТОГ – 25-26 березня 2020 року. Нагадуємо, що головним органом є з’їзд УТОГ, який проводиться один раз у п’ять років; пленум УТОГ – один раз у рік і президія ЦП УТОГ – один раз на місяць. Всі документи, прийняті на з’їзді, пленумах і президіях УТОГ є обов’язковими до виконання. На пленумі, який відбудеться у березні будуть розглянуті наступні питання:

- Звіт трьох заступників голови УТОГ про виконання роботи за минулий рік;

- Звіт про фінансові видатки за 2019 рік;

- План фінансових видатків на 2020 рік6

- Звіт Центральної ревізійної комісії (ЦРК) про здійснення перевірок протягом 2019 року;

- Звіт секретаря президії ЦП УТОГ Віскушенко С. про роботу президій;

- Вибори заступників голови УТОГ;

- Вибори президії ЦП УТОГ.

Восьме питання. Всім відомо, що кожний великий захід повинен бути підкріплений положенням. Президія ЦП УТОГ затвердила чотири положення Всеукраїнських заходів, а саме: Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку, Всеукраїнський конкурс « Deaf – ліга», Всеукраїнський конкурс «Deaf – ключ» і Всеукраїнський конкурс короткометражних фільмів глухих режисерів.

На цьому засідання президії ЦП УТОГ було завершене. До нової зустрічі у лютому місяці!

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину