ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. Робоча зустріч з адміністрацією Центру "Артек"

Робоча зустріч з адміністрацією Центру "Артек"

Діяльність УТОГ
 

Організація оздоровлення дітей з порушеннями слуху є одним із пріоритетних в роботі Українського товариства глухих. У 2018 році завдяки клопотанню ЦП УТОГ та розумінню Міністерством соціальної політики України специфіки та особливостей навчання і виховання дітей з порушеннями слуху було виділено за рахунок державних коштів 40 путівок тривалістю на 21 день на базі дитячого табору «Лісовий» співдружності «Артек» під Києвом.

Цього року ЦП УТОГ також продовжує роботу в напрямку організації оздоровлення дітей. Саме тому перший заступник голови УТОГ Тетяна Кривко разом з членом Всеукраїнської молодіжної ради УТОГ Надією Бадюл зустрілися з адміністрацією ДПУ Міжнародний дитячий центр «Артек» та познайомилися з умовами роботи і перебування дітей.

Короткий репортаж про зустріч дивіться у відео.

За результатами зустрічі домовлено про проведення перемовин з Міністерством соціальної політики України про виділення у 2019 році 100 путівок для дітей з інвалідністю зі слуху за рахунок коштів державного бюджету. Період заїзду з 8 по 28 травня 2019 року. Вік дітей з 7 до 17 років.

До роботи під час заїзду будуть також залучатися перекладачі жестової мови, вихователі та волонтери з високим рівнем володіння жестовою мовою. Питання формування списків та вирішення інших організаційних питань на місцях покладено на обласні організації УТОГ.Для бажаючих прийняти участь в роботі заїзду для дітей з порушеннями слуху в якості перекладача жестової мови або вожатого звертатися за тел.. 097 289 39 38
i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину