ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. Робочий візит керівництва УТОГ на Львівщину

Робочий візит керівництва УТОГ на Львівщину

Діяльність УТОГ
 

6-7 квітня 2019 року керівництво УТОГ з робочим візитом перебували на Львівщині, взявши участь у Всеукраїнському конкурсі "Deaf-Ліга сміху", який відбувся на базі Львівського центру культури і дозвілля. Головю УТОГ Іриною Іванівною Чепчиною відзначено високий рівень підготовленості команд другого конкурсу "Deaf-Ліга сміху", що свідчить про зацікавленість молоді з порушеннями слуху у таких заходах та ефективність співпраці Всеукраїнської молодіжної ради УТОГ з Центральним правлінням УТОГ.

Загалом у конкурсі взяли участь 10 команд з Дніпра, Житомира, Києва, Львова, Одеси, Полтави, Сум, Тернополя, Харкова та Чернігова. При цьому перемогу здобула команда "ЖЖЖЖЖ" направлена Київською організацією УТОГ, ІІ місце - команда "Круті друзі" від Тернопільської обласної організації УТОГ, ІІІ місце - команда "Шалені дівчата" від Сумської обласної організації УТОГ. Номінацію "Кращий жартівник" рішенням журі присуджено Гецко Риті - команда "ЖЖЖЖЖ" Київської організації УТОГ, "Краща жіноча роль" - Венгерак Лєні - команда "4 курки і Пашенька" Львівської обласної організації УТОГ, "Краща чоловіча роль" - Шенеленко Денису команда "Бригантина" Одеської обласної організації УТОГ.

Після завершення конкурсу представниками будівельної компанії "Глобус" проведено ознайомчу екскурсію з ходом будівництва житлового будинку на земельній ділянці Львівської обласної організації за адресою ву. Некрасова, 45. Варто зазначити, що будівництво відбувається в темпі.

В другий день робочого візиту керівництвом УТОГ проведено робочу нараду на Бродівському УВП УТОГ з метою вивчення ситуації. За результатами пропонується кілька варіантів вирішення наявних проблем, які будуть розглядадтися на засіданні президії у квітні.

 

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину