ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. В центрі уваги - Кременчук

В центрі уваги - Кременчук

Діяльність УТОГ

Багато хто звернув увагу на часті мої поїздки в м. Кременчук, але узагальнюючу розповідь я можу зробити лише виконавши завдання.

З відеорепортажу Кириченко Вікторії вам відомо, що на президії ЦП УТОГ, яка пройшла у жовтні місяці 2019 року, голова Полтавської обласної організації УТОГ Усенко Леонід отримав догану за недогляд за діяльністю Кременчуцької ТО УТОГ, якою керував Геннадій Сіренченко.

Тепер розповідь по суті. На «гарячу лінію» ЦП УТОГ стали надходити скарги на дії голови Кременчуцького осередку УТОГ, мова йшла про погрози, залякування і, навіть, побиття. Проте, кременчужани відкрито виступати не бажали через побоювання. Страх відчувався у всьому.
Під час розмови з Усенком Леонідом стосовно змісту скарг було виявлено, що чутки доходили і до Полтави, але жодних офіційних звернень від членів Кременчуцької ТО УТОГ не було, натомість під час його відвідування в Кременчук жителі говорили лише хороше.

Заглянувши в мережу Інтернету задля вияснення особи Сіренченка Геннадія, мені стало відомо, що він є одночасно і головою Кременчуцької міської організації глухих від 2006 року (полтавський голова Усенко Леонід приступив до роботи у 2011 році). У тому ж році Сіренченко Геннадій підписав угоду з мерією про оренду помешкання для своєї організації, яке числилося за рішенням міської влади від 1989 року за Кременчуцькою ТО УТОГ. Тобто, починаючи з 2006 і по 2019 року впродовж 13 років Сіренченко Геннадій справно отримував утогівську зарплату та кошти на комунальні послуги для помешкання, оформлене на його власну організацію, яке мало вивіску Кременчуцької ТО УТОГ!

Для вияснення ситуації на місце виїжджали заступники головині УТОГ Кривко Т.О. та Котельянець С.В., які отримали від Сіренченка Геннадія зізнання у наявності своєї організації.

Також разом зі мною в Кременчук для подальшої роботи виіжджали голова Запорізької обласної організації УТОГ та член президії ЦП УТОГ Дюжев Віктор разом зі своїм інструктором та Троян Ірина, головиня Дніпропетровської обласної організації УТОГ. З Полтави разом з Усенком Леонідом були члени президії та члени ревізійної комісії Полтавської обласної організації.

Окрім того, що були виявлені недоліки в роботі, які чахли на тлі реальної ситуації, була проведена робота, в результаті якої Сіренченко Геннадій визнав своє порушення і написав заяву на звільнення з 20 грудня 2019 року з обіцянкою передати приміщення назад Товариству Глухих, тобто Кременчуцькій ТО УТОГ.
На місце голови Кременчуцької ТО УТОГ тимчасово призначена Лук’янова Світлана, відома всім активістка Товариства та заступник директора Полтавського ВП «Універсал» УТОГ.

Представники Товариства підняли питання щодо приналежності приміщення УТОГ також і в мерії м Кременчук. По всьому, і у розмові з мером міста, відчувалося, що і міські керівники не були точно обізнані з кричущою ситуацією.

Нам відомо, що робота серед глухого населення м. Кременчук проводиться з тим, щоб люди переходили до організації Сіренченка Геннадія.
Ще раз підкреслюємо, що пересічна людина має право бути членом кількох організацій. Важливо зберегти низку послуг для себе, яке надає УТОГ своїм членам.

Робота нами ще не завершена. Точка буде поставлена після переоформлення приміщення на Кременчуцьку ТО УТОГ.

Ситуація в м. Кременчук має змусити голів інших обласних організацій УТОГ перевірити діяльність своїх ТО УТОГ.

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину