ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. Вітання з ювілеєм В.М. Сушкевича

Вітання з ювілеєм В.М. Сушкевича

Діяльність УТОГ
 

Вітання з ювілеєм Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю В.М. Сушкевича

Вельмишановний Валерію Михайловичу!

У день Вашого поважного ювілею шлемо від усього Українського товариства глухих найщиріші привітання з цією чудовою датою, яка знаменує не лише визначний проміжок часу, а й Ваші неперевершені особисті досягнення, успіхи й надбання!

Ми пишаємося тим, що  Ви є членом Українського товариства глухих. Накопичені Вами мудрість, досвід і шана — ось ті безцінні скарби, які Ви здобули наполегливою працею та напруженням сил і якими Ви щедро ділитеся з усіма, хто Вас оточує.

Притаманні Вам ясний розум, наполегливість у досягненні мети і стратегічне бачення перспектив  — це взірець усім у вирішенні тих нелегких завдань, які постають перед нами. Безумовно, зроблено багато, але попереду — ще складніші завдання й визначні здобутки.

Маємо у Вашій особі вірного друга й однодумця і, користуючись нагодою, висловлюємо Вам щиру подяку за все, що зроблено особисто Вами на благо Українського товариства глухих, кожного члена УТОГ, кожної людини з інвалідністю в Україні.

Нехай поруч з Вами вірним супутником завжди буде удача, поруч будуть близькі по духу люди, тіло не втрачає бадьорості, а серце — надії.

Всіх благ Вам і щастя!

З повагою
президія Центрального правління та члени Українського товариства глухих.

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину