ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. З 86-ю річницею з дня заснування Українського товариства глухих!

З 86-ю річницею з дня заснування Українського товариства глухих!

Діяльність УТОГ
 

З 86-ю річницею з дня заснування Українського товариства глухих

З 86-ю річницею з дня заснування Українського товариства глухих!

Сьогодні, 4 червня, Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Українське товариство глухих» відзначає свій черговий день народження. Вже 86 років діє наша організація на теренах України, огортаючи людей з порушеннями слуху постійною увагою, теплом і піклуванням, активно й неухильно відстоюючи їхні права та інтереси.
УТОГ — це велика дружна сім’я, яка протягом усіх цих років зростала, розбудовувалася, збагачувалася вмілими кадрами й цікавими ініціативами.
Усе, що в нас є сьогодні – це результат нашої спільної діяльності, це безцінна спадщина від старших поколінь членів Товариства, які важкою наполегливою працею будували наш рідний дім під назвою УТОГ. І наше найважливіше завдання сьогодні — зберегти та примножити те, що створено працею всіх поколінь членів УТОГ, зробити все, щоб наше Товариство й надалі ефективно виконувало свої важливі функції на благо людей з порушеннями слуху. Використовуючи нові сучасні технології, залучаючи кваліфіковані кадри, застосовуючи законодавчі ініціативи на захист прав осіб з порушеннями слуху, їхньої рідної жестової мови та культури глухих, ми маємо продовжити все, що було започатковано 4 червня 1933 року.
Зі святом вас, шановні члени  УТОГ! Миру і злагоди вам усім, міцного здоров’я і добробуту!
 
Президія ЦП УТОГ

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину