ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. Засідання президії Одеської обласної організації УТОГ

Засідання президії Одеської обласної організації УТОГ

Діяльність УТОГ

Вітання усім!

Щомісяця Центральне правління УТОГ проводить засідання президії ЦП УТОГ. Про хід президії та питання, які на ньому розглядалися, вам відомі з розповідей Кириченко В.

Аналогічні засідання президії проводяться щомісяця і в кожній обласній організації УТОГ. І, певно, також цікаво дізнатися, про що йшла розмова на цих засіданнях.

Багатьом відомо, що я довгий час жила і працювала в Одесі, є діючим членом президії Одеської ОО. Переїхавши до Києва я залишилася членом Одеської обласної організації, членом правління Одеської ОО і членом президії Одеської ОО.

31 жовтня 2019 року я була на черговому засіданні Одеської ОО, де розглядалися два важливі питання: підготовка до Міжнародного дня інвалідів та виїзди в ТО УТОГ Одещини.

З першого питання йшло обговорення запланованих заходів до Дня інвалідів та посилення співроботи з місцевою владою для вирішення низки питань з підготовки до Міжнародного дня інвалідів.

З другого питання інформація наступна. Одеська ОО налічує 4 ТО (Роздільнянська, Білгород-Дністровська, Котовська і Ізмаїльська) і одну ПО в Балті. У складі президії я відвідувала 2 ТО і Балтську ПО.

Роздільнянська ТО має власне приміщення, гарного голову, яка відома всім своєю працьовитістю. На жаль. кількість членів ТО невпинно зменшується і стоїть питання про закриття цієї ТО у 2020 році. Члени цієї ТО будуть розподілені по інших ТО і частину їх забере до себе Одеса, оскільки відстань між Одесою і згаданою ТО становить лише годину. Що робити з приміщенням, яке навряд чи можна здавати в оренду, буде вирішено як на рівні Одеської ОО УТОГ, так і на рівні ЦП УТОГ.

Котовська ТО теж має власне приміщення, на обліку її досить велика кількість членів, яка щороку зростає. Приміщення чисте, зроблено гарний ремонт з фасаду і поступово робиться ремонт всередині. Робота з людьми ведеться активно, члени цієї УТОГ якісно отримують перекладацькі послуги. До складу Подільської ТО входить Балтська первина організація, яка має просторе приміщення, більша частина якого здана в оренду під магазин. Все добре, але кількість глухих членів вкрай мала, і минулого року стояло питання про закриття ПО, але у зв’язку з тим, що у Балті було 4 лежачих хворих членів УТОГ, які потребували постійної допомоги, питання закриття було відкладено і залишено 0,25 ставки перекладачу жестової мови з тим, щоб вона могла приділяти увагу хворим глухим. Цього року є зміна: когось з важкохворих забрали до себе родичі, а хто закінчив свій життєвий шлях. Тому стоїть питання скорочення посади перекладача жестової мови.

Білгород-Дністровська ТО не має власного приміщення і для роботи з членами УТОГ має приміщення, яке орендується багато років поспіль. Планується виїзд як туди, так і в Ізмаїльську ТО.

Отже, всі ТО Одеської ОО УТОГ працюють в штатному режимі, на всіх приміщеннях ТО висить відповідна вивіска про призначення даного приміщення (є ТО в деяких обласних організаціях, які не мають своєї вивіски).

Серед різних питань було обговорено наявність 100 запрошень до міжнародного дня інвалідів на виставу Одеського театру музичної комедії, які треба роздати членам УТОГ. Також обговорювався графік роботи Одеського центру дозвілля УТОГ і було прийнято рішення затвердити старий графік роботи, у якому передбачено два вихідних у неділю та понеділок.

Ось коротка інформація про роботу президії Одеської обласної організації УТОГ.

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину