» » » 85-тиріччя Білоруського товариства глухих (БелОГ)

85-тиріччя Білоруського товариства глухих (БелОГ)

15-16 листопада 2016 року делегація Українського товариства глухих у складі голови УТОГ — І.І. Чепчиної та першого заступника голови - Т.О. Кривко відвідали Білоруське товариство глухих (БелОГ) за запрошенням з нагоди відзначення їх 85-тиріччя.


В ході робочого візиту під час урочистого заходу І.І. Чепчина привітала Білоруське товариство глухих з ювілейною датою та висловила впевненість у співпраці та спільній участі у Міжнародних заходах Товариств.


Крім Українського товариства глухих участь у відзначенні ювілею БелОГ взяли також президент Товариства глухих Республіки Молдова Р.М. Лопатюк, віце-президент Всеросійського товариства глухих С.О. Іванов та президент Казахського товариства глухих С.Ш. Тумбетов, що дало змогу провести робочу нараду Регіонального секретаріату Східної Європи та Середньої Азії під керівництвом виконавчого директора Р.М. Лопатюка – президента Товариства глухих Республіки Молдова. Учасниками робочої наради обговорено питання діяльності Регіонального секретаріату, визначено основні способи взаємодії та співпраці між товариствами глухих, членами регіонального секретаріату, обумовлено завдання на найближчий період.


Під час візиту для делегації було організовано екскурсію-огляд Мінського підприємства БелОГ «Виток», а також відбувся обмін досвідом роботи Товариств в сучасних умовах у офісі Центрального правління Білоруського товариства глухих.15-16 листопада 2016 року делегація Українського товариства глухих у складі голови УТОГ - І.І. Чепчиної та першого заступника голови - Т.О. Кривко відвідали Білоруське товариство глухих (БелОГ) за запрошенням з нагоди відзначення їх 85-тиріччя.

">

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

85-тиріччя Білоруського товариства глухих (БелОГ)

2016-11-18
Діяльність / Міжнародне співробітництво https://utog.org/uploads/posts/2016-11/medium/1479470289_image_2016-11-18_13-50-56.jpg

15-16 листопада 2016 року делегація Українського товариства глухих у складі голови УТОГ - І.І. Чепчиної та першого заступника голови - Т.О. Кривко відвідали Білоруське товариство глухих (БелОГ) за запрошенням з нагоди відзначення їх 85-тиріччя.

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!