Сумна звістка


Зі скорботою повідомляємо, що 26 червня 2017 року припинилося битися серце відомої у спільноті глухих Людини - Сандугея Василя Павловича.

Народився Василь Павлович 21 квітня 1956 року на Київщині в сім'ї простих працьовитих селян.

Навчався у Київській спецшколі-інтернат № 9 для слабочуючих дітей, яку закінчив з відзнакою та вступив до Київського технікуму легкої промисловості.

Після отримання диплому з відзнакою був направлений на роботу на Білоцерківське учбове-виробничне підприємство УТОГ, де пізніше, у 1985-1988 роках, працював заступником директора з навчально-виховної роботи.

У 1987 році заочно закінчив дефектологічній факультет Київського педагогічного інституту імені О.М.Горького.

У 1988-1992 роках працював начальником відділу організаційно-масової та реабілітаційної роботи апарату Центрального правління УТОГ.

Сандугей В.П. заснував Спортивну федерацію глухих України та був її першим президентом у 1992-2002 роках і багато зробив для розбудови і зміцнення цієї організації.

Був членом виконкому Європейської спортивної організації глухих з 1998 р., першим віце-президентом Національного комітету спорту інвалідів України з 2000 року. До останнього дня обіймав посаду віце-президента Європейської організації спорту глухих (EDSO).

Окрім спортивної діяльності Василь Павлович викладав на курсах підготовки перекладачів жестової мови та приймав активну участь у розробці проекту Закону про жестову мову.

Щиро співчуваємо дружині, донькам, рідним та близьким.
Зі скорботою повідомляємо, що 26 червня 2017 року припинилося битися серце відомої у спільноті глухих Людини - Сандугея Василя Павловича.

">
ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!