» » ХХІІІ Дефлімпійські ігри. Загальна інформація станом на 28 липня 2017 року

ХХІІІ Дефлімпійські ігри. Загальна інформація станом на 28 липня 2017 року


На ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 р. в турецькому місті Самсун Україну представляють спортсмени від 21-го регіону України – Київського, Харківського, Одеського, Тернопільського, Донецького, Луганського, Вінницького, Дніпропетровського, Сумського, Івано-Франківського, Житомирського, Львівського, Запорізького, Херсонського, Волинського, Полтавського, Рівненського, Черкаського, Чернігівського, Кіровоградського та Миколаївського.


Загалом Національна дефлімпійська збірна команда України складає 289 осіб (разом з тренерським складом). Спортсмени-дефлімпійці України беруть участь у 16 видах спорту.

 

До складу національної збірної команди України для участі в Дефлімпійських іграх-2017 увійшли спортсмени з наступних видів спорту:

 • Бадмінтон – 7 спортсменів;

 • Баскетбол (жінки) – 10 спортсменок;

 • Баскетбол (чоловіки) – 12 спортсменів;

 • Боротьба – 14 спортсменів;

 • Боулінг (чоловіки) – 6 спортсменів;

 • Боулінг (жінки) – 6 спортсменок;

 • Волейбол (жінки) – 12 спортсменок;

 • Волейбол (чоловіки) – 12 спортсменів;

 • Дзюдо – 17 спортсменів;

 • Карате – 13 спортсменів;

 • Легка атлетика – 24 спортсмена;

 • Теніс настільний – 8 спортсменів;

 • Плавання – 19 спортсменів;

 • Пляжний волейбол (чоловіки) – 4 спортсмена;

 • Пляжний волейбол (жінки) – 4 спортсменки;

 • Спортивне орієнтування – 8 спортсменів;

 • Стрільба кульова – 11 спортсменів;

 • Тхеквондо – 11 спортсменів;

 • Футбол – 20 спортсменів. 

 

За результатами 9 олімпійських днів Україна займає стійку другу позицію по загальній кількості здобутих медалей: 81 нагорода – 19 золотих, 29 срібних та 33 бронзові медалі.


Сьогодні, 28 липня, українці змагатимуться в 5 видах спорту: стрільба кульова, легка атлетика, волейбол (чоловіки, жінки),  тхеквондо, боулінг.27 липня


За 27 липня у доробку українських дефлімпійців 1 золота, 1 срібна та 4 бронзові нагороди. 


Одну золоту нагороду у спортивному орієнтуванні виборола  Яна Мельник (довга дистанція), а також у цьому ж виді спорту – бронзова медаль у  Ганни Федосєєвої та Дмитра Плахотніка.

 

Бронзова нагорода також і у настільному тенісі – її володарем став  Геннадій Закладний. Власне, саме сьогодні завершились змагання з настільного тенісу на цій Дефлімпіаді, наші тенісисти посіли третю позицію.Бронзову медаль також виборов  Дмитро Руденко у змаганнях з легкої атлетики (біг на дистанції 400 м).

 

Яскравою медальною крапкою сьогоднішнього дня стала срібна нагорода у боулінгу (п'ятірка) –  її здобули Вадим Данилюк, Назар Дідоренко, Ростислав Майєр, Сергій Трубін, Дмитро Щербаков та Владислав Яловега.

  

У командних видах спорту вся національна дефлімпійська збірна команда, вболівальники та прихильники засмутились через сьогоднішні невдачі чоловічого та жіночого баскетболу. Перша поразка відбулась зранку: жіноча команда поступилась команді Литви з рахунком 40:63 і вийшла на гру з командою Італії за бронзову нагороду. Чоловіча команда, зробивши декілька помилок та вимотавши всю душу своїм вболівальникам, поступилась з прикрим рахунком 58:59 команді Венесуели. Чоловіки будуть боротись за бронзу з командою Греції.

 


У пляжнім чоловічім волейболі склалась цікава ситуація: ми вже можемо говорити про перемогу України навіть ще без гри, адже команда Україна 1 гратиме за золото з командою Україна 2. У дівчат вибилась у фінал команда Затилкіна-Рилова з комадою Литви. Ярошевська-Черненко гратимуть за бронзу з командою Росії.

 

У футболі – яскрава перемога українців над командою Єгипту з рахунком 1:0. Наші хлопці вийшли у фінал з командою Туреччини. 26 липня


Цього дня нашій команді вдалось вибороти 15 медалей – 4 золотих, 8 срібних та 3 бронзові. 

Переможний тон усій національній команді ще зранку задала національна дефлімпійська збірна команда з карате, якій вдалось показати потужний результат на усіх ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх.  Так, виборовши зранку 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медалі, каратисти не зупинились на досягнутому...


 Але по порядку: за іронією долі, в карате куміте open україночкам прийшлось боротись одна з одною за золоту медаль. Перемогла  Карина Янчук – золото, у Інни Мажари – срібло. В чоловічій команді (Олександр Третяк, Олександр Кальник, Пліш Владислав) в каті – срібло. У жіночій команді (Інна Мажара, Катерина Масло, Тетяна Хіль) – бронзова медаль у каті. 


 По обіді в карате – ще два золота!!! Одне золото в жіночій команді карате: дівчатка (Інна Мажара, Карина Янчук, Марина Чубанова, Віта Гаврілова) перемогли команду Росії з рахунком 2:0 (куміте-команда). Друге золото – в чоловіків (Володимир Махно, Олександр Махно, Максим Беленок, Вячеслав Новіков); ця куміте-команда перемогла команду Ірану з рахунком 3:0.


 Відтак, тільки за 26 липня, українські каратисти вибороли 6 високих нагород: 3 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медаль.


 

 А загалом, у команди каратистів – 6 золотих, 5 срібних та 4 бронзові медалі. І 26 липня національна дефлімпійська збірна команда з карате завершила змагання на Дефлімпіаді з 15 високими нагородами та не просто увійшла у трійку найсильніших країн Дефлімпіади-2017, а очолила її.

 

Потужний виступ каратистів підхопили спортсмени у вільній боротьбі, котрі вибороли 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзові нагороди. Золото – у Сергія Мінченка (вагова категорія до 125 кг), срібло – у  Анатолія Червоненка (вагова категорія до 86 кг). Також срібну нагороду здобув  Андрій Камбур (вагова категорія до 61 кг), а бронзову – Віталій Корепанов (вагова категорія до 70 кг).


Загалом у доробку команди з боротьби – 1 золота, 3 срібні та 1 бронзова медалі. У греко-римській боротьбі наші спортсмени вибороли 2 медалі – 1 срібло та одне золото. Підсумовуючи виступ наших борців: наша команда увійшла у п'ятірку найсильніших у греко-римській боротьбі та у трійку найсильніших у вільній боротьбі.

 

Українські плавці на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх завершили змагальний день ще трьома перемогами: у  Марії Режило – срібло на дистанції 50 м батерфляєм та бронзова нагорода на дистанції 100 м вільним стилем; срібна нагорода у естафеті 4х100 м вільним стилем у чоловіків (Віктор Конкін, Максим Дудник, Денис Бистревський, Артем Карниш, Євген Заулічний, Іван Зіненко, Олексій Коломієць, Олексій Литвиненко), а також срібна медаль у  Катерини Денисової – 200 м на спині. Загалом, у доробку плавців – 3 срібні та 1 бронзова нагорода, а в цілому, за всі дні змагань – 17 медалей – 8 срібних та 9 бронзових. Національна дефлімпійська збірна команда з плавання завершила змагання та увійшла до десятки найсильніших на Дефлімпіаді-2017.


У легкій атлетиці  – срібна медаль  Юлії Шаповал у бігу з бар'єрами на дистанції 100 м.


У пляжнім волейболі чоловічі команди вибороли яскраві перемоги з рахунком 2:0 з командами Чехії та Німеччини та вийшли до півфіналу. Будуть боротись 27 липня з командами Росія 1 та Росія 2 за вихід у фінал. Жіноча команда Ярошевська-Черненко програли з рахунком 0:2 команді Чехії та 27 липня о 16:40 з українською командою Затилкіна-Рилова будуть боротись за вихід в фінал.

 

Ще одна яскрава перемога – потужний виступ національної дефлімпійської команди з волейболу (чоловіки) – з рахунком 3:1 наші спортсмени перемогли команду Росії та вийшли у фінал з командою Туреччини. Матч пройде післязавтра, 28 липня. У жіночому волейболі сьогодні не вдалось вийти у фінал, дівчатка поступились команді Японії з рахунком 0:3 і гратимуть 28 липня за бронзову нагороду з командою США.25 липня

Національна дефлімпійська збірна команда України в цей день виступила найбільш потужно: борючись за перемоги у 13 видах спорту (як в індивідуальних, так і в командних) нашим спортсменам вдалось завоювати у сьомий день Дефлімпіади рекордних 14 медалей – 6 золотих, 5 срібних та 3 бронзові нагороди. За 25 липня у доробку України 60 високих нагород – 14 золотих, 20 срібних та 26 бронзових та стійка друга сходинка Ігор.


 Із самого ранку в України «задався» день: першу золоту медаль виборола  Ганна Федосєєва у спортивному орієнтуванні (на середній дистанції). Її колега по виду спорту  Олександр Санькін став володарем бронзової нагороди. 


Дві золоті нагороди у карате – куміте:  Інна Мажара (вагова категорія до 68 кг),  Карина Янчук (вагова категорія до 61 кг), а також у  Володимира Махна (вагова категорія до 75 кг) та  Олександра Махна (вагова категорія до 61 кг) – срібні нагороди.

 

Наприкінці ранку, ближче до обіду, вразив виступ українських стрілків: у вправі МП-8 – стрільба по 5 мішенях 30+30 пострілів з малокаліберного пістолету  Олександр Колодій виборов золоту нагороду, а  Сергій Фомін – бронзову. А згодом до них приєдналась  Віолетта Ликова, котра виборола срібну нагороду у  вправі ГП-4 у стрільбі з пневматичної гвинтівки 40 пострілів стоячи.

 Чи не найнесподіванішою і не найжаданішою стала перемога жіночої трійки у боулінгу:  Дарина Величко, Алла Дяченко та Катерина Ковальчук стали чемпіонками Дефлімпіади.

 

У легкій атлетиці теж яскрава перемога: Дмитро Вишинський у бігові на дистанції 100 м, показавши найкращий час – 10:96 с. виборов золоту нагороду.


У вільній боротьбі срібна нагорода – у  Віктора Антипенка (вагова категорія + 97 кг).

 

У плаванні срібло у  Ірини Терещенко на дистанції 400 м комплексним плаванням, а також бронзова нагорода у естафеті 4х200 м вільним стилем, у якій виступили Христина Давидова, Дар'я Тарасенко, Ірина Терещенко, Марія Режило.

 

В ігрових видах спорту справжній шквал – і хвилювання, і емоцій, і надпотужних перемог.


 

Дівчата-баскетболістки, котрі з рахунком 60:33 перемогли команду Польщі, вже 27 липня об 11:00 боротимуться за вихід у фінал з командою Литви. 

 

У чоловічому баскетболі теж яскрава перемога з рахунком 72:57 над командою Туреччини, та 27 липня о 18:30 відбудеться гра з командою Венесуели за вихід у фінал.

 

У пляжнім волейболі усі чотири команди України вибороли перемоги з рахунком 2:0 та будуть боротись 26 липня за вихід до чвертьфіналу. Пара Затилкіна-Рилова, котра перемогла команду Туреччини, буде змагатись з командою Росії, а пара Ярошевська-Черняк, які перемогли гречанок, боротимуться за перемогу з командою Чехії. У чоловіків пара Кошкаров-Цапкаленко, котрі перемогли команду Мексики, теж виходять на команду Чехії, а Донченко-Тарасов, які перемогли команду Австрії, гратимуть з командою Німеччини.

 

Жіноча волейбольна команда, перемігши команду Росії з рахунком 3:1, буде боротись за вихід у фінал у грі з командою Японії.


 

Чоловіча волейбольна команда, зігравши з переможним рахунком 3:0 з командою Бразилії, боротиметься за вихід у фінал з командою Росії. 


Яскравою крапкою дня був футбол та українська перемога з рахунком 5:4 по серії пенальті над чемпіоном попередніх Дефлімпійських ігор – командою  Росії. 27 липня – надважливий матч з командою Єгипту.24 липня


Серед медалей, завойованих командою України за цей день на Дефлімпіаді – 13 високих нагород, серед яких 1 золота, 6 срібних та 6 бронзових. Загалом, в України 46 нагород – 8 золотих, 15 срібних та 23 бронзові медалі.

 

З самого ранку каратистка Інна Мажара (у індивідуальних змаганнях з кати) виборола першу бронзову нагороду цього змагального дня. По обіді  – в України золото в карате (куміте) у  Віти Гаврілової (вагова категорія до 55 кг), яка яскраво перемогла спортсменку з Росії. Також в куміте – срібло у  Марини Губанової (вагова категорія до 50 кг), бронза – у  Вячеслава Новікова (вагова категорія до 60 кг),  та бронзова медаль – у Максима Беленка (вагова категорія до 67 кг).


Таким чином, за 24 липня в карате – 1 золота, 1 срібна та 3 бронзові нагороди. Це – яскравий результат усіх каратистів. Боротьба була надважкою, але переможною!

 У плаванні здобуто 3 медалі: срібна нагорода – у Олексія Коломійця на дистанції 50 м брасом, срібна нагорода – у змішаній естафеті 4х100 м комплексним плаванням –  Катерина Денисова, Олексій Коломієць, Ростислав Якубовський та Марія Режило, а також бронзова медаль в естафеті 4х100 комплексним плаванням у чоловіків (Максим Дудник, Олексій Коломієць, Ростислав Якубовський та Денис Бистревський).


Три медалі й у королеви спорту: легкоатлети-дефлімпійці вибороли 2 срібні та 1 бронзову медалі. Срібні нагороди – у  Вікторії Кочмарик у бігові на 400 м з бар'єрами,  Катерини Потапенко – у семибор'ї (100 м з бар'єрами, стрибок у висоту, штовхання ядра, метання списа, стрибок у довжину, 100 та 800 м біг), бронзова медаль – у Анастасії  Сидоренко – біг на дистанції 1500 м.

  

У жіночій парі в настільному тенісі – бронзова нагорода у Марії Васильєвої та Карини Завіновської.


Наші дівчата-баскетболістки поступились команді Греції з рахунком 35:53 і вийшли зі своєї підгрупи у чвертьфінал другими.

 

Неймовірна гра баскетбольної чоловічої команди: 68:65 – яскрава перемога України над командою Росії та вихід зі своєї підгрупи.  Бажаємо їм спортивної удачі завтра у грі з Туреччиною.

 

А наприкінці дня, вже після 12 ночі, у боулінгу – срібло в чоловічій трійці (Владислав Яловега, Вадим Данилюк та Ростислав Майер).

  23 липня


23 липня, на п’ятий день змагань, Україна виборола 5 медалей, серед яких 1 золота, 1 срібна та 3 бронзові нагороди. 


Першим золотом започаткувала день національна дефлімпійська збірна команда зі спортивного орієнтування у змішаній естафеті (спринт) –  Яна Мельник, Олександр Санькін, Дмитро Плахотнік та Ганна Федосєєва.


По обіді медальну естафету продовжила змішана пара у настільному тенісі – Юлія Ходько та Геннадій Закладний, котрі вибороли бронзову медаль.

 

Потім у бій вступила королева спорту: у легкій атлетиці в перший день змагань у цьому виді спорту – 1 срібна та 2 бронзові нагороди. Срібло виборола у метанні молота  Римма Філімошкіна (61.74 м), бронзу – Юлія Кисельова (61.54 м), а також  Володимир Данильченко (потрійний стрибок) – 15.08 м.

 

У пляжнім волейболі у дівчат – перемога з рахунком 2:0 (Анна Затилкіна, Раїса Рилова), вони виходять з підгрупи першими. У волейболі (чоловіки) перемога України над командою Польщі (3:0) та вихід із підгрупи першими.

 

У чоловічому баскетболі яскрава перемога – 52:45 над командою Австралії.

 

Крапкою змагального дня стала яскрава перемога українців у футболі. Сьогодні був той випадок, коли не такий страшний вовк, як його малюють. Наші спортсмени справились з хвилюванням, і всі футбольні боги повернули голову до наших дефлімпійців – розгромна перемога з рахунком 3:0 над аргентинцями та вихід з підгрупи.

 22 липня


22 липня, у четвертий день Дефлімпіади, національній дефлімпійській збірній команді України вдалось вибороти 1 золоту, 1 срібні та 4  бронзових медалей. 

 

Яскраво завершила змагання на Дефлімпіаді-2017 команда українських дзюдоїстів: дівчата  (Катерина Авдеєва, Ксенія Довбищук, Марія Корнійчук, Марина Погорелова, Оксана Кравченко, Анна Шостак, Катерина Шепелюк) у команді вибороли золоту нагороду! Хлопці (Антон Слушний, Владислав Мозирєв, Алім Брижак, Андрій Пензій, Володимир Маклаков, Євген Нехаєв, Лука Нетяга, Дмитро Шеретов) завоювали бронзову медаль.


 

Всього за три дні змагань у доробку дзюдоїстів: 5 золотих, 1 срібна та 7 бронзових медалей. Крім того, 15 спортсменів з 17 вибороли у дзюдо високі нагороди.

 

У плаванні – 3 бронзові медалі:  Марія Режило – на дистанції 50 м вільним стилем; Катерина Денисова, Ірина Терещенко, Марія Режило і Дар'я Тарасенко – в естафеті 4х100 м вільним стилем, а також  Ірина Терещенко – на дистанції  200 м комплексним плаванням.


 

У греко-римській боротьбі наш дефлімпієць Роман Ященко (вагова категорія до 85 кг) виборов срібну нагороду.

 

Не менш яскраві перемоги у пляжному волейболі (чоловіки) – з рахунками 2:0 обидві команди перемогли команду Нічеччини (Сергій Тарасов, Дмитро Донченко) та команду Туреччини (Антон Кашакаров, Микола Цапкаленко). Обидві команди завершили боротьбу у своїй групі та вийшли першими з підгрупи. 

 

Дівчата у пляжнім волейболі (Анна Затилкіна, Раїса Рилова) перемогли команду Мексики з рахунком 2:0. Завтра вони боротимуться за вихід з підгрупи з командою Чехії. Інша команда – Юлія Ярошевська та Юлія  Черненко – перемогла команду Росії з рахунком 2:0 і вийшла першою з підгрупи.

 

У жіночому волейболі сьогодні перемога  3:1 у грі з Польщею, хлопці розгромили команду Ірану – 3:0.

 

У жіночому баскетболі також перемога з рахунком 68:62 команди України над командою Туреччини.

 21 липня

 

21 липня, у третій день змагань Дефлімпіади-2017, національна дефлімпійська збірна команда України, виступивши у 11 видах спорту, виборола 11 медалей – 1 золоту, 5 срібних та 5 бронзових нагород, таким чином в України – 22 високі нагороди, серед яких – 5 золотих, 7 срібних та 10 бронзових нагород. 

 

Започаткували медальну естафету спортсмени зі спортивного орієнтування, які вибороли дві срібні нагороди. Володарями срібла стали представник м. Києва Нвер Суренян та харків'янка Ганна Федосєєва.
Знову повторився медальний шквал у дзюдо: рівненчанка Катерина Шепелюк – золото (вагова категорія до 63 кг), тернополянка Марія Корнійчук (вагова категорія до 78 кг) – срібло, вінничанин Антон Слушний (вагова категорія +100)- бронза, донеччанка Марина Погорелова (вагова категорія до 70 – бронза, Оксана Кравченко (вагова категорія +78) – бронза.

 


Великі сподівання були у кульовій стрільбі на найвищу нагороду, проте у спортсмена з Кіровоградщини Сергія Фоміна – срібло у вправі у стрільбі з малокаліберного пістолету МП-5 30+30 пострілів.

 

Також з великим хвилюванням ми слідкували за боротьбою української тенісної команди з командою Кореї. Бій був цікавим, стрімким, потужним, проте трішки не вистачило нашій команді до золота: у настільному тенісі у  команди у складі киянок Марії Васильєвої, Карини Завіновської, Лариси Старікової та Юлії Ходько – срібло.

 

У плаванні на дистанції 100 м на спині одеситка  Катерина Денисова виборола бронзову медаль. Таку ж медаль виборов представник Миколаївщини Віктор Антипенко у греко-римській боротьбі (вагова категорія  – до 98 кг).

 

Потужно зіграла чоловіча команда у волейболі, вона вщент розгромила команду США з рахунком 3:0. Надзвичайно хвилюючою була гра чоловіків-баскетболістів, які, практично, вирвали перемогу у команди Словенії – 60:57.

 

Футболісти зіграли у нічию (1:1) з командою Італії.

 

У пляжнім волейболі всі команди – дві команди дівчат та дві команди хлопців – виграли з рахунком 2:0. Антон Кашкаров та Микола Цапкаленко перемогли команду Австрії, Сергій Тарасов і Дмитро Донченко – команду Польщі, Анна Затилкіна та Раїса Рилова – команду Туреччини, Юля Ярошевська та Юля Черненко – команду Німеччини.20 липня


20 липня, у другий день Дефлімпіади, у нашої збірної – 10 медалей, серед яких – 3 золоті, 2 срібні та 5 бронзових. 


Найперші, хто виборов медалі другого дня, стали дзюдоїсти, які в каті вибороли першу бронзову медаль. Вони ж, практично, і завершували день в індивідуальних змаганнях, виборовши 3 золоті нагороди і ще одну бронзову.

 


Володарями золотих нагород стали:  Дмитро Шеретов (вагова категорія до 73 кг), Катерина Авдеєєва (вагова категорія до 57 кг), Анна Шостак (вагова категорія до 52 кг). Бронзову медаль вибороли в каті  Катерина Шепелюк та Владислав Мозирєв, в індивідуальних змаганнях – Ксенія Довбищук (вагова категорія до 48 кг), Владислав Мозирєв (вагова категорія до 66 кг).

 

Також національна дефлімпійська команда України з плавання виборола 4 високі нагороди, серед яких:


– 2 срібні медалі, володарями яких стали  Ірина Терещенко (50 м брасом), естафета 4х100 вільним стилем, змішана – Максим Дудник, Катерина Денисова, Марія Режило, Денис Бистревський.


– 2 бронзові медалі: естафета 4х100 м комплексним плаванням, жінки (Катерина Денисова, Ірина Терещенко, Катерина Іваненко та Марія Режило); а також 200 м вільним стилем – Марія Режило.


У командних видах спорту ще продовжуються ігри за вихід із груп. Волейбольна команда у напруженій боротьбі перемогла команду Росії з рахунком 3:2 (20:25, 32:30, 25:21; 19:25, 15:12). Жіноча волейбольна збірна команда поступилась команді США з рахунком 1:3.

 

У баскетболі чоловіки виграли у команди Аргентини з рахунком 70:63, а жінки вщент розбили команду Кенії з рахунком 11:94.


 

У пляжному жіночому волейболі команда Україна 2 у складі Анни Затилкіної та Раїси Рилової перемогли команду Греції з рахунком 2:0. По обіді відбулась технічна перемога нашої жіночої команди Україна 1 (Юля Черненко, Юля Ярошевська) над командою Гани; рахунок – 2:0. З таким же рахунком 2:0 у чоловіків команду Гани перемогла команда Україна 1 – Сергій Тарасов та Дмитро Донченко. Чоловіча команда Україна 2 – Антон Кошкаров та Микола Цапкаленко – перемогли команду Естонії з рахунком 2:0.

 19 липня


 19 липня, у перший день змагань, нашими спортсменами завойовано 1 золоту нагороду.


Спортсмен з Кіровоградщини Олександр Костик виборов заповітне золото для України в кульовій стрільбі у вправі ГП-6, пневматична гвинтівка, стрільба стоячи, 60 пострілів.

  


Яскраво розпочала змагання ХХІІІ Дефлімпіади національна дефлімпійська збірна команда з волейболу (жінки), яка потужно перемогла команду Бразилії з рахунком 3:0 (25:19; 25:29, 25:8).


 Також не менш потужно виступили українські баскетболісти, котрі у матчі з Кенією перемогли з яскравим рахунком – 78:21.Національна дефлімпійська збірна команда з бадмінтону, вигравши у суперників з Бразилії з рахунком 4:1, потерпіла поразку від команди Кореї з рахунком 0:5.


Футболісти-дефлімпійці поступились команді Японії з рахунком 2:1. Але ми віримо в них і сподіваємось, що у наступному матчі у своїй групі (група С – Японія, Україна, Італія, Аргентина) вони переможуть.Підготовлено за інформацією прес-служби Національного комітету спорту інвалідів України

https://www.2014.paralympic.org.ua/На ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 р. в турецькому місті Самсун Україну представляють спортсмени від 21-го регіону України – Київського, Харківського, Одеського, Тернопільського, Донецького, Луганського, Вінницького, Дніпропетровського, Сумського, Івано-Франківського, Житомирського, Львівського, Запорізького, Херсонського, Волинського, Полтавського, Рівненського, Черкаського, Чернігівського, Кіровоградського та Миколаївського.

">

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ХХІІІ Дефлімпійські ігри. Загальна інформація станом на 28 липня 2017 року

2017-07-28
Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2017-07/1501256798_1500976599_20246292_1996270800398948_7275472592292397500_n.jpg

На ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 р. в турецькому місті Самсун Україну представляють спортсмени від 21-го регіону України – Київського, Харківського, Одеського, Тернопільського, Донецького, Луганського, Вінницького, Дніпропетровського, Сумського, Івано-Франківського, Житомирського, Львівського, Запорізького, Херсонського, Волинського, Полтавського, Рівненського, Черкаського, Чернігівського, Кіровоградського та Миколаївського.

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Оцініть дизайн сайту


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!