» » Національна дефлімпійська збірна команда України з тріумфом повернулася на Батьківщину

Національна дефлімпійська збірна команда України з тріумфом повернулася на Батьківщину


ХХІІІ Дефлімпійські ігри завершено – вони вже стали історією для понад 3500 спортсменів  з порушеннями слуху із 97 країн  світу, і національна дефлімпійська збірна команда України – одна із лідерів світового дефлімпійського спорту, тріумфально повертається в Україну з 99 високими нагородами – 21 золотою, 42 срібними та 36 бронзовими медалями та з другою світовою позицією, яку попри все українцям вдалось відстояти на цих Іграх. На першому місці – команда Росії, на третьому – команда Кореї, четвертою цьогоріч стала команда володарки Ігор – Туреччини.  

У ХХІІІ літніх Дефлімпійських  іграх, які тривали з 18 по 30 липня 2017 року, взяло участь понад 3500 спортсменів  з порушеннями слуху із 97 країн  світу, що змагались за 221 комплектів нагород у 21 виді спорту.

Українська   національна  дефлімпійська збірна  команда  одна  з  найчисельніших – 217  спортсменів  в 16 видах  спорту (у порівнянні  з  Дефлімпійськими  іграми  2013 року – було 191 спортсмен у 16 видах спорту).

Українські спортсмени за підсумками участі у змаганнях Дефлімпійських  ігор вибороли 99 медалей: 21 золоту, 42 срібні, 37 бронзових у 15 видах спорту (без медалей тільки бадмінтон) та  забезпечили впевнене друге  загальнокомандне  місце серед  країн-учасниць. Відтак, дефлімійською командою зразка 2017 року покращено  результат Дефлімпійських  ігор 2013 року у медальному  заліку, адже на  попередніх  іграх було 88 медалей: 21 золота, 30 срібних та 37  бронзових.

MEDALS

Countries
G
S
B
T
Russian Federat.
85
53
61
199
Ukraine
21
42
36
99
Korea
18
20
14
52
Turkey
17
7
22
46
China
14
9
11
34
Japan
6
9
12
27
Iran
5
9
20
34
Venezuela
5
5
8
18
Kenya
5
5
6
16
United States
5
3
8
16
Belarus
4
9
3
16
Chinese Taipei
4
5
8
17
Germany
4
5
3
12
Great Britain
3
1
5
9
Slovakia
2
2
2
6
Greece
2
1
2
5


По видам  спорту українські  команди з  пляжного волейболу та карате зайняли  І місце, ІІ місце посіли  дзюдо та спортивне  орієнтування, ІІІ місце у команд з  боротьби  вільної, боулінгу, волейболу, тенісу настільного та  стрільби кульової серед  країн  учасниць Дефлімпіади.


Таким чином,  команди  у  10 видах спорту з 16 представлених  українськими  спортсменами  увійшли до  трійки країн-лідерів  світового дефлімпійського  спорту.

До того ж  український баскетбол – 4 місце, боротьба греко-римська – 5 місце, легка атлетика – 6 місце, плавання-8 місце серед  країн-учасниць.

146 українських спортсменів (67,28%) в 15 видах  спорту  вибороли  дефлімпійські  нагороди.

Найбільше золотих  нагород вибороли каратисти – 6 ; дзюдоїсти – 5; спортивне орієнтування -3, кульова стрільба – 2; пляжний волейбол-2 (максимальна кількість у цьому виді  спорту!!!!).

Найбільша  кількість  срібних  медалей у спортсменів в легкій атлетиці -11, плаванні-8, карате-5, спортивне орієнтування – 4; найбільше бронзи в плаванні-9, дзюдо-7, по 4 в карате та легкій атлетиці.

Найбільшу  кількість  золота – 3 медалі здобула Янчук Карина в змаганнях  з  карате;  5 медалей у  Федосєєвої Ганни – 2 золотих, 2 срібних та 1 бронзова ; 5 медалей в здобутку Мажари Інни – 2 золоті, 1 срібна та 2 бронзових в карате; в плаванні  у Режило Марії – 8 медалей: 3  срібних та 5 бронзових та у Терещенко Ірини – 8 медалей: 4 срібних та 4 бронзових.

Дефлімпійський рекорд встановив у стрільбі  кульовій Костик Олександр, покращивши  свій же  попередній  світовий рекорд.


30 червня

Футболісти поставили яскраву крапку Дефлімпіади-2017: 99-та медаль України – срібна


Футбол – чи не найулюбленіший з видів спорту на планеті... І наші дефлімпійці, у вирішальному бою з командою Туреччини, вибороли срібну нагороду. Виступали достойно, яскраво, але у серії пенальті (що є своєрідною лотереєю) з рахунком 3:4 поступились країні володарки ХХІІІ Дефлімпіади. Це – 99 медаль України і підсумок Ігор – яскравий український результат – 21 золота, 42 срібла та 36 бронзи!


29 липня

Сьогоднішній одинадцятий день Дефлімпіади,  29 липня,  за день до завершення Ігор, був рясним на перемоги національної дефлімпійської збірної команди України: нашим спортсменам вдалось не тільки здолати рубіж 90 нагород на Дефлімпіаді-2017, завоювавши 2 золоті, 10 срібних та 2 бронзові медалі, а знову ж таки, беззмінно, укріпитись на другій сходинці Дефлімпіади. У підсумку дня – 98 медалей, серед яких 21 золота, 41 срібних та 36 бронзових нагород. Це – найяскравіша перемога за всю історію виступу України на Дефлімпійських іграх за загальною кількістю нагород, та, одверто кажучи, сьогодні, у переддень завершення Ігор команда вже досягла рубежу 21 золотої медалі – досягнення дефлімпійської Софії-2013 (21 золота, 30 срібних та 37 бронзових медалей).

Про те, що у нас вже є і золото, і срібло у кишені у чоловічому пляжному волейболі, ми знали вже декілька днів поспіль, адже за іронією долі команди Україна1 та Україна 2 у фіналі, в боротьбі за золоту нагороду, боролись одна з одною. Перемогла пара Кошкаров Антон-Цапкаленко Микола, володарями срібної нагороди стали Донченко Дмитро-Тарасов Сергій. У жіночому пляжному волейболі не було такої певності, тому ми з хвилюванням вболівали за перемогу України над командою Росії, яка таки відбулась у боротьбі за бронзову нагороду: пара Ярошевська Юлія-Черненко Юлія вибороли жадану бронзу. У парі Затилкіна Анна-Рилова Раїса – ще більш потужніша перемога: вони здолали команду Литви та вибороли золото.

У легкій атлетиці вранішній марафон (42 км 195 м) завершився срібною перемогою України у виконанні Свинобій Марії, а потім, у другій половині дня, до вранішнього срібла Марії додалось ще 5 срібних медалей:
- Сидоренко Анастасія у бігові на дистанції 5000 м;
- естафета 4х100 м жінки – Кочмарик Вікторія, Шаповал Юлія, Куприч Соломія, Єзловецька Наталія;
- естафета 4х400 м жінки – Кочмарик Вікторія, Шаповал Юлія, Куприч Соломія, Єзловецька Наталія;
- естафета 4х100 м чоловіки – Пендрак Максим, Вишинський Дмитро, Дмитрієнко Олександр, Руденко Дмитро;
- естафета 4х400 м чоловіки – Кулик Микола, Компанієць Сергій, Драч Сергій, Руденко Дмитро

У спортивному орієнтуванні – дві срібні нагороди у жіночій та чоловічій естафетах (Федосєєва Ганна, Біда Тетяна, Мельник Яна, а також Плахотнік Дмитро, Ніколаєнко Руслан та Санькін Олександр).


Надзвичайне досягнення у дефлімпійському чоловічому баскетболі: наші чоловіки-баскетболісти показали справжній клас на Дефлімпіаді-2017 і по майстерності, і по володінню собою, своїми емоціями, своїми почуттями; всім довели – вони сильні, мужні, можуть вчасно зібратись і добитись перемоги! Бронзова медаль у чоловічому дефлімпійському баскетболі а також, водночас, – перша висока нагорода у чоловічому баскетболі за всю історію участі України в Дефлімпіадах. 63:57 – прикінцевий рахунок української перемоги над командою Греції. Вітаємо переможців: Букін Сергій, Діденко Олександр, Кім Максим, Кропив'янський Єгор, Кузнецов Олександр, Мельниченко Дмитро, Раус Андрій, Рязанцев Павло, Стрижевський Юрій, Фоменко Олександр, Шестериков Станіслав та Яковлєв Кирило.  Вітаємо тренерів: Каковкіна Станіслава, Нетьору Юрія, Лаврика Віталія та всю дефлімпійську родину!  На жаль, у жіночому баскетболі у боротьбі за бронзу – поразка. Дівчатка поступились у боротьбі за бронзову нагороду команді Італії з рахунком 52:53. Але ми певні, що вони реваншують на наступних Іграх.

Ще одна яскрава перемога сьогоднішнього дня – 17-ти річний Боярин Вадим у тхеквондо (керугі, вагова категорія до 58 кг) виборов срібну нагороду, причому, лише на дещицю поступившись спортсмену з Казахстану. 


28 липня

Десятий день Дефлімпіади...Надзвичайно важкий. сповнений надій, тривог та сподівань (в тім числі і втрачених сподівань) день.  День, сповнений віри та перемог, у тім числі над собою...Ще один день, що вже став історією виступу національної дефлімпійської збірної команди України на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх. Так, сьогодні, за три дні до завершення Дефлімпіади національна дефлімпійська збірна команда України виборола 2 срібні та 1 бронзову нагороди. Відтак у доробку наших спортсменів 84 високі нагороди, серед яких –  19 золотих, 31 срібна та 34 бронзові медалі та стійка друга позиція на цих Іграх.  

Срібну нагороду сьогодні у надважкій боротьбі виборола чоловіча волейбольна команда, котра боролась з командою Туреччини за золоту нагороду. Це була не зовсім чесна (якщо м'яко говорити) гра: з боку суддівства, яке було на стороні господарів змагань, допускалось чимало грубих помилок, що призвело до того, що українська команда покинула ігрове поле з вимогою продовжити гру тільки у випадку, коли буде забезпечено чесне суддівство. Гру було продовжено, але вже надто мало часу залишалось для того, щоб встановити справедливість. 3:0 – рахунок поєдинку та достойна срібна перемога України. Назвемо імена наших срібних призерів: Антонюк Олег, Завіруха Ігор, Загородній Ігор, Зеленський Володимир, Кошкаров Олексій, Нікіфоров Ілля, Полторацький Олександр, Прокопчук Олександр, Радченко Валерій, Ренькас Дмитрій, Цилевський Єгор. Жіночій команді, на жаль, не вдалось вибороти бронзову нагороду у грі з командою США: вони поступились суперникам з рахунком 0:3.

 Срібна нагорода також у легкоатлета Дмитра Вишинського у бігові на дистанції 200 м. Ситуація на легкоатлетичнім манежі теж була непростою: через фальшстарт, якого не замітили інші спортсмени, було призупинено біг тільки через деякий час, що не спрацювало на нашу користь.

 Бронзова медаль сьогодні і у жіночій п'ятірці: Болтовніна Олена, Величко Дарина, Д'яченко Алла, Жукова Анжеліна, Ковальчук Катерина та Трубіна Людмила.

Підготовлено за інформацією прес-служби Національного комітету спорту інвалідів України

https://www.2014.paralympic.org.ua/

ХХІІІ Дефлімпійські ігри завершено – вони вже стали історією для понад 3500 спортсменів  з порушеннями слуху із 97 країн  світу, і національна дефлімпійська збірна команда України – одна із лідерів світового дефлімпійського спорту, тріумфально повертається в Україну з 99 високими нагородами – 21 золотою, 42 срібними та 36 бронзовими медалями та з другою світовою позицією, яку попри все українцям вдалось відстояти на цих Іграх. На першому місці – команда Росії, на третьому – команда Кореї, четвертою цьогоріч стала команда володарки Ігор – Туреччини.
">

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

Національна дефлімпійська збірна команда України з тріумфом повернулася на Батьківщину

2017-08-01
Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2017-08/medium/1501583299_eed_5491.jpg
ХХІІІ Дефлімпійські ігри завершено – вони вже стали історією для понад 3500 спортсменів  з порушеннями слуху із 97 країн  світу, і національна дефлімпійська збірна команда України – одна із лідерів світового дефлімпійського спорту, тріумфально повертається в Україну з 99 високими нагородами – 21 золотою, 42 срібними та 36 бронзовими медалями та з другою світовою позицією, яку попри все українцям вдалось відстояти на цих Іграх. На першому місці – команда Росії, на третьому – команда Кореї, четвертою цьогоріч стала команда володарки Ігор – Туреччини.
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!