» » Нарада з питань з створення підрозділу web-комунікації для глухих

Нарада з питань з створення підрозділу web-комунікації для глухих

Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Раїса Василівна Панасюк запросила керівництво ЦП УТОГ на нараду з метою опрацювання завдань Уряду зі створення структурного підрозділу web-комунікації для громадян із порушеннями слуху, які користуються жестовою мовою. У цій зустрічі, яка відбулася 6 вересня,  взяли участь голова ВГОІ «Українське товариство глухих» І.І. Чепчина та її заступник з економічних питань В.В. Шевчук. Були обговорені питання щодо створення диспетчерських служб на базі УТОГ з урахуванням наявності готової мережі Товариства: приміщень і кадрового потенціалу — певної кількості перекладачів у штаті організацій УТОГ. Проте було зазначено, що у великих містах, де мешкає значна кількість нечуючих, перекладачів УЖМ не вистачає, тому там пропонується створити кол-центр з перекладачами за рахунок додаткового  фінансування. Обговорили також здійснювати такий виклик за допомогою смс, щоб у номері був знак, що цей виклик зробила нечуюча людина. Домовилися підготувати пропозиції на цю тему.З другого питання було зазначено, що в урядовому кол-центрі мають працювати три консультанти зі знанням жестової мови для спілкування з нечуючими.

Найближчим часом в Урядовому контактному центрі починають стажування спеціалісти з навичками сурдоперекладу. У той же час, учасники зустрічі підкреслили, що всі організаційні моменти узгоджені, а робота підходить до свого завершення. Орієнтовно, свою діяльність структурний підрозділ web-комунікації для громадян із порушенням слуху та мовлення в Урядовому контактному центрі розпочне в кінці вересня — на початку жовтня 2017 року.

Обговорили також тему про переклад на телебаченні під час виступів перших керівників держави. Наприклад, виступ Президента в парламенті, на жаль, не супроводжується перекладом жестовою мовою.

Р.В. Панасюк подякувала всім за активне обговорення і запевнила представників УТОГ у продовженні подальшої співпраці з метою вирішення проблем, які мають особи з порушеннями слуху.Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Раїса Василівна Панасюк запросила керівництво ЦП УТОГ на нараду з метою опрацювання завдань Уряду зі створення структурного підрозділу web-комунікації для громадян із порушеннями слуху, які користуються жестовою мовою.

">

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

Нарада з питань з створення підрозділу web-комунікації для глухих

2017-09-08
Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2017-09/1504870355_photo_2017-09-07_15-11-03.jpg

Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Раїса Василівна Панасюк запросила керівництво ЦП УТОГ на нараду з метою опрацювання завдань Уряду зі створення структурного підрозділу web-комунікації для громадян із порушеннями слуху, які користуються жестовою мовою.

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!