» » Робоча поїздка керівництва УТОГ у Черкаську область

Робоча поїздка керівництва УТОГ у Черкаську область

2 листопада 2016 року керівництво Центрального правління УТОГ Чепчина І.І. разом із першим заступником Кривко Т.О. та заступником з економічних питань Шевчуком В.В. перебували з робочою поїздкою у Черкаській області, де ближче познайомилися з роботою Черкаської обласної організації УТОГ та Черкаського УВП УТОГ. 


 

Вході робочої поїздки було відвідано Золотоніську територіальну організацію УТОГ, Черкаський будинок культури, Черкаську обласну та територіальну організації УТОГ, проведено зустрічі з членами УТОГ під час яких піднімалися питання стосовно роботи підрозділі в обласної організації, особливостей обслуговування членів УТОГ.


 

Окрему увагу було приділено Черкаському учбово-виробничому підприємству УТОГ,де було оглянуто всі об’єкти підприємства, зокрема гуртожиток, проведено зустрічіз трудовим колективом підприємства, а також мешканцями гуртожитку. Керівництву підприємства дано доручення забезпечити належні умови роботи трудового колективу, а також забезпечення належного функціонування підприємства  та збереження майна товариства.2 листопада 2016 року керівництво Центрального правління УТОГ Чепчина І.І. разом із першим заступником Кривко Т.О. та заступником з економічних питань Шевчуком В.В. перебували з робочою поїздкою у Черкаській області, де ближче познайомилися з роботою Черкаської обласної організації УТОГ та Черкаського УВП УТОГ. 

">
ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!