» » Правова допомога для осіб з порушеннями слуху

Правова допомога для осіб з порушеннями слуху

Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги стає більш доступнішим.


На виконання статті 59 Конституції України, відповідно до якої кожен має право на професійну правничу допомогу, Міністерством юстиції України було утворено Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Центр) для обслуговування громадян, які фактично проживають в місті Києві.

Центр забезпечує, за рахунок державного бюджету, надання безоплатної правової допомоги та доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Поряд з цим, щовівторка з 09.00 до 13.00 фахівці Центру надають безоплатну правову допомогу людям з порушенням слуху за участі кваліфікованого перекладача жестової мови.

Нагадаємо, Центр знаходиться за адресою:  
м. Київ, вул. Кривоноса, 2-А

тел.: (044) 593-97-60;
e-mail: kyiv4.kyiv@legalaid.gov.ua

та працює з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00 без обідньої перерви.

Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги стає більш доступнішим. На виконання статті 59 Конституції України, відповідно до якої кожен має право на професійну правничу допомогу, Міністерством юстиції України було утворено Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Центр) для обслуговування громадян, які фактично проживають в місті Києві.

">
ПОПУЛЯРНЕ

Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!