Правова допомога для осіб з порушеннями слуху

Дата: 17-11-2016, 12:13 Автор: Admin Переглядів: 980 Надрукувати

Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги стає більш доступнішим.


На виконання статті 59 Конституції України, відповідно до якої кожен має право на професійну правничу допомогу, Міністерством юстиції України було утворено Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Центр) для обслуговування громадян, які фактично проживають в місті Києві.

Центр забезпечує, за рахунок державного бюджету, надання безоплатної правової допомоги та доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Поряд з цим, щовівторка з 09.00 до 13.00 фахівці Центру надають безоплатну правову допомогу людям з порушенням слуху за участі кваліфікованого перекладача жестової мови.

Нагадаємо, Центр знаходиться за адресою:  
м. Київ, вул. Кривоноса, 2-А

тел.: (044) 593-97-60;
e-mail: kyiv4.kyiv@legalaid.gov.ua

та працює з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00 без обідньої перерви.Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги стає більш доступнішим. На виконання статті 59 Конституції України, відповідно до якої кожен має право на професійну правничу допомогу, Міністерством юстиції України було утворено Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Центр) для обслуговування громадян, які фактично проживають в місті Києві.

">


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Правова допомога для осіб з порушеннями слуху

Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2016-11/1479377481_photo_2016-11-17_11-48-41.jpg

Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги стає більш доступнішим. На виконання статті 59 Конституції України, відповідно до якої кожен має право на професійну правничу допомогу, Міністерством юстиції України було утворено Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Центр) для обслуговування громадян, які фактично проживають в місті Києві.

Юридична адреса


Виконавчий апарат
Центрального правління УТОГ:
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 74.

Приймальня:
тел/факс: (044) 246-76-33,
e-mail: cputog@ukr.net
 

Голосування

Все опросы Де ви працюєте?