Уряд затвердив порядок використання коштів для об’єднань осіб з інвалідністю

Дата: 14-03-2018, 15:48 Автор: Admin Переглядів: 221 Надрукувати


Кабінет Міністрів України затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки громадських об’єднань осіб з інвалідністю.


Це рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу.


Так, головним розпорядником коштів буде Міністерство соціальної політики, а розпорядником нижнього рівня - Фонд соціального захисту інвалідів.


Одержувачами цих коштів будуть всеукраїнські громадські об'єднання осіб з інвалідністю та їх спілки, які внесені до реєстру громадських об’єднань, а також підприємства й організації невиробничої сфери, які спрямовують такі кошти на утримання своїх соціально-культурних підрозділів.


Для отримання коштів громадські організації повинні будуть подати до Фонду соцзахисту інвалідів до 30 травня заяву з пакетом документів.


Власна інформаціяКабінет Міністрів України затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки громадських об’єднань осіб інвалідністю. Це рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу.

">


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Уряд затвердив порядок використання коштів для об’єднань осіб з інвалідністю

Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2018-03/1521035836_kabmin_uk.jpg

Кабінет Міністрів України затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки громадських об’єднань осіб інвалідністю. Це рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу.

Юридична адреса


Виконавчий апарат
Центрального правління УТОГ:
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 74.

Приймальня:
тел/факс: (044) 246-76-33,
e-mail: cputog@ukr.net
 

Голосування

Все опросы Де ви працюєте?