Попри труднощі перекладу — діалог відбувся!

Дата: 15-03-2018, 19:19 Автор: Admin Переглядів: 159 Надрукувати


14 березня театральне фойє Культурного центру УТОГ нагадувало телестудію: тут була розміщена апаратура для організації відеозв’язку між Україною та США.


Група нечуючих на чолі з керівництвом УТОГ, Київської організації УТОГ, Київського коледжу легкої промисловості продовжила започатковану раніше практику спілкування зі студентами коледжу Санта Фе (штат Флорида, США) на чолі з викладачем Мішель Феар. Молодих американців цікавили питання діяльності спільноти глухих в Україні, культури нечуючих тощо.

З українського боку їм були надані не лише презентація та інформація з різних сфер діяльності УТОГ, а й завдяки активній участі у підготовці до відеоспілкування колективу Культурного центру УТОГ на чолі з В.М. Гончаренком — невеличкі номери пантоміми, для якої, як відомо, мовних бар’єрів немає.

Від студентів коледжу Санта Фе виступив нечуючий студент з Колумбії, який розповів про спільноту глухих і про себе.

Попри труднощі перекладу (у спілкуванні використовувалися українська жестова, українська словесна, англійська словесна, міжнародна жестова мови), діалог відбувся.


Чекатимемо його продовження.


Власна інформація14 березня театральне фойє Культурного центру УТОГ нагадувало телестудію: тут була розміщена апаратура для організації відеозв’язку між Україною та США.

">


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Попри труднощі перекладу — діалог відбувся!

Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2018-03/medium/1521134756_photo_2018-03-15_19-24-44.jpg

14 березня театральне фойє Культурного центру УТОГ нагадувало телестудію: тут була розміщена апаратура для організації відеозв’язку між Україною та США.

Юридична адреса


Виконавчий апарат
Центрального правління УТОГ:
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 74.

Приймальня:
тел/факс: (044) 246-76-33,
e-mail: cputog@ukr.net
 

Голосування

Все опросы Де ви працюєте?