Перемога у конкурсі «змагаймось за нове життя!»

Дата: 15-03-2018, 19:33 Автор: Admin Переглядів: 115 Надрукувати


Нечуюча студентка Київського коледжу легкої промисловості Діана Довгошея перемогла у ІII Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці.

Студентка коледжу здобула перше місце у номіна­ції «Інсценування», виконавши пісню Лесі Українки «В себе на вежі» українською жестовою мовою.


Переможців та учасників конкурсу 17—18 берез­ня було запрошено до міста Чернівці. У програмі перебування: участь переможців у святковому га­ла-концерті та їх нагородження, відвідання літера­турно-меморіального музею Ольги Кобилянської та екскурсія до Чернівецького національного універси­тету ім. Юрія Федьковича. Діану запросили викона­ти пісню на урочистому відкритті заходу.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ 

Всеукраїнський конкурс уч­нівської та студентської твор­чості «Змагаймось за нове жит­тя!» започаткований відомою громадською діячкою п. Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада) і 10 років проводився в Автоном­ній Республіці Крим Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України (Кримська філія) і Всекримським товариством зв’язків з українцями за межа­ми України (Товариство «Украї­на — Світ») за підтримки Пред­ставництва Президента України в Автономній Республіці Крим, Ялтинського музею Лесі Україн­ки та інших організацій.

Цього року конкурс відбувся у Чернівцях.

У конкурсі можуть брати участь учні 1—11 класів загальноосвіт­ніх навчальних закладів різних форм власності, учні та студенти навчальних закладів І—ІV рівнів акредитації різних форм влас­ності, зокрема ті, які мають інва­лідність, та діти — представники закордонних українців, які ви­явили особисте бажання взяти у ньому участь.

Конкурс проводиться як твор­че змагання учнівської та сту­дентської молоді за номінаці­ями: «декламація», «інсценіза­ція», «твір», «науково-пошукова робота», «малюнок», «аудіовізу­альний твір», «вокал».


Інформація Київського коледжу легкої промисловостіНечуюча студентка Київського коледжу легкої промисловості Діана Довгошея перемогла у ІII Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці.

">


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Перемога у конкурсі «змагаймось за нове життя!»

Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2018-03/medium/1521135184_0-02-05.jpg

Нечуюча студентка Київського коледжу легкої промисловості Діана Довгошея перемогла у ІII Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці.

Юридична адреса


Виконавчий апарат
Центрального правління УТОГ:
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 74.

Приймальня:
тел/факс: (044) 246-76-33,
e-mail: cputog@ukr.net
 

Голосування

Все опросы Де ви працюєте?