lifecell розширює можливості для людей з інвалідністю

Дата: 20-03-2018, 13:07 Автор: Admin Переглядів: 263 НадрукуватиДіджитал-оператор lifecell (www.lifecell.ua) пропонує унікальні для України рішення для осіб з інвалідністю зі слуху: додатки, тарифні плани та кол-центр у супроводі жестовою мовою. Цим компанія підтверджує свій стратегічний вектор сталого розвитку: робити життя людей комфортнішим за допомогою сучасних технологій.


Компанія lifecell розширює свою підтримку для осіб з інвалідністю зі слуху,  пропонуючи ряд сервісів та тарифний план «Світ SMS», розроблений спеціально для людей з порушеннями слуху.

 

Відтепер у кол-центрі lifecell абонентам з порушеннями слуху та мовлення надається підтримка жестовою мовою.

 

Нечуючі абоненти можуть спілкуватися з консультантом кол-центру lifecell за допомогою відео-дзвінка в месенджері BiP. Щоб отримати зворотній відео-дзвінок оператора кол-центру – потрібно подзвонити на короткий номер 5054. Якщо месенджер BiP не встановлений – абонент отримає SMS з посиланням на завантаження.

Месенджер BiP — для відеодзвінків і миттєвих повідомлень в швидкісний 3G мережі. Додаток Месенджер BiP є безкоштовним для всіх користувачів.


Месенджер BIP – це:

  • Додаток нового покоління, який надає можливість обмінюватись миттєвими повідомленнями, голосовими та відео викликами

  • Безкоштовні SMS з BiP на номери lifecell

  • Безкоштовне спілкування у роумінгу

  • Спілкуйтеся з близькими та друзями безкоштовно та без плати за трафік!


Месенджер BiP доступний для використання на пристроях (смартфон, планшет і т.д.) з операційними системами iOS та Android. Для завантаження перейдіть, будь ласка, на Google Play або App Store відповідно до операційної системи Вашого пристрою.
Графік роботи лінії з підтримкою жестовою мовою

 

Графік роботи лінії підтримки: з 9:00 до 21:00 з понеділка по п'ятницю


Як скористатись послугою: абонент із тарифним планом «Світ SMS» телефонує на номер 5054; автоматично надходить SMS з підтвердженням та посиланням на завантаження месенджера BiP; протягом 15 хвилин абонент отримує відеодзвінок в месенджері BiP


Надається стандартний перелік інформаційно-консультаційних послуг, які стосуються виключно послуг та сервісів оператора.

Діджитал-оператор lifecell
(www.lifecell.ua)Діджитал-оператор lifecell (www.lifecell.ua) пропонує унікальні для України рішення для осіб з інвалідністю зі слуху: додатки, тарифні плани та кол-центр у супроводі жестовою мовою. Цим компанія підтверджує свій стратегічний вектор сталого розвитку: робити життя людей комфортнішим за допомогою сучасних технологій.

">


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

lifecell розширює можливості для людей з інвалідністю

Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2018-03/1521200006_life.png

Діджитал-оператор lifecell (www.lifecell.ua) пропонує унікальні для України рішення для осіб з інвалідністю зі слуху: додатки, тарифні плани та кол-центр у супроводі жестовою мовою. Цим компанія підтверджує свій стратегічний вектор сталого розвитку: робити життя людей комфортнішим за допомогою сучасних технологій.

Юридична адреса


Виконавчий апарат
Центрального правління УТОГ:
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 74.

Приймальня:
тел/факс: (044) 246-76-33,
e-mail: cputog@ukr.net
 

Голосування

Все опросы Де ви працюєте?