Щодо стану справ на Маріупольському ВП «Азовреле» УТОГ

Дата: 21-11-2016, 12:54 Автор: Admin Переглядів: 579 Надрукувати

Щодо стану справ на Маріупольському ВП «Азовреле» УТОГУ зв’язку із початком бойових дій на сході України, подібно до інших підприємств цього регіону, Маріупольське ВП «Азовреле» УТОГ з 2014 р. почало відчувати значні складності у проведенні своєї виробничої діяльності. Під час активного обстрілу міс­та на початку 2015 р. «Азовреле» взагалі призупинило свою роботу.


Відповідно до розпорядження ЦП УТОГ була сформована ревізійна група, яка у період з 18 по 20 жовтня 2016 року здійснила перевірку стану справ на підприємстві.


В її результаті було встановлено, що на «Азовреле» на даний час не працюють та не виробляють продукцію, знач­на частина будівель та споруд знаходиться у занедбаному стані, елект­ропостачання цехів відсутнє через роз-укомплектованість розподільчих щитів та частково зрізані кабелі живлення, охорона підприємства відсутня. Від загальної кількості верстатів та обладнання в цехах залишилося лише декілька одиниць. У багатьох місцях наявні сліди вирізання металевих конструкції, трубопроводів, монорельсів тощо.


Фінансової звітності підприємства за останні роки в наявності не виявлено.

На території підприємства є орендарі, договори оренди з якими належним чином не оформлені, а орендна плата сплачуються невстановленим особам.


У відповідній постанові президії ЦП УТОГ роботу підприємства було визнано незадовільною, наголошено на необхідності прийняття рішення щодо його подальшого статусу та використання виробничих потужностей УТОГ, що знаходяться в Маріуполі.


Враховуючи попередній досвід передачі Харківській та Запорізькій облорганізаціям УТОГ рухомого та нерухомого майна УТОГ у Луганській та Донецькій областях — на територіях, які перебувають під контролем України, президія ЦП УТОГ своєю постановою від 26.10.16 р. прийняла рішення передати все рухоме та нерухоме майно в Маріуполі на баланс Запорізької облорганізації УТОГ.


Є. ДЕМБІНСЬКИЙ, 

провідний інженер з ремонту 

виробничого відділу виконавчого апарату ЦП УТОГУ зв’язку із початком бойових дій на сході України, подібно до інших підприємств цього регіону, Маріупольське ВП «Азовреле» УТОГ з 2014 р. почало відчувати значні складності у проведенні своєї виробничої діяльності. Під час активного обстрілу міста на початку 2015 р. «Азовреле» взагалі призупинило свою роботу.

">


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Щодо стану справ на Маріупольському ВП «Азовреле» УТОГ

Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2016-11/medium/1479725570_1479722976_p61019-093911.jpg

У зв’язку із початком бойових дій на сході України, подібно до інших підприємств цього регіону, Маріупольське ВП «Азовреле» УТОГ з 2014 р. почало відчувати значні складності у проведенні своєї виробничої діяльності. Під час активного обстрілу міста на початку 2015 р. «Азовреле» взагалі призупинило свою роботу.

Юридична адреса


Виконавчий апарат
Центрального правління УТОГ:
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 74.

Приймальня:
тел/факс: (044) 246-76-33,
e-mail: cputog@ukr.net
 

Голосування

Все опросы Де ви працюєте?