Вирішуємо проблеми за допомогою урядової «гарячої лінії»

Дата: 7-04-2018, 16:30 Автор: Admin Переглядів: 194 Надрукувати

Урядовий контактний центр через урядову «гарячу лінію» створив можливість для осіб з порушеннями слуху подавати звернення зі скаргами та пропозиціями до органів виконавчої влади за допомогою скайп-зв’язку та перекладача жестової мови.


Нагадуємо, що на урядовій «гарячій лінії» реєструються та розглядаються лише звернення, які стосуються компетенції органів виконавчої влади.


Наприклад, це такі питання: отримання пільг; виплата пенсій; надання матеріальної допомоги; оформлення субсидії; виплати зарплати та збереження робочих місць; працевлаштування; покращення житлових умов; виділення земельних ділянок. якість надання медичних, соціальних та інших послуг тощо.


Урядова «гаряча лінія» працює:

у робочі дні з 9:00 до 18:00,

у п’ятницю з 9:00 до 16:45.

Неділя та святкові дні — вихідні.


Як скористатися послугами урядової гарячої лінії за допомогою перекладача жестової мови, розповідається у відеоінструкції


Звертайтеся і вирішуйте свої проблеми!


Інформація інформаційно-видавничого апарату ЦП УТОГУрядовий контактний центр через урядову «гарячу лінію» створив можливість для осіб з порушеннями слуху подавати звернення зі скаргами та пропозиціями до органів виконавчої влади за допомогою скайп-зв’язку та перекладача жестової мови.

">


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Вирішуємо проблеми за допомогою урядової «гарячої лінії»

Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2018-04/medium/1523110063_instructions_skype-0-00-01-416.jpg

Урядовий контактний центр через урядову «гарячу лінію» створив можливість для осіб з порушеннями слуху подавати звернення зі скаргами та пропозиціями до органів виконавчої влади за допомогою скайп-зв’язку та перекладача жестової мови.

Юридична адреса


Виконавчий апарат
Центрального правління УТОГ:
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 74.

Приймальня:
тел/факс: (044) 246-76-33,
e-mail: cputog@ukr.net
 

Голосування

Все опросы Де ви працюєте?