Про підсумки роботи за 9 місяців і не лише про це (продовження)

Дата: 21-11-2016, 13:14 Автор: Admin Переглядів: 579 Надрукувати

На засіданні президії ЦП УТОГ 26 жовтня було розглянуто питання «Про результати ревізії Запорізької обласної організації УТОГ».

Відзначено, що керівництвом облорганізації вживались певні заходи з покращення її діяльності. Але, разом з тим, ревізією виявлені грубі помилки у веденні фінансово-господарської діяльності.

За неналежну організацію бухгалтерського обліку, а також за нецільове використання бюджетних коштів рішенням президії ЦП УТОГ голові Запорізької облорганізації УТОГ В.Ю. Дюжеву оголошено догану. Його зобов’язано у найкоротший термін усунути виявлені порушення, розглянути матеріали перевірки на засіданні президії облорганізації та затвердити план заходів з усунення недоліків.

Ще одним складним питанням, що розглядалось на порядку денному президії ЦП УТОГ, стала інформація про роботу Маріупольського ВП «Азовреле» УТОГ, з якою у супроводі фото-слайдів виступив заступник голови з виробничих питань В.Ф. Цимбалюк (про це читайте нижче окремий матеріал, підготовлений провідним інженером з ремонту виконавчого апарату ЦП УТОГ Є.Й. Дембінським).

На президії ЦП УТОГ було також розглянуто цілий ряд інших питань, у тому числі:
  • про результати роботи інвестиційного фонду УТОГ за 9 місяців 2016 року (доповідач — О.Ю. Бутенко);
  • про затвердження перспективного плану заходів з виконання Концепції економічного і соціального розвитку УТОГ на 2016 — 2021 роки та плану заходів з виконання критичних зауважень та пропозицій, висловлених учасниками ХІХ з’їзду УТОГ (доповідач — С.В. Котельянець);
  • про формування проекту бюджету УТОГ та попередні завдання з основних показників діяльності підприємств УТОГ на 2017 рік (доповідач — В.В. Шевчук);
  • про внесення змін до форми річної статистичної звітності з організаційно-масової та реабілітаційної роботи (доповідач — С.В. Котельянець);
  • про затвердження у новій редакції опису Емблеми УТОГ та нового фірмового бланку УТОГ (доповідач — С.В. Котельянець);
  • про структуру виконавчого апарату ЦП УТОГ (доповідач — І.І. Чепчина);
  • про відзначення заступника директора з навчально-виховної роботи Львівського ШП «Силует» УТОГ Г.С. Богачика відзнакою Товариства «За заслуги»
  • інші питання порядку денного, з яких були прийняті відповідні постанови.


Інф. «НЖ»На засіданні президії ЦП УТОГ 26 жовтня було розглянуто питання «Про результати ревізії Запорізької обласної організації УТОГ». Відзначено, що керівництвом облорганізації вживались певні заходи з покращення її діяльності. Але, разом з тим, ревізією виявлені грубі помилки у веденні фінансово-господарської діяльності.

">


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Категория: Iнформація

Назад

Про підсумки роботи за 9 місяців і не лише про це (продовження)

Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2016-11/1479726771_1477918414_1476114339_zasedanie.jpg

На засіданні президії ЦП УТОГ 26 жовтня було розглянуто питання «Про результати ревізії Запорізької обласної організації УТОГ». Відзначено, що керівництвом облорганізації вживались певні заходи з покращення її діяльності. Але, разом з тим, ревізією виявлені грубі помилки у веденні фінансово-господарської діяльності.

Юридична адреса


Виконавчий апарат
Центрального правління УТОГ:
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 74.

Приймальня:
тел/факс: (044) 246-76-33,
e-mail: cputog@ukr.net
 

Голосування

Все опросы Де ви працюєте?