» » Про підсумки роботи за 9 місяців і не лише про це (продовження)

Про підсумки роботи за 9 місяців і не лише про це (продовження)

На засіданні президії ЦП УТОГ 26 жовтня було розглянуто питання «Про результати ревізії Запорізької обласної організації УТОГ».

Відзначено, що керівництвом облорганізації вживались певні заходи з покращення її діяльності. Але, разом з тим, ревізією виявлені грубі помилки у веденні фінансово-господарської діяльності.

За неналежну організацію бухгалтерського обліку, а також за нецільове використання бюджетних коштів рішенням президії ЦП УТОГ голові Запорізької облорганізації УТОГ В.Ю. Дюжеву оголошено догану. Його зобов’язано у найкоротший термін усунути виявлені порушення, розглянути матеріали перевірки на засіданні президії облорганізації та затвердити план заходів з усунення недоліків.

Ще одним складним питанням, що розглядалось на порядку денному президії ЦП УТОГ, стала інформація про роботу Маріупольського ВП «Азовреле» УТОГ, з якою у супроводі фото-слайдів виступив заступник голови з виробничих питань В.Ф. Цимбалюк (про це читайте нижче окремий матеріал, підготовлений провідним інженером з ремонту виконавчого апарату ЦП УТОГ Є.Й. Дембінським).

На президії ЦП УТОГ було також розглянуто цілий ряд інших питань, у тому числі:
  • про результати роботи інвестиційного фонду УТОГ за 9 місяців 2016 року (доповідач — О.Ю. Бутенко);
  • про затвердження перспективного плану заходів з виконання Концепції економічного і соціального розвитку УТОГ на 2016 — 2021 роки та плану заходів з виконання критичних зауважень та пропозицій, висловлених учасниками ХІХ з’їзду УТОГ (доповідач — С.В. Котельянець);
  • про формування проекту бюджету УТОГ та попередні завдання з основних показників діяльності підприємств УТОГ на 2017 рік (доповідач — В.В. Шевчук);
  • про внесення змін до форми річної статистичної звітності з організаційно-масової та реабілітаційної роботи (доповідач — С.В. Котельянець);
  • про затвердження у новій редакції опису Емблеми УТОГ та нового фірмового бланку УТОГ (доповідач — С.В. Котельянець);
  • про структуру виконавчого апарату ЦП УТОГ (доповідач — І.І. Чепчина);
  • про відзначення заступника директора з навчально-виховної роботи Львівського ШП «Силует» УТОГ Г.С. Богачика відзнакою Товариства «За заслуги»
  • інші питання порядку денного, з яких були прийняті відповідні постанови.


Інф. «НЖ»На засіданні президії ЦП УТОГ 26 жовтня було розглянуто питання «Про результати ревізії Запорізької обласної організації УТОГ». Відзначено, що керівництвом облорганізації вживались певні заходи з покращення її діяльності. Але, разом з тим, ревізією виявлені грубі помилки у веденні фінансово-господарської діяльності.

">
ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!