Привітали ювіляра

Дата: 5-05-2018, 18:18 Автор: Admin Переглядів: 90 Надрукувати


Після святкових вихідних у працівників виконавчого апарату Центрального правління УТОГ була приємна нагода зібратися разом, щоб привітати ювіляра: 28 квітня заступник голови ЦП УТОГ з виробничих питань Володимир Федорович ЦИМБАЛЮК відзначив своє 65-річчя.


Тепло привітали Володимира Федоровича колеги по роботі. Голова УТОГ І.І. Чепчина особливо підкреслила його високі ділові якості, вміння працювати з людьми, знаходити спільну мову з нечуючими працівниками, наполегливо відстоювати інтереси Товариства. Ірина Іванівна вручила ювіляру вітальну адресу Міністерства соціальної політики України.


Володимир Федорович працює в УТОГ з 2004 року, коли він прийшов на посаду заступника голови з виробничих питань. Він вже тоді мав значний досвід роботи за фахом (у 1991 році закінчив Київський ордена Трудового Червоного Прапора інженерно-будівельний інститут) на різних інженерних та керівних посадах. 


Працюючи в Українському товаристві глухих на посаді заступника голови з виробничих питань, він проводить значну роботу з удосконалення виробничої діяльності на підприємствах системи УТОГ, займається їх технічним переоснащенням, завантаженням виробничих потужностей обсягами робіт, впровадженням у виробництво нових видів продукції. Маючи великий досвід роботи та багатий творчий потенціал, Володимир Федорович приділяє значну увагу контролю за роботою підприємств системи УТОГ, надаючи їм всебічну допомогу у розв'язанні організаційних, виробничих, економічних та інших питань, спрямованих на вирішення трудових і соціально-економічних проблем осіб з інвалідністю зі слуху.


Високий професіоналізм В.Ф. Цимбалюка і накопичений ним досвід керівної роботи, сумлінність та ініціативність позитивно вплинули на поліпшення виробничих та економічних показників діяльності підприємств УТОГ.


За багаторічну сумлінну працю в Українському товаристві глухих, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики соціального захисту осіб з інвалідністю зі слуху В.Ф. Цимбалюк відзначений державною нагородою — орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, а також був нагороджений Почесними грамотами президії ЦП УТОГ, Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики України.


Інф. «НЖ»Після святкових вихідних у працівників виконавчого апарату Центрального правління УТОГ була приємна нагода зібратися разом, щоб привітати ювіляра: 28 квітня заступник голови ЦП УТОГ з виробничих питань Володимир Федорович ЦИМБАЛЮК відзначив своє 65-річчя.

">


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Привітали ювіляра

Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2018-05/medium/1525533336_photo_2018-05-05_18-10-56-1.jpg

Після святкових вихідних у працівників виконавчого апарату Центрального правління УТОГ була приємна нагода зібратися разом, щоб привітати ювіляра: 28 квітня заступник голови ЦП УТОГ з виробничих питань Володимир Федорович ЦИМБАЛЮК відзначив своє 65-річчя.

Юридична адреса


Виконавчий апарат
Центрального правління УТОГ:
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 74.

Приймальня:
тел/факс: (044) 246-76-33,
e-mail: cputog@ukr.net
 

Голосування

Все опросы Де ви працюєте?