» » Відзначення ювілею УТОГ в наших організаціях

Відзначення ювілею УТОГ в наших організаціях


ВІННИЦЯ

Нещодавно відбулося святкування подвійного ювілею у Вінниці, де відзначили і власну ювілейну дату, і річницю з дня народження УТОГ.

Привітати весь колектив Вінницької обласної організації Україн­ського товариства глухих прийшли численні гості та представни­ки владних структур, які відзначили її вагомий внесок у соціальний розвиток людей з інвалідністю Вінниччини.Вже багато років поспіль вони діють у налагодженій співпраці та мають чималі здобутки і результати спільної діяльності і допомага­ють нечуючим мешканцям Вінниці, Вінницької області та, власне, громадянам України з усіх куточків держави в професійній, трудо­вій і соціальній реабілітації, захисті їх законних прав і інтересів та утвердженні статусу громадян, всебічно інтегрованих у суспільство.

Приємно, що у святковому концерті взяли участь вихованці всіх спеціальних навчальних закладів Вінницької області та студенти Ві­нницького будівельно-архітектурного коледжу.


ШОСТКА 

У м. Шостка Сумської області, у Центрі естетичного виховання «Юність» відбулися урочистості, приуро­чені до 85-річчя Українського товариства глухих.

У залі зібралися представники організації з Києва, Шостки, Конотопа, Дружби, Ямполя, Путивля... З юві­леєм однієї з найстаріших в Україні громадських ор­ганізації присутніх привітали народний депутат Ігор Молоток, заступник міського голови Ніна Сиваєва.

«Ми зібралися, щоб відзначити ювілей організації, яка 85 років об’єднує людей з вадами слуху. І не ли­ше об’єднує, але й захищає, підтримує… Особисто нашій з вами дружбі — багато років і щиро можу за­свідчити сьогодні: ще не було випадку, коли б ви ме­не не почули. Будь-яка важлива справа, яку ми ро­били спільно, знаходила суспільний відгук, завдяки і вашим зусиллям. Я вам щиро вдячний за це!.. Завж­ди можете розраховувати на мою допомогу!», —за­значив, виступаючи на урочистостях, Ігор Молоток.

До присутніх звернулася заступник міського го­лови Ніни Сиваєва. Вона передала вітання від мера Шостки Миколи Ноги. «Ми завжди підтримуємо гро­мадські организации і будемо підтрімувати», — під­креслила вона.На урочистостях виступив заступник голови Україн­ського товариства глухих Віктор Шевчук. «УТОГ 85 ро­ків поруч з вами. Мало в Україні громадських органі­зацій, які можуть похвалитися таким поважним віком», — сказав він. Згідно з інформацією Віктора Шевчука, сьогодні в країні налічується близько 46 тисяч осіб з порушеннями слуху, у Сумській області — 1 330 осіб. Шосткинська територіальна організація УТОГ (в неї входять Путивль, Глухів, Ямпіль, С.-Буда, Дружба) об’єднує 186 осіб. Вона одна з кращих в Україні.

До речі, за підсумками роботи за 2017 рік кращою серед більш ніж 130 керівників територіальних орга­нізацій визнано голову Шосткинської ТО Світлану Аві­ленко. Їй вручили диплом і кубок.

Почесною грамотою президії Центрального прав­ління УТОГ відзначений народний депутат України Ігор Молоток. Віктор Шевчук розповів, що завдяки підтримці парламентарія в минулому році УТОГ от­римало додаткове державне фінансування. Подя­кою була відзначена помічник народного депутата Ігоря Молотка, депутат міськради Олена Шульга.

Віктор Шевчук вручив Почесну грамоту президії ЦП УТОГ керівнику Сумської обласної організації УТОГ Олесі Ковтун.

Відбувся концерт, в якому взяли участь артисти Сумського будинку культури УТОГ, а також творчі ко­лективи Центру естетичного виховання.


ХЕРСОН

З нагоди знаменної дати в Будинку культури УТОГ Хер­сон відбулися урочистості та святковий концерт. Вітали ювілярів начальник управління з питань аналізу бюдже­ту та регіональних програм виконавчого апарату Херсон­ської обласної ради Ігор Шепелєв, заступник голови Хер­сонської обласної державної адміністрації Вадим Чабан і начальник управління соцполітики міськради Олена Рузгіс.
«85 років невтомної допомоги нечуючим у професійній, трудовій та соціальній реабілітації, захисті ваших законних прав та інтересів. Дата немаленька і вона свідчить про те, що ваша організація необхідна. Про це говорить і величез­на кількість людей в залі. УТОГ є відкритою організацією. Тут кожен може знайти підтримку і захист», — сказав Ігор Шепелєв і побажав кожному здоров’я, а організації довгих років існування. Крім того, Ігор Шепелєв виконав приємну місію —нагородив кращих утоговців почесними грамота­ми Херсонської обласної ради. Так, за багаторічну сумлін­ну працю, вагомий особистий внесок у справу реабілітації інвалідів по слуху та з нагоди 85-річчя від дня створення Українського товариства глухих Почесною грамотою Хер­сонської обласної ради відзначені: Ольга Левадна, пере­кладач-дактилолог Херсонського базового медичного ко­леджу Херсонської обласної ради; Світлана Першина, еко­номіст Херсонського УВП УТОГ; Олександра Щербина, за­ступник директора Херсонського навчально-виробничого підприємства Українського товариства глухих.

У своєму виступі голова УТОГ Ірина Чепчина подякувала обласній владі за підтримку у вирішенні проблемних пи­тань глухих і слабочуючих і вручила активістам Товариства відомчі відзнаки.


МИКОЛАЇВ

17 травня Миколаївська обласна організація УТОГ відзначила 85- ту річницю Українського товариства глухих.

На святковому заході «Там, де зігріваються серця» були присутні голова ЦП УТОГ Ірина Чепчина, голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук, депутат Миколаївської обласної ради На­дія Іванова, директор обласного відділення фонду соціального за­хисту інвалідів Ірина Чекарь.


Кращі працівники та ативісти УТОГ були відзначені відомчи­ми нагородами, яякі вркїучила голова УТОГ Ірина Чепчина. Голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук вручив Почесні грамоти працівникам, які постійно вирішують соціально-побутові проблеми нечуючих людей.

Незабутній концерт подарував творчий дитячо-підлітковий тан­цювальний колектив «Bezslov» та учасники художньої самодіяль­ності обласного Будинку культури глухих.


Відзначення ювілею УТОГ в організаціях: Вінниця, Шостка, Херсон, Миколаїв

">

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

Відзначення ювілею УТОГ в наших організаціях

2018-05-23
Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2018-05/medium/1527077309_31357632_1679484618794615_3526825382594853508_n.jpg

Відзначення ювілею УТОГ в організаціях: Вінниця, Шостка, Херсон, Миколаїв

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!