» » З днем народження, Валерію Михайловичу!

З днем народження, Валерію Михайловичу!

Сьогодні, 14 червня, відзначає свій день народження Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Адміністрації Президента України Валерій Михайлович СУШКЕВИЧ.


Шановний Валерію Михайловичу! 

Прийміть від мене особисто і від усіх членів Українського товариства глухих найщиріші вітання з Днем народження!
Завдяки яскравим лідерським якостям, відповідальності і самовідданості у відстоюванні державницької позиції у важливій справі соціального та правового захисту осіб з інвалідністю, зокрема осіб з порушеннями слуху, Ви здобули заслужену повагу і визнання у суспільстві в цілому і в нашому Товаристві зокрема.
Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи радість життя, здійснення планів і мрій, вірних і надійних друзів, колег, партнерів. Нехай любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею!
Від усього серця бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпності життєвих сил та наснаги у здійсненні великих звершень на благо тих, хто так потребує Вашої допомоги та підтримки.
 

З повагою, голова Українського товариства глухих Ірина Чепчина 


На знак особливих заслуг Валерія Михайловича перед нашим Товариством і подяки за неоціненну підтримку та допомогу, надану ним, нещодавно, під час святкування ювілею УТОГ у Культурному центрі УТОГ, йому був вручений членський квиток УТОГ.


Сьогодні, 14 червня, відзначає свій день народження Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Адміністрації Президента України Валерій Михайлович СУШКЕВИЧ.

">
ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Оцініть дизайн сайту


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!