» » «МайстерШеф. Діти» – в Ужгороді

«МайстерШеф. Діти» – в Ужгороді

23 червня 2018 року в Ужгороді відбувся популярний захід – кулінарно-розважальне шоу «МайстерШеф. Діти».

Невеличка довідка: кулінарне шоу «МайстерШеф. Діти» – українська адаптація англійського формату Junior MasterChef, в якому приймають участь діти від 8 до 12 років, змагаючись у приготуванні страв.

У згаданому шоу в Ужгороді приймали участь також і нечуючі дітки. За допомогою перекладача жестової мови вони мали можливість прослухати лекції про корисні та шкідливі продукти, розповісти, як вони допомагають своїм мамам вдома на кухні. А головне – за допомогою дорослих діти вчилися чистити овочі та фрукти, готували салати та яблучний пиріг. Шоу справило на дітей надзвичайне враження, їхня активність та емоції били через край. Всі учасники отримали в подарунок пряники-медалі та сертифікати «МайстерШеф». Завдяки кулінарному шоу дітки змогли оцінити щоденну кропітку працю своїх матусь і пообіцяли завжди допомагати їм в приготуванні їжі.За повідомленням ФБ

23 червня 2018 року в Ужгороді відбувся популярний захід – кулінарно-розважальне шоу «МайстерШеф. Діти». (Невеличка довідка: кулінарне шоу «МайстерШеф. Діти» – українська адаптація англійського формату Junior MasterChef, в якому приймають участь діти від 8 до 12 років, змагаючись у приготуванні страв).

">
ПОПУЛЯРНЕ

Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!