» » Знову розглянуто підсумки роботи черкаського УВП УТОГ

Знову розглянуто підсумки роботи черкаського УВП УТОГ

На засіданні президії ЦП УТОГ, яке відбулося 22 жовтня, одним з основних питань стали результати тематичної перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності Черкаського УВП УТОГ за період його роботи з 01.01 до 01.10.2018 р.


Слід зазначити, що у зв’язку з незадовільними результатами роботи виробничо-господарська діяльність Черкаського УВП УТОГ у 2018 році аналізувалася ЦП УТОГ вже неодноразово.

Так, згідно з постановою президії ЦП УТОГ від 25.04.2018 року за наявність у 1 кварталі 2018 року чистих збитків, відсутність на Черкаському УВП УТОГ роботи з підбору, підготовки і висування глухих на посади керівників або спеціалістів, незабезпечення повної зайнятості працівників і низький рівень середньомісячної заробітної плати у працівників із числа осіб з інвалідністю зі слуху, а також за невиконання у 1 кварталі 2018 року передбачених бізнес-планом підприємства на цей рік завдань з обсягів виробництва продукції у діючих цінах директору Черкаського УВП В.А. Кузіну було оголошено догану. Цією ж постановою директора зобов’язували вжити конкретних заходів для покращення фінансового і економічного стану підприємства.

22 червня 2018 року працівниками виконавчого апарату ЦП УТОГ було проведено перевірку з питань цільового й ефективного використання Черкаським УВП УТОГ нерухомого майна УТОГ, яке передане йому президією ЦП УТОГ у господарське відання. За підсумками перевірки розпоряд­женням ЦП УТОГ директора Черкаського УВП УТОГ В.А. Кузіна зобов’язували забезпечити вчасне і повне виконання доручень ЦП УТОГ, які наводилися у додатках до розпорядження.

27 вересня 2018 року до ЦП УТОГ зі скаргою на неякісне проведення ремонту даху звернувся орендар Черкаського УВП УТОГ А.А. Єгупов. У своїй скарзі орендар вказав, що у дощову погоду внаслідок протікання даху водою заливаються його обладнання та матеріальні цінності, елект­ричні прилади й кабелі, розподільчі елект­ричні щити. Також орендар повідомив, що на ремонт даху він надавав у 2017 році кошти в рахунок сплати орендної плати. Ремонт проводився у червні 2017 року силами працівників Черкаського УВП із не­якісних матеріалів, непрофесійно й недбало. На подану відповідно до законодавства на ім’я директора підприємства В.А. Кузіна письмову заяву з проханням відремонтувати покрівлю орендар письмової відповіді не отримав.

Для перевірки результатів виконання Черкаським УВП УТОГ розпорядження ЦП УТОГ та інших питань на підприємство була направлена група працівників виконавчого апарату ЦП УТОГ. Результати тематичної перевірки УВП були оформлені актом від 09.10.2018 року. В результаті перевірки встановлено наступне:

— заходи зі стабілізації роботи Черкаського УВП УТОГ, які були передбачені постановою президії ЦП УТОГ від 25.04.2018 року, не виконані;

— заходи з усунення порушень, які були виявлені за підсумками проведеної тематичної перевірки підприємства 22.06.2018 року і наведені у розпорядження ЦП УТОГ від 16.07.2018 року, також не виконані;

— перевіркою інших питань були виявлені нові порушення у роботі підприємства.

Президія Центрального правління УТОГ постановила за наявність станом на 09.10.2018 року заборгованості з перерахувань до бюджету УТОГ мінімальних щомісячних відрахувань від виробничої діяльності і з доходів від надання майна УТОГ у оренду та перед інвестиційним фондом УТОГ (порушення пункту 3.9 Контракту про найм на роботу директора підприємства), невиконання передбачених бізнес-планом Черкаського УВП УТОГ за 9 місяців 2018 року завдань з обсягів виробництва продукції у діючих цінах (невиконання пункту 3.4 Контракту), а також за допущені грубі порушення затвердженого постановою президії ЦП УТОГ від 25.04.2018 р. Положення про порядок надання нерухомого майна УТОГ в оренду (порушення пункту 3.19 Контракту) достроково розірвати Контракт про найм на роботу директора Черкаського УВП УТОГ В.А. Кузіна і звільнити його з посади.

Прийнято рішення тимчасово призначити на посаду директора Черкаського УВП УТОГ головного бухгалтера підприємства М.Г. Землянка, затвердити план заходів з усунення порушень і недоліків, які були виявлені у роботі Черкаського УВП УТОГ за підсумками проведеної тематичної перевірки та зобов’язати М.Г. Землянка забезпечити вчасне і повне виконання заходів з усунення порушень і недоліків у роботі підприємства, у термін до 01.01.2019 року узгодити з ЦП УТОГ та Черкаською обласною організацією бізнес-план підприємства на 2019 рік, виконати ряд інших важливих заходів, зазначених у постанові президії ЦП УТОГ.


Інформація ВА ЦП УТОГНа засіданні президії ЦП УТОГ, яке відбулося 22 жовтня, одним з основних питань стали результати тематичної перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності Черкаського УВП УТОГ за період його роботи з 01.01 до 01.10.2018 р.

">

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

Знову розглянуто підсумки роботи черкаського УВП УТОГ

2018-11-07
Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2018-11/medium/1541502247_p1180540.jpg

На засіданні президії ЦП УТОГ, яке відбулося 22 жовтня, одним з основних питань стали результати тематичної перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності Черкаського УВП УТОГ за період його роботи з 01.01 до 01.10.2018 р.

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!