» » Заява президії ЦП УТОГ стосовно дій І.В. Киви та Соціалістичної партії України

Заява президії ЦП УТОГ стосовно дій І.В. Киви та Соціалістичної партії України

ЗВЕРНЕННЯ
 президії Центрального правління УТОГ
з приводу випадків використання Товариства у політичних цілях

Президія Центрального правління Українського товариства глухих заявляє:

Про порушення Соціалістичною партією України принципу самоврядності громадського об'єднання (ч.3 ст. 3 ЗУ "Про громадські об'єднання") та пунктів 10-11 Статуту УТОГ про керівні і виконавчі органи УТОГ внаслідок дій, за якими СПУ без погодження з Всеукраїнською громадською організацією осіб з інвалідністю "Українське товариство глухих" - найбільшим в Україні громадським об'єднанням у формі громадської організації осіб з інвалідністю зі слуху зі всеукраїнським статусом, яка здійснює свою діяльність на території України відповідно до Конституції України, чинного законодавства та свого Статуту, основною метою статутної діяльності якої є соціальний захист глухих та надання їм допомоги у захисті їх законних прав і інтересів, призначила радником голови соціалістичної партії України - І.В. Ківи, без відповідних делегувань представника УТОГ, члена УТОГ Таран Ольгу.

Звертаємо увагу засобів масової інформації та громадськості на те, що жодних повноважень на представництво інтересів УТОГ та осіб з порушеннями слуху в Соціалістичні партії України президією ЦП УТОГ не надавалося.

З наближенням виборів в Україні, прагнучи використати авторитет нашого Товариства — однієї з найстаріших, найбільших і найвпливовіших громадських організацій осіб з інвалідністю в Україні — деякі політичні сили роблять спроби застосувати її потенціал у власних цілях.

При цьому ними абсолютно не враховується позиція самого Товариства, яке свідомо стоїть осторонь політичних процесів, оскільки поєднує осіб з порушеннями слуху з різних куточків України, серед яких є люди з різними політичними поглядами і різною ментальністю. Основне для УТОГ — захист їхніх прав та інтересів, надання їм допомоги у вирішенні різних життєво важливих питань тощо.

Проте, ігноруючи цю позицію, на з’їзді Соціалістичної партії України, який відбувся 3 листопада 2018 року, під час виступу її нинішнього лідера І.В. Киви на сцену були запрошені «представник товариства глухих України і радник глави СПУ з питань слабкочуючих» (саме так написано у статті Олени Степанової про цю подію в газеті «Сегодня» від 9 листопада ц. р.).

Хто ці люди, прізвища яких у публікації не вказані? Хто їх уповноважив виступати від спільноти глухих?

З усією відповідальністю заявляємо, що президія ЦП УТОГ нікому таких повноважень виступати від імені нашого Товариства не надавала і висловлюємо своє обурення діями лідера СПУ, які вступають у повне протиріччя з вимогами Закону України «Про громадські об'єднання» та зі Статутом нашого Товариства.Враховуючи сказане вище, вимагаємо від Соціалістичної партії України надання публічного роз’яснення через пресу факту, який мав місце на її з’їзді 3 листопада.

У разі подальшого використання авторитету УТОГ у подібних випадках залишаємо за собою право звернутися за захистом до суду і керівних інстанцій.


Інформація ВА ЦП УТОГОфіційний сайт UTOG.ORG © 2018

Заява президії ЦП УТОГ стосовно дій І.В. Киви та Соціалістичної партії України

2018-11-26
Iнформація /templates/NEW-UTOG/dleimages/no_image.jpg Президія Центрального правління Українського товариства глухих заявляє: Про порушення Соціалістичною партією України принципу самоврядності громадського об'єднання (ч.3 ст. 3 ЗУ "Про громадські об'єднання") та пунктів 10-11 Статуту УТОГ про керівні і виконавчі органи УТОГ внаслідок дій, за якими СПУ без погодження з Всеукраїнською громадською організацією осіб з інвалідністю "Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!