» » Вітаємо Н.М. Каменську з високою державною нагородою!

Вітаємо Н.М. Каменську з високою державною нагородою!


Вітаємо Н.М. Каменську з високою державною нагородою!


 КАМЕНСЬКА Наталія Миколаївна народилась 6 вересня 1961 року у Києві, у родині робітників. Частково втратила слух у ранньому дитинстві. Навчалась серед чуючих дітей, у школі з логопедичним ухилом, яку закінчила з відзнакою. У 1978 році вступила до Київського технікуму легкої промисловості, де вперше зустрілась з нечуючими людьми й почала вивчати жестову мову.


У 1982 р., після закінчення технікуму з червоним дипломом, отримала відмову у працевлаштуванні на СПКТБ УТОГ за спеціальністю «Технологія швейного виробництва» через скорочення штатів на підприємстві. Натомість була направлена на роботу на Республіканські курси підвищення кваліфікації керівних працівників і фахівців УТОГ, де почала працювати методистом. У 1983 –1988 роках заочно навчалась на дефектологічному факультеті Київського педагогічного інституту ім. А.М. Горького. По закінченні навчання одержала диплом з відзнакою, за спеціальністю – сурдопедагог, вчитель української мови та літератури.


Незадовго до ліквідації Республіканських курсів підвищення кваліфікації перейшла на роботу в оргвідділ апарату Центрального правління УТОГ. У 1991 по 1997 рр. працювала інструктором, заступником начальника оргвідділу, а з 1997 р., на прохання керівництва УТОГ, з метою вирішення гострих кадрових проблем в редакції газети «Наше життя» УТОГ перейшла на посаду редактора, на якій працює до цього часу.


Стояла біля витоків створення Об'єднання нечуючих педагогів, надаючи допомогу в питаннях реєстрації та налагодження роботи цієї нової громадської організації. З 2002 р. на громадських засадах була відповідальним секретарем Об'єднання нечуючих педагогів, а в 2006 р. обрана її президентом.


У 2001 р. нагороджена знаком «Відмінник УТОГ», у 2003 р. – Почесною грамотою Кабінету Міністрів України й Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики України з врученням пам'ятного знака. Нагороджена подякою мера м Києва. Номінант творчої акції «Зорі надії».


У 2006 р. нагороджена знаком «За заслуги» Мінпраці і званням «Почесний член УТОГ».

 

 


2 грудня 2016 року Президент України П.О. Порошенко підписав указ про присвоєння Н.М. Каменській звання «Заслужений працівник соціальної сфери».Президент України П.О. Порошенко підписав указ про присвоєння Н.М. Каменській звання «Заслужений працівник соціальної сфери». Біография Каменської.

">

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

Вітаємо Н.М. Каменську з високою державною нагородою!

2016-12-30
Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2016-12/1483100642_bd3r9534____10.jpg

Президент України П.О. Порошенко підписав указ про присвоєння Н.М. Каменській звання «Заслужений працівник соціальної сфери». Біография Каменської.

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!