» » Неймовірна подія в житті глухих

Неймовірна подія в житті глухих

Сталася визначна подія! Маємо ще один яскравий приклад успішної політичної кар’єри осіб з порушеннями слуху: Депутат Європейського парламенту Хельга Стівенс на рівних боролася за посаду президента цієї організації і посіла третє місце. 


Нагадаємо, що вперше депутатом Європейського парламенту у 2009 році був обраний глухий Адам Коса з Угорщини – керівник Угорської асоціації глухих і слабочуючих. Партія, від якої він балотувався, отримала більшість голосів угорських виборців – 56%, і Коса був упевнено обраний депутатом Європарламенту. Зараз, крім Адама Коси, у складі Європарламенту є ще три нечуючих особи. Одна з них – бельгійка Хельга Стивенс, досягла більших успіхів – вперше в історії Європейського парламенту ця нечуюча жінка на рівних боролася за обрання на посаду президента цієї престижної європейської організації. Це визначна подія для спільноти глухих усього світу! 


Вибори президента Європарламенту відбулися 17 січня 2017 року, в ході них були висунуті 7 кандидатів від різних політичних груп, в тому числі нечуюча Хельга Стівенс з Бельгії, що представляє групу «Європейські консерватори і реформісти». У день виборів один з кандидатів вибув з перегонів – отже, залишилося 6 кандидатів. Перед виборами всі вони провели свої виборчі кампанії. Під час презентації своєї програми Хельга Стівенс нагадала всім девіз Європи — «Єдність в різноманітті», і наголосила на своїй готовності бути президентом, який буде представляти депутатів Європарламенту (і їх виборчі округи) з усієї Європи. Для того, щоб бути обраним президентом, кандидат повинен отримати абсолютну більшість голосів. Однак це не було досягнуто протягом перших трьох раундів, в яких Антоніо Таяні отримав найбільшу кількість голосів, за ним слідували Джанні Піттелла і Хельга Стівенс. Після трьох раундів голосування, в ході яких ніхто з трьох кандидатів не набрав абсолютної більшості голосів, відповідно до правил виборчої процедури Європарламенту, голосування було обмежено двома членами Європарламенту з найбільшою кількістю голосів у попередньому турі – Антоніо Tаяні і Джанні Піттелла. В результаті, в четвертому раунді, депутат Європарламенту Антоніо Таяні був обраний його президентом. Про перебіг подій під час виборчої кампанії у Європарламенті ви можете дізнатися від самої Хельги Стівенс, передивившись відео з її виступом, а також з виступом виконавчого директора Європейського союзу глухих Марка Уїтлі. 


Вітаємо Хельгу Стівенс з входженням до числа найавторитетніших європейських парламентаріїв і сподіваємося, що завдяки роботі глухого члена парламенту уряди всіх країн звернуть увагу на проблеми нечуючих людей у своїх країнах.


 

Виступ Хельги Стівенс після участі у виборах президента європарламенту 


Доброго дня, шановні колеги з Європейського союзу глухих, члени національних товариств глухих, нечуючі світу!


Щойно закінчились вибори на посаду президента Європарламенту. Як вам відомо, я брала участь у цих виборах. У них взяли участь 7 кандидатів, але в останні дні перед сьогоднішніми виборчими процесами один кандидат відмовився від участі.


За результатами виборів у першому турі у мене було третє місце, і після цього я вирішила, що є можливість випробувати себе в наступних турах виборів. У другому та третьому турах у мене такий же саме результат – 3 місце. У останньому четвертому турі братимуть участь лише два кандидати, які посіли перше і друге місця.  В четвертому турі я брати участь не буду, але я цим не переймаюся, бо найголовніші завдання, які я поставила перед собою, виконані.


Мої колеги вважають, що це дуже непоганий результат для мене особисто, а також для спільноти глухих, бо було дуже багато зроблено для досягнення результатів. Адже всі побачили нашу жестову мову, яка є повноцінним засобом комунікації, завдяки якому не відчуваються бар’єри у спілкуванні. Найголовнішим є те, що вдалось укластися за часом. Усі побачили мій виступ протягом 3 хвилин (це вимога до усіх кандидатів), це було дуже важливим і позитивним моментом. За три хвилини мені вдалось сказати за допомогою жестової мови все, про що я хотіла оголосити.


Буду дуже вдячна, якщо ви, представники Європейського союзу глухих, товариств глухих, нечуючі з різних країн, поділитесь зі мною своїми думками і враженнями щодо цієї важливої події через засоби Інтернету, через соціальні мережі. За вашої підтримки ми можемо зробити більше! Цей день для нас усіх є пам’ятним! Успіхів вам усім!
Виступ виконавчого директора Європейського союзу глухих Марка Уїтлі.


Президент і члени бюро Європейського центру глухих активно долучились до подій, пов’язаних з виборами нового президента Європарламенту. Найголовнішим для нас є факт, що в центрі уваги були жестова мова й перекладачі жестової мови. Ці позитивні факти обов’язково матимуть результати в політичній діяльності глухих у майбутньому.

Сталася визначна подія! Маємо ще один яскравий приклад успішної політичної кар’єри осіб з порушеннями слуху: Депутат Європейського парламенту Хельга Стівенс на рівних боролася за посаду президента цієї організації і посіла третє місце. Нагадаємо, що вперше депутатом Європейського парламенту у 2009 році був обраний глухий Адам Коса з Угорщини – керівник Угорської асоціації глухих і слабочуючих. Партія, від якої він балотувався, отримала більшість голосів угорських виборців – 56%, і Коса був упевнено обраний депутатом Європарламенту.

">

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

Неймовірна подія в житті глухих

2017-01-20
Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2017-01/1484928502_helga-stevens.jpg

Сталася визначна подія! Маємо ще один яскравий приклад успішної політичної кар’єри осіб з порушеннями слуху: Депутат Європейського парламенту Хельга Стівенс на рівних боролася за посаду президента цієї організації і посіла третє місце. Нагадаємо, що вперше депутатом Європейського парламенту у 2009 році був обраний глухий Адам Коса з Угорщини – керівник Угорської асоціації глухих і слабочуючих. Партія, від якої він балотувався, отримала більшість голосів угорських виборців – 56%, і Коса був упевнено обраний депутатом Європарламенту.

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!