Розглянуто важливі питання (продовження)

Дата: 23-03-2017, 16:48 Автор: Admin Переглядів: 489 Надрукувати

Після розгляду стану справ на Бродівському МП «Явір» президія ЦП УТОГ заслухала інформацію стосовно роботи новоствореного підприємства об’єднання громадян (ПОГ) «Маріупольське виробниче підприємство УТОГ». З цього питання виступив директор підприємства В.О. Турчанінов, який розповів про заходи, вжиті для оформлення документів ПОГ, забезпечення охорони його території, наведення порядку у стосунках з орендарями тощо.


 

З метою відновлення діяльності підприємства УТОГ у Маріуполі й забезпечення глухих роботою, президія ЦП УТОГ у своїй постанові зазначила ще цілий ряд подальших кроків стосовно відновлення його водопостачання, опалення і приведення у порядок приміщень.


Директору підприємства В.О. Турчанінову доручено розробити й надати на розгляд президії ЦП УТОГ програму своєї діяльності та бізнес-план ПОГ на 2017 рік для прийняття рішення про укладання з ним контракту, розробити план реконструкції і ремонту приміщень гуртожитку та ін.


На президії ЦП УТОГ розглянуто також питання роботи підприємств УТОГ за січень 2017 року, з яким виступив начальник виробничо-господарського відділу виконавчого апарату ЦП УТОГ О.А. Просоленко. Зокрема, зазначалося, що за перший місяць цього року обсяг виробництва продукції всіма підприємствами УТОГ у діючих цінах становив 88,1 % від планових завдань. Але мають низький рівень його виконання 6 підприємств УТОГ: Дніпровське ВП — 22,9 %; Чернівецьке ВП «Черемош» — 33,2 %; Кам’янське ПОГ «Парус-Метиз» — 49,6 %; Харківське УВП №1 — 25,5 %; Чернівецьке УВП — 36,3 % та СПКТБ — 17,1 %.


Відрахування до бюджету Товариства за січень 2017 року підприємства УТОГ виконали на 91,5 %, в тому числі: від виробничої діяльності — на 106,9 %, від надання майна УТОГ в оренду — на 87,1 %.


Головний бухгалтер виконавчого апарату ЦП УТОГ О.Ю. Бутенко доповіла щодо узгодження у другому читанні проекту бюд­жету УТОГ на 2017 рік, який формується за рахунок власних коштів Товариства. Зокрема, згідно з цим проектом, через недостатню суму фінансування з Державного бюджету України на утримання непромислової сфери УТОГ, з бюджету Товариства було додатково виділено 3 млн грн для забезпечення діяльності обласних організацій УТОГ.


Далі, у зв’язку з вимогою приведення назв територіальних організацій УТОГ у відповідність до постанови Верховної Ради України «Про перейменування окремих населених пунктів та районів», за поданням начальника відділу соціальної та кад­рової роботи Н.А. Зборовської президія ЦП УТОГ прийняла рішення про перейменування Котовської територіальної організації у Подільську ТО УТОГ (Одеська область).


Прийнято також постанову про внесення змін до мережі Одеської обласної організації УТОГ, якою передбачено задовольнити клопотання президії правління Одеської облорганізації УТОГ, дозволивши провести реорганізацію у структурі територіальних організацій з наступним перерозподілом районів обслуговування:


— ліквідувати з 31.03.2017 року Балтську ТО УТОГ і створити Балтську первинну організацію УТОГ шляхом її приєднання до Подільської ТО УТОГ;

— Балтський, Березівський, Любашівський, Миколаївський, Савранський райони, які були закріплені за Балтською ТО УТОГ, передати на обслуговування до Подільської ТО УТОГ.


Президія ЦП УТОГ заслухала й прийняла рішення з цілого ряду питань оплати праці, з якими виступив начальник відділу економіки С.В. Котельянець. Це, зокрема, питання про результати виконання підприємствами УТОГ основних показників з праці за 2016 рік, про затвердження лімітів питомої ваги осіб з інвалідністю зі слуху у середньообліковій кількості працівників на підприємствах УТОГ на 2017 рік тощо.


Одним з тривожних фактів, які прозвучали на президії і викликали необхідність додаткового обговорення і прийняття заходів, стала інформація про зменшення кількості глухих спеціалістів на підприємствах УТОГ. Всім зрозуміло, що основною причиною є невисокий рівень оплати праці. Але, крім того, є ще ряд факторів, які впливають на цю гірку статистику. Як зробити так, щоб фахівці, зокрема молодь, не звільнялися з роботи у структурних підрозділах УТОГ і своєю успішною працею на благо Товариства могли забезпечити гідний рівень життя для себе і своєї родини? Від членів президії прозвучали пропозиції стосовно надання допомоги молодим спеціалістам шляхом встановлення шефства над ними, розширення соціального пакета послуг та пільг, які мають працівники УТОГ, і, що є найболючішим для багатьох, — забезпечення житлом.


Було прийнято рішення найближчим часом ще раз повернутися до цього питання з метою конкретизації тих заходів, які необхідно вжити для поліпшення ситуації.


На президії ЦП УТОГ було також прийнято рішення про дату проведення чергового, ІІ пленуму ЦП УТОГ. З урахуванням календаря проведення інших заходів, були встановлені наступні дні роботи пленуму — 26—27 квітня 2017 року.


Інф. «НЖ»Після розгляду стану справ на Бродівському МП «Явір» президія ЦП УТОГ заслухала інформацію стосовно роботи новоствореного підприємства об’єднання громадян (ПОГ) «Маріупольське виробниче підприємство УТОГ». З цього питання виступив директор підприємства В.О. Турчанінов, який розповів про заходи, вжиті для оформлення документів ПОГ, забезпечення охорони його території, наведення порядку у стосунках з орендарями тощо.

">


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Розглянуто важливі питання (продовження)

Iнформація https://utog.org/uploads/posts/2017-03/1490280388_dsc_4820_.jpg

Після розгляду стану справ на Бродівському МП «Явір» президія ЦП УТОГ заслухала інформацію стосовно роботи новоствореного підприємства об’єднання громадян (ПОГ) «Маріупольське виробниче підприємство УТОГ». З цього питання виступив директор підприємства В.О. Турчанінов, який розповів про заходи, вжиті для оформлення документів ПОГ, забезпечення охорони його території, наведення порядку у стосунках з орендарями тощо.

Юридична адреса


Виконавчий апарат
Центрального правління УТОГ:
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 74.

Приймальня:
тел/факс: (044) 246-76-33,
e-mail: cputog@ukr.net
 

Голосування

Все опросы Де ви працюєте?