» » » Реєстр діючих перекладачів жестової мови глухих

Реєстр діючих перекладачів жестової мови глухих

РЕЄСТР ПЕРЕКЛАДАЧІВ ЖЕСТОВОЇ МОВИ
(ПЕРЕКЛАДАЧІВ-ДАКТИЛОЛОГІВ)
УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ГЛУХИХ

ПЕРЕКЛАДАЧ МАЄ ПРАВО НА ЗДІЙСНЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З НАДАННЯ ПОСЛУГ
ПЕРЕКЛАДУ МІЖ УКРАЇНСЬКОЮ ЖЕСТОВОЮ МОВОЮ (У ТОМУ ЧИСЛІ ЗНАКОВИМИ
СИСТЕМАМИ) ТА СЛОВЕСНОЮ МОВОЮ НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Місце роботи
та
підпорядкування
Прізвище, ім’я
та по батькові
перекладача
КатегоріяНадано право про надання послуг у юридичній сферіПорядковий номер посвідченняТермін
дії посвідчення
Вінницька
обласна
організація
УТОГ
МЕТЬ
Володимир Михайлович
першатак008-1801.01.2018
31.12.2020
НІКІТІНА
Марина Андріївна
першатак030-1701.01.2017
31.12.2019
АБРАМОВА
Валентина Дмитрівна
другатак045-1701.01.2017
31.12.2018
ГОРОБЕЦЬ
Людмила Володимирівна
другатак066-1701.01.2017
31.12.2018
ДУЛЕНКО
Ольга Іванівна
другатак072-1701.01.2017
31.12.2018
КОПИЦЯ
Оксана Юріївна
другатак077-1701.01.2017
31.12.2018
Волинська
обласна
організація
УТОГ
КАРПЮК
Анастасія Русланівна
без категоріїні051-1801.01.2018
31.12.2020
КУЗЬМИЧ
Лілія Миколаївна
першані024-1701.01.2017
31.12.2019
ЛІЩУК
Зоя Анатоліївна
другані084-1701.01.2017
31.12.2018
МЕЛЬНИК
Раїса Олександрівна
без категоріїні095-1701.01.2017
31.12.2018
МИРОНЕНКО
Ірина Георгіївна
другатак097-1701.01.2017
31.12.2018
НАЗАРУК
Лариса Луківна
без категоріїні099-1701.01.2017
31.12.2018
ПАРВАСЮК
Лідія Аврамівна
другані103-1701.01.2017
31.12.2018
Дніпропетровська
обласна
організація
УТОГ
ВЮНИК
Світлана Михайлівна
другатак008-1701.01.2017
31.12.2019
ГЛУШКО
Мелітіна Петрівна
другатак009-1701.01.2017
31.12.2019
ДІГТЯРЕНКО
Лідія Миколаївна
вищатак012-1701.01.2017
31.12.2019
КРАЧКО
Галина Іванівна
першатак022-1701.01.2017
31.12.2019
Донецька обласна
організація УТОГ
ВАСЮТІНА
Олена Юріївна
першані006-1701.01.2017
31.12.2019
Житомирська
обласна
організація
УТОГ
ГІРОЛЬ
Людмила Петрівна
другані061-1701.01.2017
31.12.2018
КЛИМЕНКО
Людмила Іванівна
першатак008-1801.01.2018
31.12.2020
ЛАЗАРЕНКО
Олена Анатоліївна
другатак081-1701.01.2017
31.12.2018
МАРКЕВИЧ
Марина Олегівна
без категоріїтак092-1701.01.2017
31.12.2018
ПЕШКОВА
Галина Іванівна
без категоріїтак106-1701.01.2017
31.12.2018
ТКАЧУК
Марія Вікторівна
без категоріїтак119-1701.01.2017
31.12.2018
УРАЛЬЦЕВА
Світлана Миколаївна
другані120-1701.01.2017
31.12.2018
ФЕРЕНЧУК
Галина Гарифівна
другатак122-1701.01.2017
31.12.2018
Закарпатська
обласна
організація
УТОГ
ЦИБИЛЕНКО
Лариса Юріївна
першатак040-1701.01.2017
31.12.2019
БЕРЕГОВСЬКА
Ганна Миколаївна
другатак052-1701.01.2017
31.12.2018
БРИЧ
Олена Миколаївна
другатак055-1701.01.2017
31.12.2018
БУЛЕЦА
Наталія Сергіївна
другатак056-1701.01.2017
31.12.2018
ВАЙС
Ірина Густавівна
другатак057-1701.01.2017
31.12.2018
ВУРСТА
Ганна Михайлівна
другатак059-1701.01.2017
31.12.2018
Запорізька областна
організация УТОГ
ПОПОВИЧ
Тетяна Вікторівна
першатак011-1801.01.2018
31.12.2020
СЕМЕНЮТЕНКО
Олена Іванівна
першатак012-1801.01.2018
31.12.2020
Івано-Франківська
областна
організация
УТОГ
КАЖУКАЛО
Кароліна Миколаївна
першані018-1701.01.2017
31.12.2019
ГОРЕВА
Людмила Олексіївна
другатак067-1701.01.2017
31.12.2018
МАГАС
Світлана Йосипівна
другані089-1701.01.2017
31.12.2018
МАНДРІЙЧУК
Ольга Адамівна
другані091-1701.01.2017
31.12.2018
СЕМЧИШИН
Ганна Яківна
другатак115-1701.01.2017
31.12.2018
Київська
організація
УТОГ
БАЗЬ
Вікторія Вікторівна
без категоріїні060-1801.01.2018
31.12.2020
БЕРЕЗОВА
Дарія Іванівна
другані062-1801.01.2018
31.12.2020
БОЙКО
Ангеліна Тимофіївна
першані003-1701.01.2017
31.12.2019
БОНДАРЕНКО Ігор Володимировичвищатак004-1701.01.2017
31.12.2019
БІЛЯНОВСЬКА Ірина Володимирівнавищані002-1801.01.2018
31.12.2020
БУТЕНКО
Олена Юріївна
першатак005-1701.01.2017
31.12.2019
БУГЛАК
Євдокія Юріївна
другані061-1801.01.2018
31.12.2020
ВАСИЛЕНКО
Людмила Ігорівна
першатак003-1701.01.2018
31.12.2020
ВИШНИК
Лідія Петрівна
без категоріїні017-1815.01.2018
31.12.2018
ГОНЧАРЕНКО
Володимир Михайлович
другані057-1801.01.2018
31.12.2020
ЖУРКОВА
Тетяна Вікторівна
вищані014-1701.01.2017
31.12.2019
ІОНОВА
Альона Сергіївна
без категоріїні018-1815.01.2018
31.12.2018
ЗАКРАСНЯНА
Наталія Леонідівна
першані015-1701.01.2017
31.12.2019
ЗАКРАСНЯНИЙ
Микола Петрович
без категоріїні074-1701.01.2017
31.12.2018
ЗАМША
Віра Олександрівна
вищані016-1701.01.2017
31.12.2019
ЗУЄВА
Євдокія Михайлівна
вищані017-1701.01.2017
31.12.2019
ПОРПЛІК
Юлія Петрівна
другані109-1701.01.2017
31.12.2018
КРАВЦОВА
Наталія Михайлівна
вищані021-1701.01.2017
31.12.2019
КУТІНА
Наталія Михайлівна
другані058-1801.01.2018
31.12.2020
КУРАШОВА
Антоніна Петрівна
першані025-1701.01.2017
31.12.2019
КУЩЕНКО
Олександра Олексіївна
без категоріїтак064-1801.01.2018
31.12.2020
МОСКАЛЕНКО
Наталія Миколаївна
першатак010-1801.01.2018
31.12.2020
СМЄХОВА
Світлана Борисівна
першані036-1701.01.2017
31.12.2019
СТЕПАНЮК
Наталя Володимирівна
без категоріїні063-1801.01.2018
31.12.2020
ТАТАРІНОВА
Інна Валеріївна
вищані037-1701.01.2017
31.12.2019
ТЕРЕЩЕНКО
Оксана Д'єрдьовна
першані038-1701.01.2017
31.12.2019
ТРИКІН
Олександр Іванович
першані039-1701.01.2017
31.12.2019
ШИНКАРЕНКО
Леся Станіславівна
вищатак042-1801.01.2017
31.12.2019
ЛОЗОВИК
Ірина Йосипівна
другані016-1801.01.2018
31.12.2020
ХОЛІНА
Людмила Іванівна
першані014-1801.01.2018
31.12.2020
ШЕВЧЕНКО
Віра Миколаївна
без категоріїні059-1801.01.2018
31.12.2020
ЯРЕМЕНКО
Наталія Павлівна
першані015-1801.01.2018
31.12.2020
Кіровоградська
обласна
організація
УТОГ
СЛОБОДЯНИК
Олена Михайлівна
другатак035-1701.01.2017
31.12.2019
КОВАЛЕНКО
Людмила Володимирівна
без категоріїні047-1701.01.2017
31.12.2018
ГОРБЕНКО
Оксана Антонівна
без категоріїні063-1701.01.2017
31.12.2018
ГОТІШАН
Вікторія Сергіївна
без категоріїні067-1701.01.2017
31.12.2018
КУРКАН
Оксана Василівна
другані080-1701.01.2017
31.12.2018
ЛУКАШУК
Галина Василівна
без категоріїні086-1701.01.2017
31.12.2018
МАЛА
Руслана Валентинівна
без категоріїні090-1701.01.2017
31.12.2018
МЕТКА
Олена Миколаївна
другані096-1701.01.2017
31.12.2018
СОЛОДОВНІКОВА
Віра Павлівна
без категоріїні118-1701.01.2017
31.12.2018
ШАЛИГІНА
Наталія Миколаївна
другатак

125-17

01.01.2017
31.12.2018
Львівська
обласна
організація
УТОГ
ГЕЛЬ
Катерина Миколаївна
другатак020-1801.01.2018
31.12.2020
ГОЛОВІНА
Романа Михайлівна
другатак021-1801.01.2018
31.12.2020
ЖОЛУДЄВА
Наталія Василівна
другатак022-1801.01.2018
31.12.2020
КІТ
Галина Йосифівна
другатак023-1801.01.2018
31.12.2020
МЕЛЬНАРОВИЧ
Яніна Якубівна
другатак024-1801.01.2018
31.12.2020
ОВСЯННІКОВА
Леся Іванівна
другатак025-1801.01.2018
31.12.2020
ПЕТРЕНКО
Наталія Василівна
другатак032-1701.01.2017
31.12.2019
ТАБАКА
Юрій Зіновійович
першатак013-1801.01.2018
31.12.2018
МАЛЮГА
Зіновія Василівна
першатак007-1801.01.2018
31.12.2020
ЧЕРНИШОВА
Олена Олександрівна
другатак041-1701.01.2017
31.12.2019
ЯНКІВСЬКА
Ореста Йосифівна
другатак026-1801.01.2018
31.12.2020
Миколаївська
обласна
організація
УТОГ
АБАКУМОВА
Тетяна Олександрівна
другатак044-1801.01.2018
31.12.2020
ГОЛУБЕНКО
Данило Степанович
без категоріїні045-1801.01.2018
31.12.2020
ЖЕРЕБЕНКО
Валентина Іванівна
без категоріїні046-1801.01.2018
31.12.2020
ІВАНОВА
Марія Ніколаєва
без категоріїні047-1801.01.2018
31.12.2020
КОЛОМІЄЦЬ
Євгенія Павлівна
другатак048-1801.01.2018
31.12.2020
ЛАТИШЕВА
Олена Василівна
без категоріїні049-1801.01.2018
31.12.2020
МІНСЬКА
Оксана Анатоліївна
без категоріїні050-1801.01.2018
31.12.2020
МИСНІКОВА
Тетяна Іванівна
вищатак009-1801.01.2018
31.12.2018
ШУЛЬГА
Світлана Жоржівна
першані043-1801.01.2017
31.12.2019
Одеська
обласна
організація
УТОГ
ЄВСЕЄВА
Оксана Анатоліївна
першані013-1701.01.2017
31.12.2019
ГИНЧАК
Ганна Олександрівна
другатак060-1701.01.2017
31.12.2018
ЛАВРЕНТІЄВА
Люся Олександрівна
першані005-1801.01.2018
31.12.2020

Полтавська обласна організація УТОГ

БАКЛИЦЬКА

Світлана Семенівна

вища

так

002-17

01.01.2017

31.12.2019

МОСКОВЕЦЬ

Наталія Олексіївна

перша

ні

029-17

01.01.2017

31.12.2019

БЕЗКИШКА 

Наталія Іванівна

друга

ні

051-17

01.01.2017

31.12.2018

ГОРІШНИЙ

 Геннадій Іванович

друга

ні

065-17

01.01.2017

31.12.2018

ГРОЗА 

Марія Іванівна

друга

ні

068-17

01.01.2017

31.12.2018

ДЕНИСЕНКО 

Карина Валеріївна

друга

ні

069-17

01.01.2017

31.12.2018

ДІДЕНКО 

Лариса Григорівна

друга

ні

070-17

01.01.2017

31.12.2018

ДРИПАН 

Олена Анатоліївна

друга

так

071-17

01.01.2017

31.12.2018

КАЛАШНИК 

Наталія Дмитрівна

друга

так

076-17

01.01.2017

31.12.2018

КРІДНЄВА 

Світлана Олександрівна

друга

ні

078-17

01.01.2017

31.12.2018

ЛУК'ЯНОВА

Світлана Петрівна

друга

ні

087-17

01.01.2017

31.12.2018

МАРЧУК 

Марина Олегівна

друга

ні

094-17

01.01.2017

31.12.2018

ПАЛАЛО 

Сергій Семенович

друга

ні

102-17

01.01.2017

31.12.2018

ПУШКІНА 

Наталія Семенівна

друга

так

111-17

01.01.2017

31.12.2018

СИДОРЕНКО 

Олена Дмитрівна

друга

ні

116-17

01.01.2017

31.12.2018

СІРЕНЧЕНКО 

Геннадій Миколайович

друга

так

117-17

01.01.2017

31.12.2018

ФАЛЬКО 

Наталія Михайлівна

друга

ні

121-17

01.01.2017

31.12.2018

ШЕВЧЕНКО 

Світлана Василівна

друга

ні

126-17

01.01.2017

31.12.2018

Рівненська обласна організація УТОГ

КРОТ

Ольга Петрівна

перша

так

023-17

01.01.2017

31.12.2019

ГЛУХ 

Любов Ігорівна

без категорії

ні

062-17

01.01.2017

31.12.2018

ЖАБЧИК 

Олена Борисівна

друга

так

073-17

01.01.2017

31.12.2018

ЛЯШ 

Наталія Олексіївна

друга

так

088-17

01.01.2017

31.12.2018

САМЧУК 

Катерина Володимирівна

друга

так

114-17

01.01.2017

31.12.2018

ЯЩУК 

Ольга Олексіївна

друга

так

130-17

01.01.2017

31.12.2018

Сумська обласна організація УТОГ

ОСТРОЖИНСЬКА

Олена Миколаївна

вища

так

031-17

01.01.2017

31.12.2019

АВІЛЕНКО 

Світлана Вікторовна

без категорії

так

046-17

01.01.2017

31.12.2018

БЕСПРОЗВАННА 

Вікторія Олександрівна

друга

так

053-17

01.01.2017

31.12.2018

ЛИХОВІДЬКО 

Наталія Іванівна

без категорії

так

083-17

01.01.2017

31.12.2018

МАКСИМУК
Оксана Василівна
другатак019-1801.01.2018
31.12.2020

ОСТРОВСЬКА 

Антоніна Володимирівна

друга

так

101-17

01.01.2017

31.12.2018

ПЕТРЕНКО 

Ірина Сергіївна

друга

так

104-17

01.01.2017

31.12.2018

ПОПОВА 

Лідія Миколаївна

без категорії

так

108-17

01.01.2017

31.12.2018

Тернопільська обласна організація УТОГ

КАРПЮК

Олександра Василівна

перша

так

019-17

01.01.2017

31.12.2019

КОЦОВСЬКА

Надія Дмитрівна

друга

так

020-17

01.01.2017

31.12.2019

БАБЮК 

Оксана Любомирівна

без категорії

ні

049-17

01.01.2017

31.12.2018

ЛУКАСЕВИЧ 

Любов Миколаївна

друга

ні

085-17

01.01.2017

31.12.2018

Харківська
обласна
організація
УТОГ
АСТАФ'ЄВА
Лариса Миколаївна
другатак001-1701.01.2017
31.12.2019
БИК
Валентина Олександрівна
без категорії так052-1801.01.2018
31.12.2020
ВЕНІАМІНОВА
Римма Іванівна
без категорії так027-1801.01.2018
31.12.2020
ГРЕКОВА
Ірина Василівна
без категорії ні028-1801.01.2018
31.12.2020
ГРОМОВА
Олена Вікторівна
без категорії ні029-1801.01.2018
31.12.2020
ІВАХНЕНКО
Людмила Адамівна
без категорії ні053-1801.01.2018
31.12.2020
КОЗИНЕЦЬ
Світлана Вікторівна
другані030-1801.01.2018
31.12.2020
ЛЕБЕДЄВА
Лариса Олександрівна
другані031-1801.01.2018
31.12.2020
КОРОВНА
Наталія Валеріївна
без категорії ні054-1801.01.2018
31.12.2020
КУШНАРЬОВА
Валентина Валеріївна
вищатак026-1701.01.2017
31.12.2019
МОНАСТИРСЬКА
Олеся Вікторівна
без категорії ні032-1801.01.2018
31.12.2020
МЯСОЇД
Наталія Миколаївна
без категорії ні033-1801.01.2018
31.12.2020
ОХРІМЕНКО
Тетяна Олександрівна
без категорії так034-1801.01.2018
31.12.2020
ПЕРЕПЕЛИЦЯ
Оксана Олександрівна
другані035-1801.01.2018
31.12.2020
ПЕТРОВА
Тетяна Григорівна
другатак036-1801.01.2018
31.12.2020
ПОЛІЩУК
Олена Миколаївна
без категорії ні037-1801.01.2018
31.12.2020
САПРИКІНА
Ольга Василівна
без категорії ні042-1801.01.2018
31.12.2020
СБІТНЄВА
Людмила Олександрівна
без категорії ні038-1801.01.2018
31.12.2020
СОРОБЕЙ
Моніка Володимирівна
без категорії ні039-1801.01.2018
31.12.2020
ФРАНКОВСЬКА
Уляна Олегівна
другані040-1801.01.
31.12.2020
ШКІТІНА
Зінаїда Вікторівна
другані041-1801.01.2018
31.12.2020
ШПАК
Світлана Дмитрівна
без категорії ні042-1801.01.2018
31.12.2020
ШВАРЦ
Ніна Андріївна
без категорії так056-1801.01.2018
31.12.2020

Херсонська обласна організація УТОГ

ЛІСТРАТЕНКО
Олена Анатоліївна

друга

ні

027-17

01.01.2017
31.12.2019

ПОЛЯСКОВСЬКА
Тетяна Сергіївна

без категорії

ні

107-17

01.01.2017
31.12.2018

ШЕХТМАН
Вікторія Григорівна

друга

ні

127-17

01.01.2017
31.12.2018

ЯРОШЕНКО
Інна Павлівна

друга

ні

128-17

01.01.2017
31.12.2018

ЯЦОЛА
Наталія Андріївна

друга

ні

129-17

01.01.2017
31.12.2018

Хмельницька обласна організація УТОГ

РИБАК
Ольга Анатоліївна

вища

так

033-17

01.01.2017
31.12.2019

БІРЮКОВА
Марина Василівна

друга

ні

054-17

01.01.2017
31.12.2018

ВЕРЕМІЙЧУК
Світлана Василівна

друга

так

058-17

01.01.2017
31.12.2018

НОСАРЕВА
Валентина Сергіївна

друга

ні

100-17

01.01.2017
31.12.2018

ФІНОВСЬКА
Оксана Романівна

друга

ні

123-17

01.01.2017
31.12.2018

Черкаська
обласна
організація
УТОГ
АБРАМЕНКО
Галина Миколаївна
першатак001-1801.01.2018
31.12.2020
ЛЕВЧЕНКО
Віра Василівна
першатак006-1801.01.2018
31.12.2020

Чернігівська обласна організація УТОГ

ВЛАСКІНА
Тетяна Володимирівна

друга

так

007-17

01.01.2017
31.12.2019

БАБЕНКО
Людмила Олексіївна

друга

так

048-17

01.01.2017
31.12.2018

КУЗНЕЦОВА
Ніна Володимирівна

друга

ні

079-17

01.01.2017
31.12.2018

ЛЕЩЕВА
Олена Василівна

друга

так

082-17

01.01.2017
31.12.2018

ЛОЗОВА
Надія Петрівна

Без категорії

так

043-18

01.01.2018
31.12.2020

МАРУС
Ірина Іванівна

друга

так

093-17

01.01.2017
31.12.2018

МОВЧАРЕНКО
Лідія Володимирівна

друга

так

098-17

01.01.2017
31.12.2018

ПЕТРОВА
Ірина Дмитрівна

друга

так

105-17

01.01.2017
31.12.2018

ПРИХОДЬКО
Світлана Михайлівна

друга

так

110-17

01.01.2017
31.12.2018

САМОЙЛЕНКО
Олена Іванівна

друга

так

113-17

01.01.2017
31.12.2018

ФОТ
Вікторія Сергіївна

друга

так

124-17

01.01.2017
31.12.2018



123456

п/п
Прізвище, імя та по по батькові перекладачаНомер посвідчення перекладачаТермін дії посвідченняКваліфікаційний рівеньРегіон обслуговування
29Гінчак Ганна Олександрівна№ 17722.03.19другаОдеська область
60Касай Ольга Миколаївна№ 17219.11.18без категоріїЗапорізька область
61Кисляк Наталія Анатоліївна№ 17319.11.18без категоріїЗапорізька область
68Кривко Тетяна Олександрівна№ 17501.03.19першаРівненська область
72Кузнєцова Ніна Володимирівна№ 17922.02.19другаЧернігівська область
80Лещева Олена Василівна№ 18022.02.19другаЧернігівська область
85Ляшенко Зоя Яківна№ 17601.03.19другам. Київ
87Майданіченко Юлія Іванівна№ 16524.09.18другаЧеркаська область
102Мовчаренко Лідія Володимирівна№ 18122.02.19другаЧернігівська область
109Новікова Еленора Миколаївна№ 16719.11.18другаЗапорізька область
116Палало Сергій Семенович№ 17422.01.19другаПолтавська область
119Перепелиця Ольга Володимирівна№ 16624.09.18другаЧеркаська область
121Петрова Ірина Дмитрівна№ 18222.02.19другаЧернігівська область
125Приходько Світлана Михайлівна№ 18322.02.19другаЧернігівська область
132Самойленко Олена Іванівна№ 18422.02.19без категоріїЧернігівська область
145Сотниченко Наталія Миколаївна№ 16819.11.18другаЗапорізька область
147Стефанчук Марина Вікторівна№ 16919.11.18другаЗапорізька область
151Троян Валентина Іванівна№ 17019.11.18другаЗапорізька область
152Турубар Анатолій Анатолійович№ 17119.11.18другаЗапорізька область

Єдиний Реєстр діючих перекладачів жестової мови глухих, атестованих Українським товариством глухих

">

СХОЖІ НОВИНИ

ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Де ви працюєте?



Всеукраїнська громадська организація інвалідів
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018
Українське товариство глухих

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язкова!