» » » Увага! Оголошено проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту Закону України «Про українську жестову мову та умови її застосування»

Увага! Оголошено проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту Закону України «Про українську жестову мову та умови її застосування»

Міністерство культури України в несло  на громадське обговорення проект Закону України «Про українську жестову мову та умови її застосування» (далі – проект Закону), розроблений на виконання пункту 14 плану заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю, до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1073-р

Проектом Закону визначаються умови застосування української жестової мови як засобу спілкування осіб з порушенням слуху.

Зауваження і пропозиції до проекту Закону від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення у письмовому та/або електронному вигляді на адреси Міністерства культури України:

вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601

Е-mail: mova@mincult.gov.ua 

Відповідальна особа: державний експерт Директорату державної мовної політики Федорак Захар Любомирович, телефон 234-09-07.

Зауваження та пропозиції до проекту Закону також можуть бути надіслані електронною поштою на урядовий веб-сайт «Громадське суспільство і влада» (www.civic.kmu.gov.ua ).

Центральне правління УТОГ закликає членів нашого Товариства активно долучитися до обговорення цього важливого для нас Закону!Міністерство культури України в несло на громадське обговорення проект Закону України «Про українську жестову мову та умови її застосування» (далі – проект Закону), розроблений на виконання пункту 14 плану заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю, до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1073-р

">

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

Увага! Оголошено проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту Закону України «Про українську жестову мову та умови її застосування»

2018-09-05
Жестова мова / ЖМ - засіб комунікації https://utog.org/uploads/posts/2018-09/1536643844_title_uk.gif

Міністерство культури України в несло на громадське обговорення проект Закону України «Про українську жестову мову та умови її застосування» (далі – проект Закону), розроблений на виконання пункту 14 плану заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю, до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1073-р

Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

ВІДЕОРЕПОРТАЖІ
ПОПУЛЯРНЕ
Голосування

Де ви працюєте?


Всеукраїнська громадська організація інвалідів
"Українське товариство глухих"
Офіційний сайт UTOG.ORG © 2018

При використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на UTOG.ORG обов'язковe!