1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Коронавірус /   
  4. Участь УТОГ у відеоконференції з ВФГ

Участь УТОГ у відеоконференції з ВФГ

1103 Коронавірус

За ініціативи  Президента  Всесвітньої федерації глухих Джозефа Мюррея відбулася відеоконференція на платформі Zoom з керівниками національних Товариств глухих міжнародною жестовою мовою. У нас на цій же платформі також відбувались і відео конференції з державними органами влади, де УТОГ постійно представляє інтереси спільноти глухих, що є досить зручно в роботі.

Під час відеоконференції представники ВФГ розпитували про стан справ з захистом глухих в кожній країні.  Голова УТОГ Ірина Чепчина розповіла про те, що через поширення коронавірусної інфекції та завдяки рекомендаціям ВФГ, в яких зазначається про необхідність забезпечення перекладу жестовою мовою на телебаченні, вказуються вимоги до зображення перекладача жестової мови на екрані, вдалося вирішити низку важливих питань, які стосуються глухих в Україні:  «Коронавірус це погана хвороба, але в той же час якби не коронавірус – усім було б важко доводити перед можновладцями, що потрібно працювати спільно, що глухі  отримували доступну інформацію. І зараз це вдалося -  Ви і самі вже побачили як кожного дня транслюються різні передачі, виступи, брифінги за участю перекладача жестової мови.»

Також було поставлено питання про те, як забезпечується зв'язок з глухими по Україні, на що І. Чепчина розповіла, що в УТОГ це забезпечено через систему «Сервіс УТОГ», яка перейшла на цілодобовий режим роботи 24/7. Такі результати мали схвальний відгук від про результати діяльності УТОГ в сфері захисту прав глухих.

В ході розмови з боку ВФГ була виявлена стурбованість, щодо наявності випадків зараження серед глухих, чого на щастя на сьогоднішній день немає, дай Бог щоб так було до кінця.

В підсумку ВФГ ще раз було підкреслено про те, що треба залишатися вдома, про те, що ВФГ було поширено флешмоб з передачі символу ВФГ та закликом глухих дотримуватися правил карантину. І. Чепчина зазначила, що в УТОГ теж було поширено відео звернення керівництва УТОГ до глухих, відділом зв'язків з громадськістю (ВЗГ) постійно ведеться потужна інформаційно-роз'яснювальна робота, працівниками УТОГ реалізовуються різні цікаві ініціативи, флеш-моби, щоб і настрій підняти і підтримати глухих.

Бережіть себе! Будьте здорові!

Дивись також

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину