ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Про нас /   
  3. Рекорди УТОГ /   
  4. Ковбун Алла Володимирівна
Ковбун Алла Володимирівна

Ковбун Алла Володимирівна

(народилася у 1960 р.)

Нечуючій людині завжди надзвичайно важко вирішувати свої нагальні проблеми в державних установах. Особливо тоді, коли поруч немає перекладача-дактилолога. Коли ж ця проблема пов’язана з питаннями виплати пенсії — тут і з перекладачем не завжди вдається знайти потрібне рішення.

А от нечуючі м. Севастополя вважають, що їм надзвичайно пощастило. Адже тут начальником відділення виплат пенсій управління Пенсійного фонду України Гагарінського району міста працює член УТОГ Алла Володимирівна Ковбун.

Вона з власного досвіду розуміє всю складність життя нечуючих, адже її самій довелося пройти тернистий шлях до визнання, маючи проблеми зі слухом.

У 1977 році закінчила Феодосійську школу-інтернат для слабочуючих дітей, потім працювала на швейній фабриці, коректором, перекладачем-дактилологом на одному з місцевих підприємств — і скрізь була серед людей, завжди намагалася допомогти їм добрим словом, порадою, власним прикладом давала можливість зневіреним інвалідам повірити у власні сили.

Чуйність, людяність і діловий підхід до справ — всі ці хороші якості не залишилися непоміченими. У 1991 році А.В. Ковбун запросили на роботу до управління Пенсійного фонду Гагарінського району м. Севастополя.

Тут Алла Володимирівна пройшла всі сходинки від молодшого до головного спеціаліста — начальника з виплати пенсій, має відповідний ранг державного службовця, нагороди і заохочення за сумлінну працю.

Без відриву від роботи підвищила свою освіту в Інституті економіки і права — філії Московської Академії соціальних відносин.

А щоб набуті знання, досвід і практичні напрацювання стали дієвими дороговказами на шляху вирішення проблем інвалідів, А.В. Ковбун підтримує найтісніші зв’язки з Севастопольською територіальною організацію УТОГ і постійно проводить лекції у Севастопольському будинку культури Товариства з усіх найважливіших питань пенсійного забезпечення.

Постановою президії ЦП УТОГ No 273 від 23 грудня 2009 року її прізвище було занесено до Книги рекордів Українського товариства глухих у номінації «Досягнення», враховуючи те, що член УТОГ А.В. Ковбун з 1991 року працює держслужбовцем і на даний час займає посаду начальника відділення виплати пенсій управління Пенсійного фонду України Гагарінського району м. Севастополя, чим встановила абсолютний рекорд серед нечуючих членів УТОГ.